Skocz do zawartości

Polsat dawniej


grzybek03
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fragment programu ''Kalejdoskop Tygodnia'' z 11 czerwca 2006 roku, który był emitowany na antenie Polsatu 2 (ciekawostka - w jednym z materiałów pojawia się sędzia Anna Maria Wesołowska, która wówczas nie była dość znana):

 

''Wydarzenia'' z 11 czerwca 2006 roku, które prowadzi Jarosław Gugała:

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pamiętacie taki program "Niezakazane reklamy" który prowadził Arkadiusz Jakubik?

Gdzie mógłbym to obejrzeć?

 

Pamiętam z dzieciństwa, że ukazał się artykuł w Gazecie Wyborczej, mocno krytykujący ten program i przedstawianie w nim reklamy o podłożu seksistowskich, obscenicznym. Program nadawany był bodajże po 22, przed erotycznym pasmem Polsatu, jednak przez dużą ilość zażaleń oburzonych widzów i nieprzychylnej prasy (patrz artykuł w "GW") został ocenzurowany na "(Nie) Zakazane reklamy" po czym po jednym sezonie został wywalony z ramówki, jego powtórki leciały później już w porze dziennej zarówno na głównym Polsacie jak i Polsacie 2. Oryginalne odcinku programu "Zakazane reklamy" chyba nigdy nie został już powtórzone.

Co ciekawe pojedyncze klipy zarówno z "(NIe) Zakazanych reklam" jak i "Wiesio szoł" często były wplątywane w przerwy pomiędzy programami.

 

http://www.filmweb.pl/news/Zakazane+reklamy+w+Polsacie-8426#

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/polsat-demoralizuje-mlodziez

Edytowane przez TopModel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment specjalnego wydania Informacji z 25 marca 2003, z czasu trwania wojny w Iraku:

 

Tak swoją drogą to coś mi świta, że z racji umowy o współpracy informacyjnej z CNN przez te początkowe dni konfliktu Polsat albo pokazywał skrawki z CNN z całą ich grafiką, albo nawet retransmitował sygnał, dodając tłumaczenie na polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Fragment specjalnego wydania Informacji z 25 marca 2003, z czasu trwania wojny w Iraku:

https://www.youtube.com/watch?v=VlAC4JNeCIg

 

Tak swoją drogą to coś mi świta, że z racji umowy o współpracy informacyjnej z CNN przez te początkowe dni konfliktu Polsat albo pokazywał skrawki z CNN z całą ich grafiką,dodając tłumaczenie na polski.

Coś mi świta ale pewien do końca nie jestem nadawali urywki w nocy o rano na TV 4 też nie nadawali przypadkiem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to nawet w nocy było wydanie specjalne ''Informacji'' na Polsacie, związku z wojną w Iraku. Polsat emitował również przekaz z CNN-u, w którym pokazywano np. obalenie pomnika Saddama Husajna w Bagdadzie.

 

Inne stacje telewizyjne również emitowały w nocy wydania specjalne, poświęcone wojnie w Iraku: TVN emitował wydanie specjalne ''Faktów'' które prowadził śp. Marcin Pawłowski, a TVP1 wydanie specjalne ''Kawy czy Herbaty?''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem dzisiaj Marcin Zaborski z RMF FM w cyklu "Post Scriptum" przeprowadził wywiad z Markiem Markiewiczem którego to możecie kojarzyć ze słynnego konkursu na częstotliwości naziemne (był wówczas pierwszym w historii szefem KRRiT) a potem z Polsatu: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10156506365933679&id=240946413678&notif_t=live_video_explicit&notif_id=1524997386781302&ref=opera_speed_dial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fragment specjalnego wydania Informacji z 25 marca 2003, z czasu trwania wojny w Iraku:

 

Tak swoją drogą to coś mi świta, że z racji umowy o współpracy informacyjnej z CNN przez te początkowe dni konfliktu Polsat albo pokazywał skrawki z CNN z całą ich grafiką, albo nawet retransmitował sygnał, dodając tłumaczenie na polski.

chodziło o specjalne wydanie "Informacji" w ciągu nocy wraz z relacją Mirosława Majerana z Kuwejtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

chodziło o specjalne wydanie "Informacji" w ciągu nocy wraz z relacją Mirosława Majerana z Kuwejtu.

Mi świta coś innego a mianowicie współpraca Polsatu i RMF FM. Był nawet spot o tym z słowami: pełny obraz zdarzeń tylko w Faktach RMF FM i Informacjach Polsatu. Na końcu spotu było wspólne hasło - dowiesz się pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się na YT wydanie specjalne ''Wydarzeń'' z 1 kwietnia 2005 roku, przez które przerwano serial ''Zbuntowany Anioł''. Wydanie specjalne ''Wydarzeń'' rozpoczęło się czołówką ''Z ostatniej chwili'', gdzie głównym tematem wydania specjalnego ''Wydarzeń'' była konferencja prasowa ówczesnego rzecznika prasowego Watykanu ws. stanu zdrowia papieża Jana Pawła II.

 

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi świta coś innego a mianowicie współpraca Polsatu i RMF FM. Był nawet spot o tym z słowami: pełny obraz zdarzeń tylko w Faktach RMF FM i Informacjach Polsatu. Na końcu spotu było wspólne hasło - dowiesz się pierwszy.

Spot ten, nadawany przed Informacjami (tak jako jak inny o współpracy z CNN) można zobaczyć tutaj:

Swoją drogą to akurat Polsat i RMF FM współpracowały na długo przed tym nagraniem, bo już w latach 90-tych wspólnie realizowano "Polityczne graffiti" (notabene najdłużej, choć z przerwą, nadawany program publicystyczny w stacjach Polsatu, bo do dziś istnieje w Polsacie News).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten temat natknąłem się na kilka postów dotyczących dawnego Polsatu 2. Cóż to był za klimatyczny kanał! 

 

Wrestling, kreskówki, anime, teledyski, telenowele, seriale, filmy...

 

Pamiętam nawet raz tam mecz oglądałem! Juventus - Omonia w ramach Pucharu UEFA z 1999 roku. Nie pamiętam tylko czy to był pierwszy mecz czy rewanż. Na pewno widziałem tylko jedno spotkanie. 

 

Z seriali zapamiętałem "Scarlett", Domek na prerii. Z telenowel Mikaela / Michaela czy jakoś tak (nie wiem jak to się pisze  :wink: )

 

Wrestling leciał zawsze jakoś w weekend: rano albo w południe.  

 

Z anime najbardziej utkwiła mi w pamięci "Jedenastka Marzeń". 

 

Z seriali animowanych to przede wszystkim "Moto myszy z Marsa" :wink:

 

To jak obecnie wygląda Polsat 2 to jakaś profanacja, świętokradztwo. Jeden z najgorszych kanałów jakie znam. 

Edytowane przez Project_ALF
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...