Skocz do zawartości

Formuła 1


skr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już tyle rzeczy słyszałem, np. Alonso będzie w McLarenie, BMW, Renault, a nawet Toro Rosso.

I każdy news miał pochodzić z wiarygodnych źródeł :lol:

Tak więc nie zdziwi mnie jak BMW podziękuje za współpracę Polakowi mimo zapowiedzi, że odejdzie/zostanie/potem znowu było że odejdzie/i riposta że zostanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW jest nowym zespołem, jeszcze muszą popełnić kilka błędów aby się nauczyć ;) I tak pełen szok, że tak szybko zostali wicemistrzami konstruktorów.

Oczywiście mogą też pójść w drugą stronę ;) Tak niedawno Renault nie raz kasowało Mercedesy czy Ferrari, a w tym sezonie... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma większe doświadczenie - piłkarz grający 5 lat w II lidze, czy 3 lata w I lidze ? ;)

Nick, a już tymbardziej Robert niczego nowego do tego zespołu nie wniosą.

Chociaż Robert przetestował w sumie już wszystko - rozwalił cały bolid, skrzynie biegów, napędy, miał przygody w Pitstopach, wyprzedzało go Toro Rosso - więc trochę doświadczenia nabył :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba miec tylko nadzieje ze jesli Kubica nadal bedzie jezdzil w BMW w przyszlych sezonach to bolidy te choc troszke zaczna dorównywac Mclarenowi czy Ferrari :wink:

 

Myśle, że w przyszłym sezonie Renault poprawi swoje bolidy i BMW będzie 4 zespołem, Mclaren i Ferrari raczej nie będą stać w miejscu, więc BMW ich nie dogoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Międzynarodowa Federacja Samochodowa (FIA) wyśle na ostatni, decydujący o mistrzostwie świata wyścig Formuły 1 o GP Brazylii, który zostanie rozegrany w następny weekend, swego obserwatora. Ma on zapewnić równe traktowanie przez zespół McLarena Fernando Alonso oraz jego kolegę z zespołu Lewisa Hamiltona.

 

http://sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=8&k1_id=68&k2_id=176&dzial_id=678&news_id=224732

 

Sądzicie ,że McLaren może specjalnie namieszac cos w bolidach ,badz specjalnie opozniac na pit-stopach Alonso tak ,aby zwyciezyl Ha(FIA)millton :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

BMW już pracuje nad nowym bolidem, jakiś czas temu przestano pracować nad obecnym, a skupili się na przyszłym sezonie.

Ciekawe w jaki sposób znajdą te dodatkowe konie ;) Chociaż co raz są odgórnie nakładane ograniczenia aby "spowolnić" te bolidy, ale konstruktorzy i tak trzymają "poziom". ;)

W przyszłym sezonie wymontują kontrolę trakcji, więc kierowcom będzie trudniej utrzymać cały "power" na torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...