Skocz do zawartości

Music Choice w Cyfrze+


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresowanym przypominam że powstaje możliwość rozwiązania umowy w związku ze zmianą oferty :)

 

Ale to chyba dopiero przy zmianie regulaminu w maju. Ciekawe czy będą bezproblemowo rozwiązywać, czy straszyć karami bo to jednak choć co innego to prawie to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana oferty=możliwość wypowiedzenia, czyli od kwietnia.

 

@dziki_ryj

Ciekawa opinia. Czy ten pakiet jest niekodowany? Czy może jest tak że aby go słuchać trzeba opłacać abonament?

Idąc twoim tokiem rozumowania gdyby nadawali np. tvp jako kanał czarno-biały i by mi to przeszkadzało to po prostu powinienem nie oglądać bo nie płacę dodatkowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie już spokój z tymi podobiznami i cytatami Kaczyńskich w kółko tych samych. Nie lepiej to wstawić jakąś babkę? Jak już tak bardzo go nie lubicie to powiem, że inni są jeszcze gorsi.

Ja wam wstawię coś innego :

 

PO +SLD = ZOMO (Zrzeszenie Obrońców Małgorzaty Ostrowskiej)

 

Ruszcie trochę głową i wymyślcie coś nowego skoro już musi być o polityce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość dźwięku d n o.
Nie zgadzam się u mnie na moim "Technicsie" brzmi nie najgorzej.A odnośnie możliwości zerwania to niby dlaczego że pakiety są podobne i jest ich więcej to powiesz że byłeś fanem Metalu i ten z Xtra Music Ci pasował a ten z Music Choice nie więc zrywasz umowę.Wobrażam sobie jakby wyrzucili Polonie 1 to ile by sie znalazło jej fanów więc bez przesady i panowie nie szukajmy dziury w całym. Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy udają, że nie wiedzą ( a może naprawdę nie wiedzą?) dlaczego tak wielu chętnie rozwiązałoby umowę przed terminem. I tłumaczą innym, że nie warto zrywać bo oferta się wcale nie pogorszyła. Przypomina to trochę rozmowę głuchego ze ślepym...

 

A skoro już reklamujecie ulubione blogi to ja polecam ten:

 

gdanszczanin.blox.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość 128kb/s cię zadowala? Serio????

 

Co mnie to obchodzi że są podobne? Przecież podobne to nie to samo co takie same. Ja kupiłem Cyfrę+ dla XTRAMUSIC! :)

Kiedyś bardzo mnie śmieszyły wywody ekspertów z miesięcznika Hi-Fi odnośnie różnic /i to dużych/sprzętu z tej najwyższej półki i też przerzucali się cyferkami parametrów a ja wątpie czy zwykły śmiertelnik w warunkach domowych dostrzegby jakąś różnice w ich odbiorze dlatego kolego nie rzucaj mi tu cyferek / skąd je wzięto/ bo jak napisałem na moim wzmaczniaczu "Technics-ie" brzmi nie najgorzej i jak dla mnie wystarcza tym barcziej że lubię najlepiej muzyczke z lat 60 a tam nie ma fajerwerków technicznych. Rozumiem jak by wyłączyli Polonię 1 to oczywiście kolega kupił wyłącznie C+ tylko dla tego kanału.To ciekawe jaki pakiet mają Ci co kupili C+ Xtra Music jeżeli najniższy to się na siłę można z tym zgodzić a jak wyższy to jak to wytłumaczyć. Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd je wzięto kolego to ja wiem i jak chcesz to mogę ci naświetlić że np. RMF FM nadawany jest przez Cyfrę+z bitrate 256kb/s. I wiem też z jaką jakością był nadawany pakiet XtraMusic i że po to żeby dopchać kilka kanałów jakość została teraz obniżona .

Może się na tym niespecjalnie znam, ale wiem że znakomita (względnie) jakość to 320kb/s a od 190kb/s w dół słychać bez wysiłku jej pogorszenie.

 

Jeśli nie słyszysz różnic to chyba słoń ci nadepną na ucho.

 

A co do włączania/wyłączania i rezygnacji to myślę że nikt /oprócz pracowników Cyfry+/ nie ma wątpliwości że jak jest możliwość rezygnacji to trzeba ją rozważyć. :wink: I jak zechcesz przeczytać mojego posta to zauważysz że tylko przypomniałem o tym to może ktoś skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że zacytuję odnoszące się do tego punkty regulaminu

 

Artykuł 15. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

§ 8. Zmiany Regulaminu/Umowy wydane w czasie trwania Umowy będą wiązały Abonenta, je-

śeli ich treść zostanie mu doręczona, a Abonent nie wypowie Umowy w terminie 14 dni od

daty ich doręczenia Abonentowi. W wypadku wypowiedzenia Umowy w powyższym trybie

Umowa ulega rozwiązaniu z ostatnim dniem obowiązywania Regulaminu w brzmieniu przed

dokonanymi zmianami. Niezależnie od doręczenia Regulaminu Abonentowi, Regulamin

oraz wszelkie zmiany do Regulaminu dostępne będą w siedzibie Operatora CYFRY+ oraz

u Autoryzowanych Dystrybutorów.

§ 2. Wprowadzenie przez Operatora CYFRY+ nowego, dodatkowego Programu, nowego Pakietu lub

Opcji, jak też obniżenie należności wynikających z Umowy, w tym Opłaty Abonamentowej i/lub

Czynszu Najmu nie stanowi zmiany Umowy lub Regulaminu uprawniającej Abonenta do

wcześniejszego, niż to wynika z treści Umowy i Regulaminu, rozwiązania Umowy.

 

Wg mnie MusicChoice nie jest DODATKOWYM programem tylko ZAMIAST i jakieś podstawy do rozwiązania są, pytanie tylko jak podejdzie do tego Cyfra bo procesować się niewielu będzie miało ochotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotr kończąc sprawę to przecież nie twierdze że odbiór MCH jest super a nie najgorszy a to jest chyba różnica ale nie mogę się zgodzić z określeniem dno bo wówczas C+ musiała nadawać ten pakiet z jakością kołchożników /dla młodszych forowiczów wyjaśniam że był to głośnik do którego przewodowo doprowadzony był program radiowy PR 1/to wtedy tak można by mówić . Odnośnie podstawy do zerwania umowy to dla nietórych każdy pretest choćby bardzo kontrowersyjny jest dobry aby ponownie spowrotem wziąść tą samą C+ i być cały czas w promocji.Znam kilka osób którzy przez ciągłe reklamacje obuwia/a mają to opanowane do perfekcji/od kilku lat chodzą cały czas w nowych butach no można i tak ale..... Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem przed chwilą.Przerywa mi cała paczka Multi Choice.Dźwięk zanika i pojawia się regularnie co sekundę.Wszystko poza tym gra dobrze.Mam pionka od cyfry.Co do samego faktu pojawienia się Multi Choice na cyfrze.Fajnie,że jest.Lepiej mieć niż nie mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólna uwaga do Piotra i innych osób, które uważają iż ze względu na zastąpienie XtraMusic przez Music Choice można rozwiązać umowę: drodzy Panowie - pokażcie proszę taki punkt umowy/regulaminu/załącznika/aneksu do umowy/czegokolwiek jeszcze (*niepotrzebne skreślić), w którym napisane by było, że XtraMusic wchodzi w skład oferty programowej cyfry+. Oczywiście chodzi o Regulamin/załacznik itd. itp obowiązujęcy TERAZ, a nie kiedyś w nieokreslonej przeszłości.

 

Jeżeli takowy znajdziecie, to powodzenia - możecie spokojnie umowy rozwiązywać.

 

Tylko, że nie znajdziecie.

 

A umowę możecie sobie rozwiązać w przyszlym miesiącu - z powodu zmiany regulaminu - bo będzie (jeżeli Wam na tym bardzo zależy - choć dla mnie to jest chore)

 

t.s.n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa ale kolega t.sat.new ma rację. Wszystkie kanały TV są wyszczególnione, ale z radiowych pisze tylko "polskie stacje radiowe" a o XtraMusic ani słychu. Musieli wiedzieć co się święci i nie byli za bardzo szczegółowi w wykazie.

A co do zmiany samego regulaminu to już oni wymyślą takie, aby nie można było zrywać (np.same zmiany pakietów). No chyba, że planują coś grubszego do zmiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...