Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś miał przypadek, że informacja o konieczności przekładania kart nie pojawiła się ani razu od momentu zapoczątkowania używania multiroomu CP? W moim przypadku sa to już ponad 3 miesiące. Nie żeby mi to nie było na rękę, ale pytam z ciekawości, czy to jakiś błąd i mam po prostu szczęście?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego tygodnia posiadam moduł CAM + multiroom na HD 3000. Pakiet Familijny Max HD, z promocją na Sport i Film przez 6 miesięcy. Na module nie dekoduje mi BBC HD i Comedy Family. Na multiroomie twierdzi, że nie mam w abonamencie sporej części programów, które śmigająna module. Dodatkowo śmigają mi HBO, które chyba nie powinny. Co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na module powinno być dekodowane wszystko to, co masz w umowie, więc jeśli coś się nie dekoduje, a komunikat z modułu brzmi, że nie masz tego kanału w abonamencie, to dzwonisz do działu technicznego CP i to uzgadniasz.

 

Co do MR, to również trzeba aktywować w dziale technicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem parę postow wcześniej o problemach z odbiorem programów. Sprawę multiroomu rozwiązałem pozytywnie, natomiast nie mogę odblokować BBC HD i Comedy Central Family na module CAM. Ponawianie sygnału, przywracanie ustawień fabrycznych i ponowna instalacja nic nie pomogły. Moduł używam w Fergusonie arova 202e. Macie jeszcze jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mówię co masz zrobić aby działało:

1.włącz dekoder na 1 z tych kanałów, których nie możesz odebrać

2.Nasiśnij biały klawisz edit

3.W opcji dekoduj przez:zmień opcję automatycznie na interfejs współny CI,

4 Naciśnij OK i wyjdź z menu.

 

Operację powtarzamy z osobna dla każdego zablokowanego i opłaconego kanału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wiem czy do odpowiedniego działu wklejam temat w razie czego to proszę o przeniesienie. Mam problem tego typu ze od połowy maja mam podpisana umowe na multiroom, przez 2 miesiace mialem dodatkowe pakiety i brak oplat przez ten okres. Przed koncem okresu promocyjnego zglosilem sie do punktu cp w celu pozostania przy pakiecie fam max hd bez tych dodatkowych pakietow. W piatek wyskoczyla mi wiadomosc ze mija czas i prosza o terminowa oplate. Pomyslalem ze moze jakis blad, dzisiaj dostaje wiadmosc na dekoderze ze prosimy o wplate 20zł w celu unikniecia dlugu na numer konta. Moje pytanie czy ktos mial cos takiego i z kad ta kwota 20zł ? od razu zaznaczam ze nie korzystam z zadnych vod. Oplaty powinienem wnosic od sierpnia br. Aha, wiadmomośc ta pojawia sie tylko na dekoderze dodatkowym multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy do odpowiedniego działu wklejam temat w razie czego to proszę o przeniesienie. Mam problem tego typu ze od połowy maja mam podpisana umowe na multiroom, przez 2 miesiace mialem dodatkowe pakiety i brak oplat przez ten okres. Przed koncem okresu promocyjnego zglosilem sie do punktu cp w celu pozostania przy pakiecie fam max hd bez tych dodatkowych pakietow. W piatek wyskoczyla mi wiadomosc ze mija czas i prosza o terminowa oplate. Pomyslalem ze moze jakis blad, dzisiaj dostaje wiadmosc na dekoderze ze prosimy o wplate 20zł w celu unikniecia dlugu na numer konta. Moje pytanie czy ktos mial cos takiego i z kad ta kwota 20zł ? od razu zaznaczam ze nie korzystam z zadnych vod. Oplaty powinienem wnosic od sierpnia br. Aha, wiadmomośc ta pojawia sie tylko na dekoderze dodatkowym multiroom.

 

Pewnie błąd, informacje o płatnościach nie pojawiają się na mr.

Możesz zawsze sprawdzać swoje płatności na dekoderach CPT na kanale 999.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Sprawa 20zł się wyjaśniła :) Mówisz ze na kanale 999 mogę sprawdzić swoje płatności. Mam dekoder HD 6000 jak włączam na kanał 999 to nic nie pokazuje, nic się nie ładuje jest tylko na czarnym tle napis cyfrowy polsat - wiecej o usługach dowiesz się na stronie www itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...