Skocz do zawartości

Kącik GSM


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Masz na gwarancji?

2. Udaj siedo komisu lub salonu w celu sprawdzenia samej bateri (niech włożą taki sam model baterii do twego telefonu i sprawdzą ładowanie)

3. Jak powyższy punk ad2. wykonają do będzie wina systemu operacyjnego bądz gdzieś następuje zwarcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam.Chciałbym się spytać jakie modemy pasują do orange free?Posiadam modem AnyData 510-L i nie wiem czy będzie pasował.

Drugie pytanie:Czy będzie współpracował z orange free laptop z wbudowanym modemem do orange free? Głupie pytanie ale nawet konsultanci z orange nie wiedzą.

Dziękuję za ewentualną pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku oferty Orange Free (oferta abonamentowa) możesz korzystać zarówno z technologii CDMA jak i GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA. Oczywiście musisz posiadać kartę SIM oraz urządzenie, które obsługuje daną technologię. Aby korzystać z technologii CDMA w sieci Orange należy posiadać urządzenie, które obsługuje pasmo CDMA 450 MHz. Przykładem takich urządzeń mogą być: AnyData ADU-500A, AnyData ADU-895A, Axesstel MV410, Axesstel MV411, Axesstel MV510, Axesstel MV610.

 

Urządzeń obsługujących internet mobilny w technologii GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA jest znacznie więcej m.in. wiele modemów marki Huawei czy ZTE. Zestawienie urządzeń, które znajdują się w ofercie Orange znajdziesz tutaj http://www.orange.pl/im_b2c.phtml.

 

Są również urządzenia, które obsługują zarówno technologię GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA jak i CDMA 450 MHz. Do nich należą m.in. takie modele jak: AnyData ADU-635WA, AnyData ADU-770WA, AnyData ADU-890WA.

 

Ten model, który podałeś z tego, co udało mi się sprawdzić niestety działa w technologii CDMA 410MHz i nie będzie działał prawidłowo z usługą Orange.

 

Co do modemu wbudowanego w laptopie to, jeśli jest to modem GSM obsługujący technologie GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i nie posiada simlocka (lub jest to simlock na sieci Orange PL) to nie powinno być problemów. Ale aby móc stwierdzić coś na 100% to tutaj już muszę znać konkretny model urządzenia, który posiadasz.

 

Pozdrawiam

Tomek

Orange Ekspert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

chyba niezbyt miejsce na takie pytanie... ale może ktoś będzie ogarnięty...

szukam nowego telefonu ale chciałbym by była możliwość oglądania na nim meczów na żywo (głównie stream i ewentualnie sopcast)

do tej pory miałem galaxy ACE ale on nie dawał rady z flashem a sopcast się zacinał...

kumpel ma Sony neo v i u niego mecze na fleshu śmigają, ale z tego co wyczytałem nowe telefony coraz mniej obsługują flesha!

tym bardziej te bez androida a ja się czaiłem na HTC 8X na windows phone...

ktoś coś poradzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) przy pierwszym użyciu napisałem poprawnie, a potem z rozpędu popełniłem błąd. warto czepiać się literówek ??

2) wyraźnie napisałem że próbowałem sopcasta na swoim telefonie więc to chyba jasne że wiem o jego istnieniu, ale celowo pytam o flAsh bo mecze przeważnie są streamowane bezpośrednio po wejściu na link a do tego wlaśnie potrzebny jest owy FLASH.

3) zapytałem o wątpliwe w tym momencie użytkowanie na WINDOWS PHONE....

także dzięki za wyczerpującą i pomocną odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Przymierzam się do zmiany mojej starej i wysłużonej Nokii N95 i mam na oku kilka modeli :

1. Samsung Galaxy S4

2. Nokia Lumia 1020

3. Sony Xperia Z1

4. Nokia Lumia 820

To byście Mi polecili, może macie jakieś doświadczenia z tymi modelami, głownie chodzi mi o wytrzymałość baterii i niezawodność w codziennym użytkowaniu, a może macie jakieś inne propozycje do 2 tys. złotych. Wszelkie opinie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam :D

Mam taki problem z telefonem,a dokładnie z WiFi.Mój smartfon to HTC Desire 310.Około tydzień temu miałem problem z moim modemem,ponieważ nie działał mi internet.Gdy próbowałem połączyć się z WiFi mojego modemu to pisało,że ,,połączono",ale ze względu na brak internetu nie działał o też w telefonie.Byłem trochę wkurzony,więc zapomniałem tą moją sieć Wifi(tą z mojego modemu) i potem wpisałem hasło i spróbowałem się połączyć(zaznaczam,że internet wtedy już działał).Niestety po wpisaniu hasła była próba połączenia,ale potem pisało ,,zabezpieczona za pomocą protokołu itd...".Próbowałem kilka razy,ale żadna próba się nie powiodła.Przepraszam za wpis,który może być trochę niejasny.Proszę o pomoc/radę i byłbym wdzięczny za okazanie jej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...