Skocz do zawartości

Kącik GSM


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużyłem ostatnio umowę z T-Mobile i się okazało,że na nowych warunkach jest gorzej niż poprzednio to znaczy,że minuty-sms-y są przeliczane w stosunku 1:1 a wcześniej miałem 1-4...i to są niby nowe lepsze warunki...

T-Mobile ma bardzo słabe oferty, a klienci masowo uciekają do innych operatorów. Ja kilka dni temu pytałem o warunki przejścia do tej sieci. Pani zaproponowała mi w abonamencie 29 złotych 120 minut i 50% upustu na abonament przez pół roku. Dodam, że umowa na 18 miesięcy i oferta bez telefonu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGPS oznacza Assisted GPS i zadaniem tej funkcji jest wspieranie tradycyjnego GPS, aby odbiornik

mógł działać szybciej i sprawniej.

GPS system pozycjonowania satelitarnego pochodzenia wojskowego - korzystanie z niego nie kosztuje

AGPS wspomożenie modułu GPS w telefonie, to koszt kilkanastu groszy za błyskawiczną synchronizację z satelitami (hot fix) przed rozpoczęciem nawigacj i jest drogi w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGPS oznacza Assisted GPS i zadaniem tej funkcji jest wspieranie tradycyjnego GPS, aby odbiornik

mógł działać szybciej i sprawniej.

GPS system pozycjonowania satelitarnego pochodzenia wojskowego - korzystanie z niego nie kosztuje

AGPS wspomożenie modułu GPS w telefonie, to koszt kilkanastu groszy za błyskawiczną synchronizację z satelitami (hot fix) przed rozpoczęciem nawigacj i jest drogi w cenie.

 

lama z ciebie to beznadziejnie to wytłumaczyłeś.

AGPS to GPS wspomagany przez sieć komórkową dzięki 2G lub 3G. Telefon łączy sie z internetem aby szybciej złapac FIXA (sygnał)

najlepiej miec wykupiony pakiet danych u operatora pomoże to uniknąć sporych rachunków

 

Aha AGPS jest darmowy kosztuje tylko transmisja danych sama usługa jest za Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale głupio to napisałeś np: AGPS wspomożenie modułu GPS w telefonie, to koszt kilkanastu groszy za błyskawiczną synchronizację z satelitami (hot fix)

napisał bys cjak sie łączy i w jaki sposób nabiera opłatry. Bo ktoś może pomyslec że jest to jakas dodatkowa opłata za synchronizacje satelitarną a nie komórkową oczym nie napisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ma ktoś może Samsunga Galaxy SII (GT-I9100) w sieci Play ? Chodzi o wysyłanie i odbieranie mms'ów bez aktywnej opcji "Użyj danych pakietowych". Lub takie skonfigurowanie z tą opcją, aby nie pobierało opłat. Próbowałem już wszystkiego. Ze strony Play przysyłanie konfiguracji po uprzednim wyczyszczeniu wszystkiego wraz z restartami telefonu. Przeróżne konfiguracje ręczne. Wszystko na nic. Próbowałem także różnych aplikacji z Android Market. Obecnie mam tak - kluczowe opcje (może coś źle):

 

  • Tryb pracy sieci: GSM/WCDMA.
  • Nazwy punktów dostępu:
    • Internet (zaznaczone poprzez zielone kółeczko):
      MMSC: http://wap.play.pl
      Proxy MMS: 10.10.25.5
      Port MMS: 8080
      Tryb uwierzytelniania: brak (ale próbowałem wszystkich).
      Typ APN: internet+mms
       
    • MMS (bez zielonego kółeczka):
      MMSC: http://10.10.28.164/mms/wapenc
      Proxy MMS: 10.10.25.5
      Port MMS: 8080
      Typ APN: mms

Kilka dni temu odebrałem jednego mms'a ale na tym się skończyło. Ktoś może wie jak to skonfigurować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak się nie mylę to tak prawie działa jak w plusie, kupujesz pakiet np za 7 zł 100mb i serfujesz jak przekroczysz 100 mega to albo dokupujesz dodatkowo pakiet lub z mniejszą prędkością serfujesz bez dodatkowych kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...