Skocz do zawartości

Kącik GSM


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Tak, ja wszystko poszło bez najmniejszego problemu.

Lecz na XP było by łatwiej, ja użyłem Grand Prix VISTA 1.6.4

Miałem już gotowy rozbity ROM

 

Niżej podam ci linka do bardzo pomocnego w tej sprawie forum

omniaforum.pl

Z tego forum wszystkiego się dowiedziałem, podstawa to się nie ma co bać, ja się tez cykałem na W7 ale sie udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiedzcie mi co to jest za ściema ,,Doładuj się dwa razy w 36.6 " Wbiłem kod promocji i jak co miesiąc doładowałem telefon.Dostałem dodatkowo pakiet 30zł.Co z tego że podwoili mi doładowanie jak nie można tego wykorzystać ? Smsy ma za 3zł miesięcznie,minuty do plusa z mówisz masz.Jak dzwonie lub piszę do innej sieci to i tak zabierają kasę z konta... Więc pytam na co mogę wykorzystać to dodatkowe 30 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś interesuje. Nie wiem czy to błąd, czy jakaś promocja Orange. Przeczytałem dzisiaj na blogu rzecznika orange że gość doładował konto za 100 w OFnK i zamiast dostać 6GB dostał 12GB. Ja doładowywałem konto rano ale nie sprawdzałem, teraz sprawdziłem i mi też dołożyło 12GB. Niestety rzecznik orange jeszcze tego nie skomentował.

 

http://www.blog.tp.pl/wojciechjabczynsk ... 7445260580

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Napisał bys jeszcze czy kupujesz telefon czy przedłużasz umowę, w jakiej sieci jesteś, oraz w jakim przedziale cenowym trzeba sie zmieścić.

Bo jak na razie to nie wiele powiedziałes i tak naprawdę nie wiadomo oco chodzi. Tak jak mi kiedyś znajomy opowiadał, dzwoni do niego koleś i sie pyta o chłodnicę:

-Ile kosztuje chłodnica do dwójki

-Ale jakiej dwójki

-No dwójki taka tańsza bo nie mam za wiele pieniędzy

-Ale prosze o jaki samochód chodzi?? Golfa dwójkę??

-No tak przecież mówię dwójki

 

Jak już się coś [pytasz to sprecyzuj z chęcią odpowiem bo jestem w temacie, dopiero co brałem nowy tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam coś z androidem. Najlepiej chyba Samsung Galaxy S. Jeśli będą Cię satysfakcjonowały warunki ery z tym telefonem to śmiało go bierz.

Nie polecam za to Noki dotykowej z symbianem. co prawda nie wiem jak N8, ale miałem N97 i powiem szczerze, że większego gniota to chyba nie ma na świecie - no może poza dekoderem PVR od Cyfry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam właśnie dotykowa Nokię C7 i mimo starego już Symbiana nie zawiesza sie i naprawdę dobrze działa.

Jeden PLUS wielki dla Noki za baterię, miałem juz dotykową Nokię 5800 i bateria trzemała ok. 4dni a to juz dobrze jak na dotykowca.

Obecna C7 trzyma mi na razie 2dni, przy czym dzwonie ok 1godziny dziennie, ok godziny odbieram połączenia, korzystam z WiFi i HSDPA.

A więc całkiem sporo jak na dotykowy tel. mam porównanie do HTC Desire max 1dzień, Omnia niecały 1dzień, Xperia 10 ok 2 dni. Telefon ma wszystko co potrzeba naprawde nie trzeba nic doinstalowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam:)

posiadam nokie n73 i mam z nią problem, a mianowicie bateria w moim telefonie podczas słuchania muzyki niemal natychmiast się rozładowywuje , tak samo jest jak ktoś do mnie dzwoni , najlepsze jest to że moja bateria u kumpla w telefonie trzyma nawet dwa dni przy słuchaniu muzyki i rozmowach. Wiecie może co może być tego problemem ? jeśli tak to czy znacie jakiś sposób żeby to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam obecnie Play i nie planuję zmienić na nic innego. Mam najtaniej, szybka obsługa dla Biznesu, tanie telefony.

A jak ktoś mi powie ze nie będzie do mnie dzwonił bo mam Play i jest drogo to odpowiadam tej osobie że ma problem i mnie to je***.

 

A co do telefonów, użytkuje ktoś telefon na BadaOS?? Dokładniej zamówiłem dziewczynie Wave II bo jej się podobał jeszcze nie miałem styczności z BadaOS. jak go oceniacie?? Ja sam obecnie jadę tylko na Androidzie (HTC Desire HD) i jestem mega zachwycony, nic lepszego mnie jeszcze nie spotkało od telefonu. Generalnie cieżko było się przestawic z Symbiana na Androida ale po kilku dniach straciłem ochotę na Symbian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Samsung Galaxy S2, wydaje się być najlepszym wyborem, min. ze względu na wyświetlacz. iPhone ze względu na jakość i ilość aplikacji w appstore, ale wyświetlacz ma "tylko" 3,5 cala i słabsze podzespoły, Htc Sensation stawiam na miejscu nr 3. a HTC desire HD, nawet nie bierz pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPhone odpada za stary już, ciągle ten sam mały ekran. Bierz Galaxy SII kręci fulmy w FULL HD 1080p, jest cieniutki, posiada czytelny ekran Super AMOLED Plus, extra procek 2x1,2 no i Android 2.3 Gingerbread.

Sam się nad nim zastanawiam. Obecnie mam HTC Desire HD i tez nie jest źle, filmy kreci łądne, posiada czuły ekram, sporo ramu, duży ekran, nie tnie się generalnie bardzo dobry telefon ale trzeba będzie go niebawem zmienić bo tez stary jest i chyba wezme Galaxy SII. HTC Sensation, może i fajny ale jakoś samsung za mną lepiej przemawia no i HTC jest grubszy o całe 2mm co wbrew pozorą jest sporo.

bo jak to się mawia Ten potęge galaxy SII poczuje kto go w posiądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was robił cesję numeru w Play ? Ciekawi mnie ile się czeka na zmianę danych na koncie, mija już 9 dzień od cesji i nadal numer jest w posiadaniu poprzedniego właściciela.

 

do 30 dni mają czas,np w moim przypadku plusie było to w parę godzin,play 1 dzień,kontroluj czy wszystko przebiega poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...