Skocz do zawartości

Multiroom Polsat Box


Matthías
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego jako abonent cp z modułem cam nie moge miec mutiroomu uwazam ze jest to nir feer

Modu CAM spokojnie może być dekoderem głównym/podstawowym 2-3 tygodnie temu oddzwonili na mój e-mail bo chciałem już wypowiadać umowę. Na początku chcieli mi wcisnąc jakieś swoje własne pudło HD ale ja mówię że mam Moduł CAM. Oni na to nie ma problemu i dosłali kurierem dekoder Mini do multiroomu . Teraz mam Premium i Multiroom i ładowałem go 3 razy także średnio raz na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@samowar brak ofert dla Ciebie jest z powodu uruchomionej pełnej oferty (promocja Premium) i do tego jeszcze jesteś w okresie promocyjnym.

Dołączenie Multiroom do obecnej umowy jest możliwe tylko poprzez aneks do umowy zwiększający ilość pakietów (masz pełna ofertę TV, więc nie można Ci zwiększyć obowiązkowych pakietów) na dekoderze głównym HD (w Twoim wypadku na module) jeśli do końca okresu podstawowego (w Twoim wypadku 15 miesięcy) jest mniej niż pół roku do końca okresu podstawowego. Jeśli do końca okresu podstawowego jest mniej niż pół roku można aneksować umowę na ten sam zestaw pakietów na dekoderze głównym, który był dotychczas oraz dołączenie Multiroom lub dekodera dodatkowego z pakietem Mini Extra HD. Po zakończeniu okresu podstawowego możliwy jest nawet tzw. downgrade (czyli zmniejszenie liczby obowiązkowych pakietów) na wniosek klienta.

Multiroom jest dostępny tylko przy umowach na minimum 29 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie może napisać wprost czy możez wziąć multi, bo nie napisałeś ile ci pozostało do końca umowy i na jakie pakiety umowa cię obowiązuje, to znaczy jaki pakiet masz minimalny. Tylko familijny HD, czy z dodatkowymi pakietami, Extra hd i Sport HD. Przeciez mozesz je opłacać tylko dodatkowo, a nie obowiązkowo. A może masz promocję premium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Napisał, że ma umowę na 15 miesięcy na pakiet Premium (proszę mnie nie prostować ;)), którą zawarł w styczniu.

@samowar

Możesz na pół roku przed końcem umowy dobrać do niej multiroom, z tym że umowę będzie musiał przedłużyć o 29 miesięcy (liczone po okresie, w którym zmieniłeś warunki umowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mam mulitroom u siebie od 2ch tygodni jest to dekoder M100. Na samym początku chodziło wszystko dobrze do momentu kiedy pilot zaczął szwankować i przestał działać. Mój tata chciał lutować to tylko pokleił. Kupiłam drugi wczoraj, o dziwo działał tylko już po czasie ok 30 min znowu nie chodził. Rano gdy włączyłam tv na ekranie pojawiło mi się " tego kanału nie mam w twoim abonamencie" nie chodzi nic.Dzwoniąc na info linie mowie co się dzieje po 15sek przełączają mnie na automat " z tego nr nie możesz zarządzać... " i jakieś tam dalej bzdury. co mam zrobić pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń jeszcze raz do nich, tylko musisz trafić na kompetentną osobę, która zresetuje uprawnienia karty, każe przełączyć na jakiś kanał i po kilkunastu minutach wszystko wróci do normy. Z pilotami niepotrzebnie kombinowałaś, bo mogłaś od razu wymienić na sprawny w APS'ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam prośbę może mi ktoś na chłopski rozum wytłumaczyć jak jest z tym Multiroom? prezcytałem dużo stron na ten temat ale do tej pory trochę nie kapuję

otóż mam dwa dekodery

Dekoder HD i Jeden SD

jeden SD chcę dac bratu i on będzie dawał mi kasę i ja będę mu płacił za pakiet Mini W domu pozostanie dekoder z HD, chciałbym wziąć na niego Multiroom. Mam na HD pakiet Familijny, umowa zawarta była w grudniu 2010 na 29 miesięcy. Może mi ktoś powiedzieć jak to będzie wyglądało wszystko? Musze przedłużyć umowę z CP na HD na 36 m-cy i przez ten okres płacę 39,90 zł + 10 zł Multiroom i tyle? czy sa jakieś haczyki, co się dzieje po tym okresie?

może mi ktoś wyjaśnić

plisa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...