Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

dzis na dekoderze wyskoczyla mi promocja 6 miesiecy npremium za 9,90. mam umowe do konca pazdziernika (wielka rewolucja). czy jesli skorzystam z promocji i nie chce przedluzac umowy, to czy nie bede mial problemu z jej rozwiazaniem (kara za rezygnacje z npremium wczesniej)?

npremium_promocja.jpg

na stronie n ten sam regulamin co promocji na 7m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa promocja N:

 

430325_496325280395020_1069551090_n.jpg

 

Możesz zwrócić dekoder do dowolnego punktu sprzedaży , w ciągu 10 dni od daty podpisania umowy, jeżeli zamówiłeś n przez Internet lub telefon.

A i jest jeszcze promocje 39:

 

czyli abonament za 39 pln a w nim 53 kanałów po polsku, 17 kanałów HD, Umowa na 15 miesięcy.

 

Szczegóły: http://n.pl/nsklep/promocje/starthd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Mam pytanie odnośnie promocji nki przez internet. Od dziś jest informacja na stronie , że do końca promocji pozostało 3 dni. Czy wie ktoś co wejdzie za te 3 dni?Pytam bo nie wiem czy zamawiać teraz abonament 59zł plus 6 mc npremium gratis czy się wstrzymać. Przyznam, że dekodery w tej promocji są dość drogie bo nbox recorder jest za 99 w tym abonamencie. Do końca umowy (wypowiedziana) z CP pozostał jeszcze miesiąc i nie chce płacić podwójnie, szczerze wolałbym zaczekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można wytargować taniej powiększenie dysku do 500 GB z 250GB niż za 148 zł?

Proponowano mi przedłużenie umowy(mimo że mam do maja) na warunkach:

1. Pakiet Full HD(wszystkie tematyczne+4x nPremium+HBO+nSeriale) za 99zł

2. Powiększenie dysku do 500GB za 0zł.

Akurat mi wyłączyli HBO, ale mam dylemat. Abonament teraz płacę 94zł(Wszystkie tematyczne+nPremium+Filmbox+Cinemax+nVOD net) i nie wiem czy tak się opłaca go zwiększyć. Zależy mi na większym dysku, ale czy to jedyne 2 możliwości?? Tzn. opłata 148zł lub aneks umowy? Proszę o doradzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można wytargować taniej powiększenie dysku do 500 GB z 250GB niż za 148 zł?

Proponowano mi przedłużenie umowy(mimo że mam do maja) na warunkach:

1. Pakiet Full HD(wszystkie tematyczne+4x nPremium+HBO+nSeriale) za 99zł

2. Powiększenie dysku do 500GB za 0zł.

Akurat mi wyłączyli HBO, ale mam dylemat. Abonament teraz płacę 94zł(Wszystkie tematyczne+nPremium+Filmbox+Cinemax+nVOD net) i nie wiem czy tak się opłaca go zwiększyć. Zależy mi na większym dysku, ale czy to jedyne 2 możliwości?? Tzn. opłata 148zł lub aneks umowy? Proszę o doradzenie

Na forum N-ki twierdzą, że można uzyskać wszystkie tematyczne+4x nPremium+HBO za 39,50 przez 6 miesięcy, potem 79 przez 12 miesięcy, daje to średnio niecałe 66 zł na miesiąc. O taką ofertę sam będę walczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 zł pewnie nadal będzie bo juz od dłuższego czasu jest ta promocja. Ewentualnie będzie lepsza. Chyba że interesuje cie wyższy pakiet wtedy moze rzeczywiście poczekaj. Nie zaszkodzi.

No tak tylko nie mam pewności że npremium będzie gratis, a teraz jest 6 mc....Wyższy pakiet mnie nie interesuje. A ta promocja Last Minute o której mowa to bez npremium pewnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj newsem dnia była decyzja uokiku ze zgodą na fuzję. Więc pewnie niedługo też będzie jeszcze nowa oferta. Kiedy? Trudno powiedzieć - równie dobrze skończy ci się ta nowa umowa. :P

 

Btw. teraz nowa promocja Nki:

 

Satelitarna platforma telewizyjna "n" przygotowała nowe promocje z mobilnym internetem Orange Free. W ramach oferty klient otrzymuje krótka umowę (12 miesięcy) oraz darmowy dostęp do internetu.

http://media2.pl/telekomunikacja/96035- ... rma-n.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma już dekoder ADB od NNK lub TNK HD to lepsza jest oferta świat HD za 49 zł. i możliwość co miesięcznego wypowiedzenia umowy no chyba że się zdecydujemy na 6 mies. nPremium za 0zł. to wtedy bezkarnie możemy wypowiedzieć umowę po 6 mies - 90 kanałów po polsku w tym 27 HD - myślę że jest to dosyć atrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...