Skocz do zawartości

Formuła 1


skr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Nudy są w tym sensie że pierwszą trójkę można śmiało wybrać z góra pięciu nazwisk :) I niech mi ktoś powie że BMW jest w stanie zdobyć podium bez awarii Massy, Raikonena, Hamiltona lub Alonso :) W tym sezonie ja daję na to 3% szans.

 

 

A z tymi nudami to nie przesadzajmy. Dziś i bolid się palił i koło prawie odpadło i nos wymieniali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ludzie mówili, że ten tor to będzie potężna dawka emocji.

Nie chodzi o wyprzedzanie, a o kolizje, uderzenia w bandy.

Ktoś nawet napisał na forum Onetu, że to były czasy, kiedy w Monaco wyścig kończyło 10 bolidów...

 

Niestety emocji zabrakło.

 

Zresztą te wyprzedanie jest na każdym torze utrudnione :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Nie nadaje się do tego sportu. Oby ta klatka rzeczywiście dawała życie.

Miałem sie nie wypowaidac ale trudno powstrzymac się jak się czyta takiego ***.

Tą wypowiedzią pokazujesz że nadawałby się do pracy razem z panem któego masz na zdjęciu jako avatar.Wzajmenie uzupełnilibyscie się.

Zasiądz za kólkiem bolidu F1 rozpędz się do 200-250 km/h przywal w bandę,rolując po drodze a jak pózniej wyraże swój komenatrz do tego,ok?

Ty na temat sportu motorowego masz pojęcie takie jak dziecko roczne.

Apaeluje do moda i admina aby temu pana w końcu przyciąc skrzydła.....

 

Edycja Burli: Wyrzuciłem obraźliwe słowo i proszę o zachowanie spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecaj się i odpowiedz mi na pytanie: kto w F1 ma tyle problemów co Kubica? NIKT Teraz ochłoń z nastroju grozy i na spokojnie pomyśl czy to tylko wina auta. Zresztą zdaje się że Kubica złamał nogę więc też będzie miał czas na przemyślenia.

To co piszesz o zasiadania za kierownica jest jak bełkot trzylatka. Właśnie ci powinni zasiadać którzy nie mają takich przygód jak Kubica, czyli ani ja ani póki co on.

Heidfeld stoi na podium, Kubica leży w szpitalu. Dajcie spokój z tłumaczeniami że mają inne bolidy. Nie aż tak inne jak aktualne umiejętności.

 

Oczywiście nie rozumiem dlaczego nie mogę pisać co o tym sądzę. Czy zamiast tego na twoim forum mógłbym tylko piać z zachwytu i modlić się o jego zdrowie? Nie wystarczy drugie zdanie z poprzedniego posta?

 

Czasem mam wrażenie, że niektórzy bardziej reagują na moje awatary i podpisy niż na posty. Nie szkodzi. O "klasie" Pana Ministra i kolesi z TKM będę przypominał tak długo jak trzeba będzie. Bez względu na wszystko.

Warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecaj się i odpowiedz mi na pytanie: kto w F1 ma tyle problemów co Kubica? NIKT Teraz ochłoń z nastroju grozy i na spokojnie pomyśl czy to tylko wina auta. Zresztą zdaje się że Kubica złamał nogę więc też będzie miał czas na przemyślenia.

To co piszesz o zasiadania za kierownica jest jak bełkot trzylatka. Właśnie ci powinni zasiadać którzy nie mają takich przygód jak Kubica, czyli ani ja ani póki co on.

Heidfeld stoi na podium, Kubica leży w szpitalu. Dajcie spokój z tłumaczeniami że mają inne bolidy. Nie aż tak inne jak aktualne umiejętności.

 

Oczywiście nie rozumiem dlaczego nie mogę pisać co o tym sądzę. Czy zamiast tego na twoim forum mógłbym tylko piać z zachwytu i modlić się o jego zdrowie? Nie wystarczy drugie zdanie z poprzedniego posta?

 

Czasem mam wrażenie, że niektórzy bardziej reagują na moje awatary i podpisy niż na posty. Nie szkodzi. O "klasie" Pana Ministra i kolesi z TKM będę przypominał tak długo jak trzeba będzie. Bez względu na wszystko.

Warto.

Nikt nie będzie na ciebie jechał bez podstawnie jak nie będzie tworzył teori spiskowych.

Kubica tak naprawde jest dalej jako kierowca na którym testuja wszystko co sie da,to Nick jest w obecnym sezonie liderem.

To na Robercie testuja wszelkie nowinki i przez to ma problemy jakie ma ( już nie będe wymieniał bo jest ich sporo).

To nie to że Kubica jezdzic nie umie - ja bym mógł po wczorajszym dniu to samo powiedziec o Leszku Kuzaju który "wyciął" dzwona na Rajdzie Polski.

W sporcie motorowym takie przypadki się zdarzają.I to wcale nie rzadko,tutaj żartów nie ma przy tak ogromnych prędkosciach.

Tutaj nawet nie zwiniony bład moze doprowadzic do tragedi.

Akurat w TV widac że Kubicę na bandę zepchnął Trulli.Przy 230 km/h w zetknięciu z taka bandą betonowa był kompletnie bez szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...