Skocz do zawartości

Formuła 1


skr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie to wszystko są tylko plotki. Jak będzie w rzeczywistości, kto z kim podpisze kontrakty - tego dowiemy się na koniec sezonu albo nawet po sezonie :)

 

Jeszcze pojawiają się inne plotki - niektórzy kierowcy ze "słabszych" teamów mogę nie doczekać końca sezonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, największy budżet ma Toyota

AT&T Williams 130 mln Euro

BMW Sauber F1 Team 295 mln Euro

Force India 120 mln dolarów

Honda Racing F1 Team 295 mln Euro

ING Renault F1 Team 230 mln Euro

Panasonic Toyota Racing 375 mln Euro

Red Bull Racing 155 mln Euro

Scuderia Ferrari Marlboro 255 mln Euro

Scuderia Toro Rosso brak danych

Super Aguri brak danych

Vodafone McLaren Mercedes 350 mln Euro

 

http://www.roadlook.pl/zespoly-f1/zespoly-f1-2008.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to włoskie malowanie kasku nie ma jakiegoś znaczenia? :) Może już ma podpisany kontrakt z Ferrari? :D To by tłumaczyło dlaczego w BMW faworyzują Nicka, który w takiej sytuacji pewnie zostanie, a marginalizują Roberta. Gdyby założyć że BMW robi wszystko by Robert zdobył mistrzostwo i je zdobywa i w następnym sezonie przechodzi do F, to Ferrari a nie BMW jeździłoby z numerem 1. Tak sobie pogdybałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już 7 pkt przewagi nad Raikkonenem w klasyfikacji generalnej. Miejsce na podium na koniec sezonu coraz bardziej realne :jupi:

 

Ciekawe jak długo jeszcze BMW będzie zwlekać z podaniem kierowców na następny sezon. Chociaż jak dla mnie to Robert pozostanie w BMW przynajmniej jeszcze przez sezon najprawdopodobniej razem z Heidfeldem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro BMW ma ogłosić skład na przyszły sezon. Pewnie Robert będzie dalej jeździł w BMW. Gorzej jeśli podpisze kontrakt na rok a drugi kierowca na dłuższy okres. Może się okazać że zespół będzie faworyzował tego drugiego, zwłaszcza jeśli Robertowi coś by nie szło.

Vettel rewelacyjnie ale czy będzie powtarzał takie wyniki? Jenson Button też miał być mistzrem. I co? Teraz nawet nie jest średniakiem i to nie tylko przez słaby samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Peter Parker

'Jutro' się przeciągnęło, ale w końcu BMW ogłosiło skład na przyszły sezon. Dobrze, że Kubica zostaje u Theissena - może 2009 rok będzie można zapisać jako pierwszy tytuł mistrzowski w F1 w historii BMW i Polski? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiejszy wyścig ogólnie mi sie podobał, Kubica tez się spisał ale całość popsuło zagranie Ferrari... Popsuli humor chyba wszystkim fanom F1 po za fanom teamu Ferrari... Wg. mnie powinni dostać kare dyskwalifikowania ich z podium tego wyścigu :) Lecz to moja marzenie bo władze są przychylni Ferrari, zapewne chodzi o jakieś łapówki i ogólnie korupcję... Noi chyba że im to nie ujdzie na zimno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W sieci pojawiły się informacje jakoby Kubica miał startować w imprezie kartingowej organizowanej przez Massę i to miało być transmitowane przez Eurosport2 w niedzielę. Transmisja może i będzie ale Kubica tam nie wystartuje. Ale na wszystkich portalach okołotelewizyjnych poprzez crtl+c ctrl+v pojawiła sie informacja o starcie Kubicy. :D

Wyniki na żywo będzie można śledzi tutaj

 

Lista startowa

12fba1bcd954594e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Anonymous

Już w niedzielę pierwszy wyścig sezonu 2009 F1!

Artykuł: http://polskatimes.pl/97784,melbourne-s ... ,id,t.html

 

Wygląda na małą wpadkę: :D

BMW przywiezie najbardziej technologicznie zaawansowany bolid. No i Roberta Kubicę. Zdaniem BBC Sport Polak jest poważnym kandydatem do zdjęcia mistrzowskiej korony z głowy Hamiltona.

 

Co ciekawe, Kubica nie ukończył jak na razie wyścigu w Australii ani razu. :shock: Mam nadzieję, że w tym roku się uda. Dobrze by było, jeśli na podium. Może na najwyższym stopniu... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...