Skocz do zawartości

Music Choice w Cyfrze+


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kanały muzyczne są nadawane w simulcrypcie z Viaccess

Nieprawda. Kanały Music Choice nadawane są podwójnie na transponderach Cyfry, a nie w simulcrypcie.

Mój tuner wykrywa je tak (wszędzie Music Choice na początku):

Klasyka, Pop, Dance, Urban, Świat, Rock, Oldies (te są kodowane w Seca 2 dla Cyfry+)

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 (te są kodowane w Viaccess dla TPS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanały muzyczne są nadawane w simulcrypcie z Viaccess

Nieprawda. Kanały Music Choice nadawane są podwójnie na transponderach Cyfry, a nie w simulcrypcie.

Mój tuner wykrywa je tak (wszędzie Music Choice na początku):

Klasyka, Pop, Dance, Urban, Świat, Rock, Oldies (te są kodowane w Seca 2 dla Cyfry+)

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 (te są kodowane w Viaccess dla TPS).

 

Hmm to wyjaśnij to http://pl.kingofsat.net/sat-hb7a.php

Częstotliwości audio są takie same, dla Cyfry i dla TPS i tym się kierowałem

pisząc o simulcrypcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Bo wiele stacji jest nadawanych na konkretny rynek np. Niemcy albo RPA. Wszystkie stacje były dostępne tylko w Sky Digital jeszcze przed wakacjami w tym roku. Po drugi Cyfra dawno już wprowadziła te stacje co są nadawane, a to praktycznie były wszystkie w tamtym okresie. Ilość stacji zwiększyła się szczególnie z muzyką afrykańską w tym roku przed MŚ w RPA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że wrażenia strasznie pozytywne po Multi Choice rock. Dużo zespołów tj. Avenged Sevenfold czy Bring Me The Horizon, znajduje tam swoje miejsce i pojawia się z najnowszymi piosenkami! Jedyna taka w Polsce, polecam każdemu, kto jeszcze nie korzystał, warto spróbować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przepraszam za post pod postem, ale nie mogę wyjść z podziwu kanału 2 na rockowym music choice w Cyfrze. Dziś usłyszałem tam "Learn To Live" zespołu Architects, z najnowszej płyty, która miała premierę 3 dni temu. Naprawdę kawał dobrej muzyki, premierowe hity, których nie usłyszysz nigdzie indziej w PL! Polecam fanom współczesnego rocka/metalu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...