Skocz do zawartości

Formuła 1


skr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiemy z jakich przyczyn zatrudnili Maldonado,

czemu wydaje mi się że Kimi ich trochę wykończył, przez te 2 lata zdobył mnóstwo pkt, a za każdy pkt miał premię i po prostu nie stać ich na taką pensję było. Są mu dłużni za ten sezon 15mln E, gdzie Vettel dostaje 12mln.

 

Mam nadzieję że Pastor weźmie przykład z Romana i się trochę uspokoi, a te 50mln pozwoli im stworzyć 3 rok dobry bolid i w końcu znajdą sponsorów i skończą na podium w generalce, a najlepiej by było żeby ten team kupił ktoś kto chce wygrywać, bo Lopez chce tylko zarabiać, a teraz chyba pozbyć się teamu.

 

Wiliams miejmy nadzieję przez te lata zaoszczędził kasy m.in od Pastora i uda się im coś stworzyć. Czemu Massa nie poszedł do Lotusa ?

Albo Lotus potrzebuje więcej kasy, nie wiadomo ile ma Massa albo Lopez stwierdził, że lepsza pewna kasa od Pastora niż ewentulana kasa z wyników Massy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy z jakich przyczyn zatrudnili Maldonado,

czemu wydaje mi się że Kimi ich trochę wykończył, przez te 2 lata zdobył mnóstwo pkt, a za każdy pkt miał premię i po prostu nie stać ich na taką pensję było. Są mu dłużni za ten sezon 15mln E, gdzie Vettel dostaje 12mln.

 

Mam nadzieję że Pastor weźmie przykład z Romana i się trochę uspokoi, a te 50mln pozwoli im stworzyć 3 rok dobry bolid i w końcu znajdą sponsorów i skończą na podium w generalce, a najlepiej by było żeby ten team kupił ktoś kto chce wygrywać, bo Lopez chce tylko zarabiać, a teraz chyba pozbyć się teamu.

 

Wiliams miejmy nadzieję przez te lata zaoszczędził kasy m.in od Pastora i uda się im coś stworzyć. Czemu Massa nie poszedł do Lotusa ?

Albo Lotus potrzebuje więcej kasy, nie wiadomo ile ma Massa albo Lopez stwierdził, że lepsza pewna kasa od Pastora niż ewentulana kasa z wyników Massy

 

Nooo ale Massa idzie razem z Petrobrasem a to jeszcze potężniejsze wsparcie niż PDVSA, więc kasa tu była by pewniejsza. To i sprawa z kontraktem Raikkonena pokazuje jakich menadżerów ma Lotus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ze szpitala w Grenoble napływają niestety złe wieści o stanie Michaela Schumachera, który wczoraj przed południem miał wypadek w Alpach. Lekarze na specjalnej konferencji poinformowali dziś, że stan byłego kierowcy F1 jest nadal krytyczny. Najnowsze wiadomości z twittera, oraz wyrazy wsparcia od wielu sportowców znajdziecie m.in. tutaj: http://connect.jamesallenonf1.com/f1-on-twitter/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niestety mamy do czynienia z niesamowitą ironią losu. Tyle lat ścigał się w tak w niebezpiecznych wyścigach i poza złamaną nogą na Silverstone w 1999 r. nie miał większych przygód. Teraz jazda na nartach poza wyznaczoną strefą okazała się fatalna w skutkach. Widać szukał adrenaliny, ale cóż... Dobrze, że chociaż miał kask. Mam nadzieję, że i ten wyścig Schumi wygra, bo byłaby to niewyobrażalna strata. Dziś mają się pojawić nowe informacje ze szpitala w Grenoble, czekamy.

 

Według najnowszych wieści stan Schumachera nieco się poprawił i ustabilizował, został usunięty krwiak mózgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Wbrew pozorom F1 to obecnie jest dość bezpiecznym sportem. Zawodnicy są mocno zabezpieczeni, w przeciwieństwie do sportów zimowych, przykładowo skoczków

Teraz tak, ale miałem na myśli bardziej lata 90-te.

 

Cieszy fakt, że stan Michaela ulega powolnej, ale jednak poprawie i stabilizuje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jest bardzo prawdopodobne, że żadna z telewizji w Polsce nie pokusi się o F1. Myślę, że jakoś pod koniec stycznia albo na początku lutego będzie jasne. Jeśli nie będzie to chyba sprawdzi się ten najczarniejszy scenariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

przynajmniej na RTL mówią sensownie i komentują fachowo, nie to co słowotok duetu Borowczyk - Jędrzejewski, potrafią przegadać cały wyścig o głupotach.. ja akurat oglądam na RTL..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kamui Kobayashi wraca do F1 z zespołem Caterham. Z całą pewnością zasługuje na fotel w stawce. W 2014 nie zobaczymy Paul'a Di Resty, który będzie się ścigał w DTM. Będzie sporo debiutantów, nowe silniki, rozwiązania technologiczne i emocji. Mam nadzieje, że któryś z nadawców się skusi i pokaże 1-ke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest już jasne jeśli chodzi o składy, tylko nie wiadomo czy któraś z polskich stacji pokaże F1. Jeśli nie, niestety będzie to dla mnie chyba pożegnanie z tym sportem, ewentualnie pozostanie stream ze Sky. A szkoda, bo sezon zapowiada się arcyciekawie.

 

Oto pełna stawka kierowców na sezon 2014:

Red Bull: Vettel, Ricciardo

Mercedes: Hamilton, Rosberg

Ferrari: Alonso, Raikkonen

Lotus: Grosjean, Maldonado

McLaren: Button, Magnussen

Force India: Hulkenberg, Perez

Sauber: Sutil. Gutierrez

Toro Rosso: Vergne, Kwiat

Williams: Massa, Bottas

Marussia: Bianchi, Chilton

Caterham: Kobayashi, Ericsson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...