Skocz do zawartości

Zdjęcie

Polsat dawniej

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
147 odpowiedzi w tym temacie

#141 tutenmaton

tutenmaton

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 14 postów
  • Od: 17 lip 2011

Napisano 09 maj 2018 - 10:33

Fragment specjalnego wydania Informacji z 25 marca 2003, z czasu trwania wojny w Iraku:

Tak swoją drogą to coś mi świta, że z racji umowy o współpracy informacyjnej z CNN przez te początkowe dni konfliktu Polsat albo pokazywał skrawki z CNN z całą ich grafiką, albo nawet retransmitował sygnał, dodając tłumaczenie na polski.

chodziło o specjalne wydanie "Informacji" w ciągu nocy wraz z relacją Mirosława Majerana z Kuwejtu.

#142 Frontowiec

Frontowiec

Ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6945 postów
  • Od: 20 maj 2011
  • LokalizacjaZS Szczecin / ZKA Kamień Pomorski

Napisano 28 maj 2018 - 07:20

Pojawił się na YT cały odcinek programu ''Bumerang'' z 6 listopada 2006 roku - już wtedy z nową czołówką, nowym studiem i zmodyfikowaną muzyką z czołówki:

Użytkownik Frontowiec edytował ten post 28 maj 2018 - 07:24

#143 Poland

Poland

Ekspert

• Użytkownicy
  • 7257 postów
  • Od: 09 wrz 2007
  • LokalizacjaTrzciana k. Bochni

Napisano 30 maj 2018 - 14:57

chodziło o specjalne wydanie "Informacji" w ciągu nocy wraz z relacją Mirosława Majerana z Kuwejtu.

Mi świta coś innego a mianowicie współpraca Polsatu i RMF FM. Był nawet spot o tym z słowami: pełny obraz zdarzeń tylko w Faktach RMF FM i Informacjach Polsatu. Na końcu spotu było wspólne hasło - dowiesz się pierwszy.
Jestem z wami już okrągłe 10 lat!
Wasz Poland :)

#144 Frontowiec

Frontowiec

Ekspert

• Użytkownicy
  • 6945 postów
  • Od: 20 maj 2011
  • LokalizacjaZS Szczecin / ZKA Kamień Pomorski

Napisano 03 czerwiec 2018 - 10:02

Pojawiło się na YT wydanie specjalne ''Wydarzeń'' z 1 kwietnia 2005 roku, przez które przerwano serial ''Zbuntowany Anioł''. Wydanie specjalne ''Wydarzeń'' rozpoczęło się czołówką ''Z ostatniej chwili'', gdzie głównym tematem wydania specjalnego ''Wydarzeń'' była konferencja prasowa ówczesnego rzecznika prasowego Watykanu ws. stanu zdrowia papieża Jana Pawła II.

Użytkownik Frontowiec edytował ten post 03 czerwiec 2018 - 10:05

#145 Kirk

Kirk

Ekspert

• Użytkownicy
  • 5771 postów
  • Od: 07 cze 2014

Napisano 07 czerwiec 2018 - 23:51

Mi świta coś innego a mianowicie współpraca Polsatu i RMF FM. Był nawet spot o tym z słowami: pełny obraz zdarzeń tylko w Faktach RMF FM i Informacjach Polsatu. Na końcu spotu było wspólne hasło - dowiesz się pierwszy.

Spot ten, nadawany przed Informacjami (tak jako jak inny o współpracy z CNN) można zobaczyć tutaj:

Swoją drogą to akurat Polsat i RMF FM współpracowały na długo przed tym nagraniem, bo już w latach 90-tych wspólnie realizowano "Polityczne graffiti" (notabene najdłużej, choć z przerwą, nadawany program publicystyczny w stacjach Polsatu, bo do dziś istnieje w Polsacie News).

Słuchajcie "Medialnych" ;) https://www.youtube....iPjQXaA--aQm8sA

A tu nasz program na Facebooku: https://www.facebook...alni.SATKurier/

#146 Project_ALF

Project_ALF

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4319 postów
  • Od: 01 paź 2013
  • LokalizacjaPlaneta Melmac (sześć parseków za Hydra Centauris)

Napisano 10 czerwiec 2018 - 22:28

Czytając ten temat natknąłem się na kilka postów dotyczących dawnego Polsatu 2. Cóż to był za klimatyczny kanał! 

Wrestling, kreskówki, anime, teledyski, telenowele, seriale, filmy...

Pamiętam nawet raz tam mecz oglądałem! Juventus - Omonia w ramach Pucharu UEFA z 1999 roku. Nie pamiętam tylko czy to był pierwszy mecz czy rewanż. Na pewno widziałem tylko jedno spotkanie. 

Z seriali zapamiętałem "Scarlett", Domek na prerii. Z telenowel Mikaela / Michaela czy jakoś tak (nie wiem jak to się pisze  :wink: )

Wrestling leciał zawsze jakoś w weekend: rano albo w południe.  

Z anime najbardziej utkwiła mi w pamięci "Jedenastka Marzeń". 

Z seriali animowanych to przede wszystkim "Moto myszy z Marsa" :wink:

To jak obecnie wygląda Polsat 2 to jakaś profanacja, świętokradztwo. Jeden z najgorszych kanałów jakie znam. 

Użytkownik Project_ALF edytował ten post 10 czerwiec 2018 - 22:35

Szkoda na nich czasu, czyli... moja autorska CZARNA LISTA użytkowników, których permanentnie IGNORUJĘ na forum SatKuriera:

http://s11.imgs.to/s...tR_dssdsdsd.png

http://s11.imgs.to/share/image/QJwQqSrKtR_dssdsdsd.png

Edytuj profil / Ustawienia ---> Ignorowani użytkownicy ---> Dodaj użytkownika do listy ---> Zarządzaj ignorowanymi użytkownikami

#147 pacio1220

pacio1220

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 101 postów
  • Od: 19 gru 2012

Napisano 26 czerwiec 2018 - 08:47

Zakończenie emisji Telewizji Polsat z 3 września 1993 roku, jedno z pierwszych które zamiast Pogody miało program dnia na jutro:

Użytkownik pacio1220 edytował ten post 26 czerwiec 2018 - 08:49

NC+ - Comfort+, Extra+ i Premium Sport & Film
DVB-T - MUX 1, 2 i 3

#148 Poland

Poland

Ekspert

• Użytkownicy
  • 7257 postów
  • Od: 09 wrz 2007
  • LokalizacjaTrzciana k. Bochni

Napisano 26 czerwiec 2018 - 20:21

Fragment programu "W rytmie disco" emitowanego głównie na kanale Muzyczny Relaks prowadzony przez Monikę Pawłowską z grupy Love System:

Użytkownik Poland edytował ten post 26 czerwiec 2018 - 20:22

Jestem z wami już okrągłe 10 lat!
Wasz Poland :)