Skocz do zawartości

Formuła 1


skr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To o niczym nie świadczy przecież. W zeszłym roku na tym etapie negocjacji też nie było zaplanowanych transmisji. Dopiero w ostatniej chwili aktualizowali ramówki i cenniki reklamowe.

No i niestety rok temu nie pokazali 1 i 2 sesji treningowej, mam nadzieję, że w tym roku dowiemy się o tym do 10 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fan tv, te sesje były odpowiednio o 2:30 i 6:30 w piątek. I tak mało kto by je obejrzał. Reszta była już transmitowana normalnie, jeśli dobrze pamiętam.

Ale nocne sesje Polsat dawał z otworzenia o poranku, a po drugie był to pierwszy weekend sezonu, więc bardzo oczekiwany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to raczej oczywiste, że jak nie Polsat, to nikt. Gdyby Fox był na naszym rynku, może i by powalczył. W przeglądzie sportowym czytałem, że niby licytują wszystkie pakiety Ekstraklasy - bądź są zainteresowani, gdyż kończy się umowa z canal+. Jeżeli nadal nie chcą wejść na poważnie na polski rynek i nie wykupią tych praw do meczów (a konkurencja jest solidna), to raczej plotki znikną na dobre, bo nie będą mieli za bardzo z czym tu wystartować. Chcieli brać 1 ligę, ale PZPN był już dogadany z Polsatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wątpię, że w tym roku ujrzymy F1 w PL TV. Po prostu z roku na rok spada zainteresowanie tym sportem.

Ja jak rok temu wierzyłem, że się uda, tak w tym o wiele mniej przez WRC.

Niech wejdzie Fox Sports na Polskę i za rok problemy się skończą :)

Chyba dopiero zaczną bo gdy jest w Polsacie to są chociaż retransmsije w Polsacie i Polsacie Sport News za darmo.

No tak, ale gdyby Polsat znacznie obniżył cenę, jaką jest w stanie zapłacić (cena nie do przyjęcia dla MP Silva), to lepszy rydz niż nic :). Byłoby trochę nagonki jak w przypadku przeniesienia transmisji z Polsatu do PSE, po czym by ucichło.

 

U mnie nie byłoby źle, bo mam kablówke i przepłacam dość sporo (i sami operatorzy to wiedzą, bo mam porównanie ile płacą inni) . Przy kończącej się umowie mógłbym wynegocjować lepsze warunki, a zaoszczędzoną kwotę wydać na pakiet Foxa, nawet jeśli kosztowałby 20 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według plotek, nadzieja na transmisje F1 w Polsacie jest coraz mniejsza.

Cena za prawa jak zwykle wysoka a Polsat w tym roku kupił już prawa do WRC, prawa do 1 Ligi i kupi najprawdopodobniej Pakiet 3 - mecze 5, 6, 7 i 8 Ekstraklasy.

Nadzieja oczywiście trzeba mieć (przykład tamtego roku) ale obawiam się, że właśnie zakup praw do WRC może być zastępstwem za brak F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według plotek, nadzieja na transmisje F1 w Polsacie jest coraz mniejsza.

Szanse na F1 w Polsacie maleja, ale w marcu moze sie jeszcze sporo zmienic. Wg mnie kluczowy moze byc wynik przetargu na ekstraklase. Jesli CP zostanie z niczym to szanse na F1 wzrosna.

Biuro reklamy Polsat Media opublikowało cenniki reklam sportowych kanałów Polsatu na marzec http://www.polsatmedia.pl/Do_Pobrania,6789/index.html Nie ma w nich planowanych transmisji Formuły 1.

http://www.cyrkf1.pl/nie-ma-zaplanowany ... 1-w-marcu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle postępowanie Polsatu jest strasznie amatorskie, takie po naszemu, po polsku. Co rok to samo. Nie wyobrażam sobie, żeby Sky czy RTL takie rzeczy wyprawiali, targowali się, grali na zwłokę. Oczywiście są w innej sytuacji, mają czołowych kierowców, ale działanie Polsatu pokazuje, że do profesjonalnej telewizji jej jeszcze bardzo daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle postępowanie Polsatu jest strasznie amatorskie, takie po naszemu, po polsku. Co rok to samo. Nie wyobrażam sobie, żeby Sky czy RTL takie rzeczy wyprawiali, targowali się, grali na zwłokę.

Dla RTL jesli idzie o ogladalnosc F1 byl najgorszym rokiem od 1994 i stacja ta na pewno nie przedluzy kontraktu na dotychczasowych warunkach, beda sie targowac a niewykluczone nawet, ze prawa przejmie ARD,ZDF. http://www.motorsport-total.com/f1/news ... 22104.html http://www.cyrkf1.pl/niemieckie-rtl-moz ... smisji-f1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...