Skocz do zawartości

Music Choice w Cyfrze+


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam sobie te odpowiedzi Cyfry na listy abonentów i szlag mnie trafia jak słyszę "znikome zainteresowanie Abonentów tym serwisem". Ktoś słusznie zauważył, że ciekawostką jest to jak Cyfra to zmierzyła, ten brak zainteresowania. Mnie jeszcze ciekawi dlaczego pomimo "znikomego zainteresowania serwisem" zmieniono "wizualizację" tych kanałów w dekoderze Pace HD PVR. Przecież to stało się niecały miesiąc temu. To przy tym "znikomym zainteresowaniu" opłacało się takie czynności wykonywać? Chore....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie te odpowiedzi Cyfry na listy abonentów i szlag mnie trafia jak słyszę "znikome zainteresowanie Abonentów tym serwisem". Ktoś słusznie zauważył, że ciekawostką jest to jak Cyfra to zmierzyła, ten brak zainteresowania. Mnie jeszcze ciekawi dlaczego pomimo "znikomego zainteresowania serwisem" zmieniono "wizualizację" tych kanałów w dekoderze Pace HD PVR. Przecież to stało się niecały miesiąc temu. To przy tym "znikomym zainteresowaniu" opłacało się takie czynności wykonywać? Chore....

Mnie też. Ciekawe jakie zainteresowanie Mają jakieś badziewne kanały :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie teraz jaki byl bitrate audio x ilosc kanalow... z ciekawosci ile pasma zaoszczedzili

 

Sprawdzałem kiedyś dla ciekawości na jednym kanale, 12 lutego 2011 jakość była taka:

 

Media Info z Music Choice Pop:

 

ID : 612 (0x264)

Menu ID : 15752 (0x3D88)

Format : MPEG Audio

Format version : Version 1

Format profile : Layer 2

Mode : Joint stereo

Mode extension : MS Stereo

Codec ID : 4

Bit rate mode : Constant

Bit rate : 128 Kbps

Channel(s) : 2 channels

Sampling rate : 48.0 KHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...