Skocz do zawartości

Formuła 1


skr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle czekali do końca dusigrosze. Ale co tam, dobrze że pokażą. Nie będę narzekać, bo mnie potem znowu różne bobery1 czy Be98 zaczną nazywać hejterami Polsatu. Na razie zaczynają od PS, zobaczymy czy jak w tamtym roku będzie większość kwalifikacji i wyścigów na PS, czy to tylko początkowa podpucha, a potem większość na PSE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że III trening nie będzie pokazywany na żywo, tylko jako premiera. Poza tym polecam rozkład jazdy na cały sezon, ze strony "Sokolim Okiem" (prowadzonej przez Mikołaja Sokoła): http://sokolimokiem.com/wp-content/uploads/2015/03/F1-Kalendarz-2015.pdf :wink: W tym sezonie liczę na Nico Rosberga, chociaż Hamilton na pewno - tanio skóry nie sprzeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fantastyczny wyścig Sebastiana Vettela w Malezji, genialna jazda i bardzo dobra taktyka pozwoliła Niemcowi odnieść zwycięstwo i pokonać Lewisa Hamiltona i Nico Rosberga, Kimi Räikkönen drugi z kierowców ferrari mimo, że już na początku wyścigu przebił tylna oponę zdołał przebić się na czwarte miejsce, czyżby coraz lepsza dyspozycja zespołu Ferrari.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że F1 tak odwróciła się od Europy. Mimo, że jakoś ostatnimi sezonami nie było zbyt ciekawie to i tak zawsze lepsze to niż sporty zimowe (które na szczęście już się kończą). A tu coraz więcej wyścigów w godzinach, które u mnie nie przejdą. Na szczęście jeszcze dziś będzie MotoGP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ta grafika za bardzo jest przezroczysta. Napisy głównie na środku, nie wykorzystują pełnej powierzchni ekranu, wygląda jakby chcieli większość elementów dawać w safe area. Logo F1 powinni dać w samym narożniku. Nazwiska, czy lista miejsc z lewej mogłaby być większa, bardziej przejrzysta, jak w MotoGP. Czcionka dla mnie za mała, nie wszyscy oglądają na 60 calach, a z kilku metrów nie widać nazwisk. Zielone napisy przy najlepszych czasach, jak ktoś ogląda w SD też mało czytelne przy takiej małej czcionce. Dla mnie ta grafika nie jest nadal na 21 wiek. Też się przychylam, że 2004-2009 była najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...