Skocz do zawartości

Music Choice w Cyfrze+


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

(np.same zmiany pakietów).

 

To też podstawa do zerwania umowy. Moim zdaniem też jeśli cokolwiek się zmienia w ofercie i nie było tego wiadomo wcześniej oficjalnie to zawsze jest podstawa do zerwania umowy. I o ile Cyfra+ może powiedzieć że nie to jak sie pogrozi rzecznikiem praw konsumenta to często idą na ugodę i rozwiązują kontrakt. Dla niewtajemniczonych zawsze można umowę zerwać kara zerwania umowy wynosi (z tego co pamiętam) 250-300zl wiec jak komuś zależy tak bardzo to czemu nie

 

Pozdrawiam

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprzeczę co do posiadania informacji z CallCenter, myślę że mam dużo więcej informacji niż tam posiadają :D , ale to przeszłość już wiec tekst trochę nie na miejscu. A co samego problemu to ile tych abonentów może odpaść?? Jak ktoś jest nie zadowolony to i tak wcześniej czy później zrezygnuje z tego czy innego powodu. A trzymać na siłę też nie warto. Wbrew pozorą Cyfrze+ też zależy na zadowoleniu klientów (ale wtedy kiedy się im to opłaca)

 

Don_Mag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(np.same zmiany pakietów).

 

To też podstawa do zerwania umowy. Moim zdaniem też jeśli cokolwiek się zmienia w ofercie i nie było tego wiadomo wcześniej oficjalnie to zawsze jest podstawa do zerwania umowy. I o ile Cyfra+ może powiedzieć że nie to jak sie pogrozi rzecznikiem praw konsumenta to często idą na ugodę i rozwiązują kontrakt. Dla niewtajemniczonych zawsze można umowę zerwać kara zerwania umowy wynosi (z tego co pamiętam) 250-300zl wiec jak komuś zależy tak bardzo to czemu nie

 

Pozdrawiam

Don_Mag

 

Z tego co czytałem to każdy będzie mógł pozostać przy swoim dotychczasowym pakiecie do końca swojej umowy. Uwzględniając do tego paragraf 2 przepisów końcowych regulaminu (patrz mój wcześniejszy post na poprz.stronie) to z tego powodu nie będzie można. Chyba że jak mówię, będą też inne zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem komu na Pioonierze ww kanały odbierają prawidłowo. Dzwoniłem do C+ i miła pani kazała zmieniać częstotliwości i przeprogramować dekoder .Nic to jednak nie dało i kanały jak się jąkały tak się jąkają. Stwierdziła w końcu że antena jest żle ustawiona .Zdziwiona była że wymienione przez nią kanały radiowe i tv działały prawidłowo.Zamontowaną mam antenę 120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę dziwna sprawa że wszelkie narzekania na zrywania są od użytkowników Pionków a na moim Kenie/oprogramowanie alternatywne/ działa poprawnie od początku jak tylko zaprogramowałem /dane str 2/ a przelaciałem/ prawie wszystkie kanały bo uprzednio słuchałem głównie Oldiesa/ przecież to i to mediasad może coś w oprogramowaniu oryginalnym.Dzisiaj zuważyłem że działa PILOT/wczoraj mnie nie było w domu. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim Pionku kolejny dzień tną się te kanały.Zaczęła działać funkcja "Pilot".Nie wiem czemu tak się dzieje.Przeprogramowałem listę kanałów,ale nic to nie dało.Wszystkie inne stacje telewizyjne i radiowe idą dobrze.Wina więc chyba leży po stronie operatora.To takie żenujące :? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wracam do zacinających sie kanałow na pionkach . Czy komuś udało się uzyskać dobry dżwięk Tak się złożyło że byłem zmuszony do zmiany położenia anteny zmiany konwertera i mimo prawidłowego odbioru kanałow cała paczka Music Choice nie odbiera prawidłowo.Wnioskuję że wina leży po stronie oprogramowania Pioonierów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze posty tak sobie przypomniałem.......

Dawno temu miałem Pionieera 1330 i tam przerywało również na jakimś

kanale lub kanałach, jak pamiętam było to spowodowane tym że kanały muzyczne są nadawane w simulcrypcie z Viaccess - ta wiadomość oczywiście z innego forum, coś mi się zdaje że Pionki z alternatywnym softwarem nie mają tego problemu oraz wszystkie inne tunery. Ja mam obecnie Cyferkę na Fergusonie i tam również nie ma żadnego problemu. Jeśli tak jest to nie chcę być złym prorokiem, ale problem minie dopiero po aktualizacji softu w Pionkach, kręcenie anteną, konwerterem, kablem ;) nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...