Skocz do zawartości

Polsat dawniej


grzybek03
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do sportu to sie z Toba zgodze masz racje.Ale na przyklad wezmy seriale ktore polsat produkowal pare ladnych lat temu,jak np. Miodowe Lata.Lubilem ten serial dopoki nie zaczela grac w nim żona Cezarego Żaka.Mysle ze Polsat niepotrzebnie zrezygnowal ze swoich produkcji ktore nie byly zle.A co do filmow,to mysle ze tez mogloby byc lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze seriale produkowane przez Polsat to:

 

= Rodzina zastępcza. Zdecydowanie najlepszy serial CP. Mądre dialogi i przyjemne przesłanie.

= Pierwsza miłość. Wysoki poziom. Wszystko konkretne. Fajni aktorzy i wciągająca fabuła.

 

Najgorsze seriale produkowane przez Polsat to:

 

= Kiepscy. Nie trafia do mnie ten denny humor wciskany na siłę. Dziwię się, że puszczają to w ogólnopolskiej tv.

= 13 posterunek. Nie mogę patrzeć na Cezarego Pazurę. Masakra!

= Miodowe lata. Sztuczny śmiech podpowiada mi kiedy aktorzy zrobili coś śmiesznego haha! Ja bym nie zauważył.

= Daleko od noszy. Denny nic się tam nie dzieję.

= Ojcowie. To samo co wyżej. Na pierwszy raz fajne potem już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

a teleturniej Piraci Show pamietam ze dzwoniło sie do studia i za pomoca cybermachiny podrózowało sie po europie i rozwiązywało sie rózne zagadki np gra w kulki ( trzeba było odgadnąć pod którym kuflem jest kulka lub wskazac prawidłowy klucz by uwolnic kucharza zakutego w dyby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Anonymous
jak dla mnie Miodowe lata to najlepszy serial Polsatu, wręcz kultowy. Najlepsze były odcinki jak Karol i Tadzik razem coś wymyślali, najczęściej teksty piosenek. Pamiętacie Pieśń strudzonego renifera? Boskie!

Zgadzam się w całej rozciągłości :smile: Świetny serial, fajnie się oglądało, niemal każdy odcinek trzymał dobry poziom, był po prostu (jak dla mnie) śmieszny:) Nawet teraz, jeśli mam trochę wolnego czasu to chętnie oglądam, dalej bawi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...