Skocz do zawartości

Formuła 1


skr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepiękny start wyścigu.

Domyślałem się, że Felipe będzie chciał pomóc koledze, wyszło bardzo dobrze, chociaż sądzę, ze pierwotne założenie było aby Raikkonen wyszedł nawet na 1 pozycję.

Wspaniała jazda Hamiltona, oby się tam koło 10 miejsca ciągle kręcił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepszy wyścig w tym sezonie brawa dla Raikkonena. Wyścig ten to dobra nauczka dla Hamiltona. Szkoda tylko, że Robert ma tak dziadowskie auto i jak by tak było jeszcze jedno okrążenie to Heidfeld na 100% by go wyprzedził. Miejmy nadzieję, że nowy bolid o którym wspominali komentatorzy będzie o niebo lepszy i nasz rodak pokaże w końcu co potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest powiedziane, że Robert będzie w przyszłym sezonie w BMW :roll: Dobrze by było, gdyby Robert jeździł w innym zespole :?

BTW: Pamiętajmy o tym, że:

1. To pierwszy pełny sezon Kubicy

2. Zmiana opon z Michelin na Bridgestone (to też robi swoje)

3. BMW to młody zespół - dopiero od 2 lat w F1

4. Wypadek Kubicy w Kanadzie - myślę, że to też w jakimś stopniu go "zablokowało"

5. Jest młody - brak doświadczenia (Hamilton się nie liczy - on ma znajomych w FIA i samochód kradziony)

6. No i pech - chyba w każdym wyścigu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że Robert ma tak dziadowskie auto i jak by tak było jeszcze jedno okrążenie to Heidfeld na 100% by go wyprzedził.

BMW nie miało nic do stracenia i nic do zyskania, postanowili zrobić eksperyment. Różnie przygotowali swoje bolidy i obrali różne taktyki, wyszło mniej więcej na to samo ;)

 

Dobrze by było, gdyby Robert jeździł w innym zespole

Na przykład w jakim? Toyota? O, a może Spyker?

Na dzień dzisiejszy BMW jest dla niego bardzo dobrym miejscem, dzięki stopniowemu (dynamicznemu jak diabli) rozwojowi zespołu może zdobywać cenną wiedzę i doświadczenie. O tym, że doświadczenie jest ważne, doskonale pokazał nam dzisiaj FIAmilton ;) Przejście do "niższego" zespołu niż BMW zatrzyma jego karierę, nie będzie w stanie walczyć o wysokie lokaty, a także bolid będzie pozostawiał "trochę" do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sie wszystko wyjaśniło dlaczego Kubica jechał w końcówce tak wolno

Kubica: kazali mi zwolnić

- Wszystko układało się doskonale do momentu, kiedy kazali mi zwolnić (zmniejszyć obroty silnika) bo za bardzo wzrosła temperatura. Wtedy byłem już za Rosbergiem i traciłem dużo czasu. W końcówce miałem także mnóstwo kłopotów z oponami i starałem się po prostu utrzymać bolid na torze - podkreślił Polak źr. sport.onet.pl więcej>>>

Ciągle to auto jakby nie ono to kto wie czy Kubica nie były by dziś mistrzem

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest znów to, że znów jest jakieś zamieszanie i robione jest chyba wszystko aby Hamilton był mistrzem

Wszystko zatem wskazuje na to, że walka o tytuł mistrza świata rozstrzygnie się przy "zielonym stoliku". Na werdykt przyjdzie nam jednak poczekać zapewne kilka tygodni. więcej>>

źr. onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że Robert ma tak dziadowskie auto i jak by tak było jeszcze jedno okrążenie to Heidfeld na 100% by go wyprzedził. Miejmy nadzieję, że nowy bolid o którym wspominali komentatorzy będzie o niebo lepszy i nasz rodak pokaże w końcu co potrafi.

 

następny "znafca".... Ludzie przeciez to jest drugi bolid w stawce!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...