Skocz do zawartości

Kącik GSM


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Racja, potrzebny jest dowód osobisty i prawo jazdy przy zakupie nowego telefonu.

 

 

Sory ale ja tu nie widzę dowodu osobistego:

 

Jestem osobą prywatną i chciałabym sobie kupić telefon w sieci Play. Co mam zrobić?

 

Sprawa jest bardzo prosta. Obywatele polscy powinni przedstawić następujące dokumenty:

 

 

 

1. Dowód Osobisty (tylko nowego wzoru) osoby podpisującej umowę, potwierdzający adres zameldowania na pobyt stały

2. oraz 1 dokument z listy poniżej:

a. legitymacja emeryta lub rencisty lub zaświadczenie poświadczające fakt otrzymywania emerytury lub renty (nie starsze niż 30 dni) legitymacja rencisty musi być ważna przez cały okres trwania umowy

b. decyzja o przyznaniu emerytury lub renty (decyzja o nadaniu renty musi być ważna na cały okres obowiązującej umowy )

c. decyzja o przyznaniu zasiłku przedemerytalnego wystawiona przez ZUS lub Urząd Pracy

d. zaświadczenie o wielkości użytków rolnych wystawione przez Urząd Gminy

e. potwierdzenie wpłaty KRUS (wpłata nie starsza niż 3 miesiące)

f. potwierdzenie wpłaty ZUS; (patrz data deklaracji ) możliwość przedstawienia ZUS DRA lub ZFA lub zaświadczenie o nie zaleganiu płatności ZUS ( nie starsze niż 1 miesiąc)

g. zaświadczenie o zatrudnieniu (oryginał)

h. legitymacja studencka lub indeks, aktualne zaświadczenie z dziekanatu (nie starsze niż 30 dni)

i. legitymacje studium policealnego, szkoły policealnej ,kolegium

j. legitymacja służb mundurowych

k. legitymacje służbowe (tylko wydane przez urzędy państwowe) - nie są honorowane identyfikatory oraz legitymacje służbowe firm prywatnych

l. bieżący rachunek za telefon komórkowy lub faktura z saldem zero (honorujemy również rachunki za telefon w Play)

m. bieżący rachunek za telefon stacjonarny lub faktura z saldem zero

n. bieżący rachunek za prąd, gaz lub faktura z saldem zero

o. bieżący rachunek za telewizję kablową lub faktura z saldem zero - tylko i wyłącznie(Cyfra Plus, Polsat Cyfrowy, N, Aster, UPC, Multi Media, Vectra, Toya, Spray) UWAGA: wymagane są trzy ostatnie wpłaty lub trzy ostatnie fr z saldem zero

 

- bieżący rachunek za Internet lub faktura z saldem zero - tylko i wyłącznie(Cyfra Plus, Polsat Cyfrowy, Aster, UPC, Multi Media, Vectra, Sferia, Neostrada, Netia, Orange, Plus, Era, Play,Spray). UWAGA: wymagane są trzy ostatnie wpłaty lub trzy ostatnie fr z saldem zero

p. ważna karta kredytowa - (tylko karty kredytowe zgodne z wykazem kart )

 

 

Ale dzięki za link @szunaj już wiem co trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam mam pytanie. Zerwałem z tzw. "winy abonenta" umowę z siecią PLUS, w trakcie trwania umowy (na 2 miesiące przed jej koncem). Umowe zawieralem w grudniu 2008, "zerwalem ja" na dwa okresy rozliczeniowe do konca.

Dodam że na umowie mam wpisane kary umowne, ktore co do 22-24 miesiaca przy zerwaniu umowy powoduja koniecznosc zaplaty 40% z tzw. kary umownej (w tym przypadku z 840zł).

Czy w/w przepisy traca moc na rzecz nowelizacji prawa telekomunikacyjnego z 2009 roku, gdzie w w/w przypadku abonent ma obowiazek zaplacic tylko proporcjonalna kare liczona od daty zerwania umowy do daty ostatniego okresu rozliczeniowego?

Chodzi mi o to czy nawet jesli w umowie wpisane mam kary umowne procentowo to czy w takim wypadku PLUS zastosuje sie do nowego prawa i "ukarze" mnie proporocjonalnie co do dni wg wzoru 840zł/24 miesiące x 2 miesiące?

 

Z góry dziekuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Nokię tylko Core Player na platformie Symbian.

Jak nie masz shackowanego telefonu to musisz kupic licencje a jak masz przerobiony Fon no to wiesz...

Z darmowych testowałem kiedys Smart Movie ale on się zacinał, momentami spowalniał film w rozdziałce typowej dla AVI 700MB oraz nie czyta apisów Core Player wraz z pewnym pluginem działa bombowo i czyta napisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! Niedługo kończę umowę w zetafonie.Ogólnie jestem zadowolony.Rozchodzi mnie się o to by zmienić moją nokię 3110 classic na lepszy model.Lepszy - znaczy się lepszy aparat [ obecny 1,3 mpx] , lepszy dostęp do netu itd. Zna ktoś ofertę zetafonu przed Świętami..Proszę o jakieś wskazówki.. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...