Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

teoretycznie wychodzi na to że promocja 3 miesiące gratis jest do poniedziałku 27.02

gdybym tak zamówił 27.02 wieczorem przez net n-ka wysłała by dekoder 28.02 czyli u mnie byłby 29.02 a gdybym odebrał od kuriera dopiero 1.03 to załapie się na tą promocję i jak te 3 miesiące będą liczone - marzec, kwiecień, maj GRATIS ????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem Polsatu od 2000 roku. Aktualnie posiadam pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD, płacę 72,90 zł. Umowa kończy mi się 10 kwietnia. Konsultant zaproponował mi dwa pakiety. Pakiet Premium, na który już mogę teraz przejść na następujących warunkach:

- umowa na 29 miesięcy

- 11 miesięcy: pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD + HBO HD + Cinemax HD za 39,90 zł

- 18 miesięcy: pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD + HBO HD + Cinemax HD za 89,90 zł

- średnia cena na miesiąc: 71 zł

 

Druga rodzaj pakietu:

- umowa na 29 miesięcy

- 11 miesięcy: pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD za 39,90 zł

- 18 miesięcy: pakiet Familijny HD + minimum 1 pakiet (Extra HD lub Sport HD) za 59,90 zł, zawsze można dokupić sobie w każdej chwili dodatkowy pakiet

- średnia cena na miesiąc: 52 zł

 

Co o tym sądzicie? Jeszcze nie wiem, na którą opcję się zdecyduję, czekam na opinie.

 

Musisz spojrzeć na promocje n`ki bo CP po prostu korzysta ze sloganu najtańszej platformy bo faktycznie posiada jakieś biedne Mini czy inne taniochy.

Ty widzę, że lubisz sporo dostać więc sprawdź konkurencję.

 

Możecie mnie nazwać fanboyem n`ki ale będzie to niesłuszne.

W ŚwiatHD za 59zł/msc przez 9msc (umowa na 12msc) wychodzi 45zł w najlepszym wypadku (gdy podpiszesz umowę na początku miesiąca).

Aktywacja świetnego dekodera 250GB za 49zł

 

Albo FilmHD za 79zł/msc przez 12msc (umowa na 15msc) wychodzi 64zł w najlepszym przypadku (zasady jak wyżej).

Tam co prawda HBO jest tylko na 7msc w prezencie ale umowa trwa 15msc a nie 29.

 

Proszę podać mi jakiś argument dlaczego miałbym Ci polecić któreś z rozwiązań jakie Ty podajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się orientuje czy nad jako prezent dla abonentów innych platform jest kabel HDMI czy coś innego?

Jest kabel "z pozłacanymi końcówkami i filtrami" tak mi konsultant powiedział, oraz serduszko "walentynkowe"....

Przechodzę z C+ do N na pakiet film HD z trzema miesiącami free, kurier umówiony na 1/2 marca...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja jest liczona od momentu podpisania umowy. Czyli jak podpiszesz 1.03 to od tego momentu masz 3 miesiące (marzec, kwiecień i maj gratis) i dopiero pierwszy rachunek Ci przyjdzie w czerwcu. Jeśli podpiszesz umowę dziś lub jutro to masz tylko końcówkę lutego, marzec i kwiecień za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...