Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"marioking" powiedz mi kiedy kupowałeś bo mi nie chodzi o to ,że wciskali mi kit 2 miesiące temu czy w styczniu tylko podobno jest problem z wymienieniem sprzetu od lutego w całej polsce chodzi o dekoder czarny i opcja na multiroom potwierdzone poprzez infolinie oraz punkt w Mikołowie auchan , podobno można umowę podpisać ,ale te dekodery będą dostępne coś w kwietniu ale to mam wziąść umowe na multiroom i płacić a turbo mi wyślą za 2 miesiące? no bezsens może ktoś kupował teraz ostatnio albo robił upgrade?? chodzi o miesiąc LUTY ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem na etapie wypowiedzenia umowy z C+ i prawdopodobnie przejscia do N (na 99%) moje pytanie jest następujące, chciałbym zamóic sobie świat HD za 59 zlociszy i lepiej zamówić przez

a. tel.

b. internet

c. w punkcie sprzedaży lokalnie w mieście.

 

oraz czy zamawiając (a i B) można liczyć na jakieś ukryte promocje, opcje dodatkowe, gratisy no oprócz tych co reklamują umowa na 12 m-cy 9+3 gratis i dokąd ta promocja trwa, do końca lutego czy dłużej.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja umowe mialem do konca stycznia i przez caly ostatni miesiac mi wciskali ze nie maja ZADNYCH reckorderow, a nowa zamowilem przez net na poczatku lutego i sprzet doszedl szybko i bez problemu, wiec poza okresem wiele sie w ich gadce na przeluzeniu nie zmienilo :P Chyba ze wciagu tygodnia sie to zalamalo, ale dla mnie to wyglada na scieme skoro od miesiaca mi to gadali a mimo to sprzet jakos dostalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"marioking" powiedz mi kiedy kupowałeś bo mi nie chodzi o to ,że wciskali mi kit 2 miesiące temu czy w styczniu tylko podobno jest problem z wymienieniem sprzetu od lutego w całej polsce chodzi o dekoder czarny i opcja na multiroom potwierdzone poprzez infolinie oraz punkt w Mikołowie auchan , podobno można umowę podpisać ,ale te dekodery będą dostępne coś w kwietniu ale to mam wziąść umowe na multiroom i płacić a turbo mi wyślą za 2 miesiące? no bezsens może ktoś kupował teraz ostatnio albo robił upgrade?? chodzi o miesiąc LUTY ?

 

 

W Media-Markt w Lublinie jest cały zestaw multiroom dostępny od ręki, chciałem go wczoraj wziąć, ale jak dowiedziałem się że umowa podpisywana jest wyłącznie na 24mce (a nie na 12 miesięcy) to zrezygnowałem, jeżeli zamawiasz przez internet umowa także jest na 2 lata... szkoda że nigdzie o tym nie piszą tylko dowiadujesz się tego przy podpisywaniu umowy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym skorzystać z tej promocji http://n.pl/nsklep/promocje/swiat_3_miesiace tylko zależy mi, żeby w ramach Multiroomu mieć oba dekodery z DVB-T. Czy jest taka możliwość? Przy zamówieniu przez internet (na ich stronie) z automatu przydzielony jest Turbodekor hd + dekoder HD z DVB-T. Da radę to zmienić jakoś? No chyba, że Turbodekor HD ma DVB-T, to sorry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jak sie zamawia w punkcie lokalnie czy przez infolinię to się nie rozwiąże jak wyżej??

Przez telefon też. Poczytaj przepisy o umowach zawieranych na odległość.

 

Chciałbym skorzystać z tej promocji http://n.pl/nsklep/promocje/swiat_3_miesiace tylko zależy mi, żeby w ramach Multiroomu mieć oba dekodery z DVB-T. Czy jest taka możliwość? Przy zamówieniu przez internet (na ich stronie) z automatu przydzielony jest Turbodekor hd + dekoder HD z DVB-T. Da radę to zmienić jakoś? No chyba, że Turbodekor HD ma DVB-T, to sorry ;)

 

Turobodekoder nie ma DVB-T, możesz do niego dokupić zewnętrzny tuner DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"marioking" powiedz mi kiedy kupowałeś bo mi nie chodzi o to ,że wciskali mi kit 2 miesiące temu czy w styczniu tylko podobno jest problem z wymienieniem sprzetu od lutego w całej polsce chodzi o dekoder czarny i opcja na multiroom potwierdzone poprzez infolinie oraz punkt w Mikołowie auchan , podobno można umowę podpisać ,ale te dekodery będą dostępne coś w kwietniu ale to mam wziąść umowe na multiroom i płacić a turbo mi wyślą za 2 miesiące? no bezsens może ktoś kupował teraz ostatnio albo robił upgrade?? chodzi o miesiąc LUTY ?

 

 

W Media-Markt w Lublinie jest cały zestaw multiroom dostępny od ręki, chciałem go wczoraj wziąć, ale jak dowiedziałem się że umowa podpisywana jest wyłącznie na 24mce (a nie na 12 miesięcy) to zrezygnowałem, jeżeli zamawiasz przez internet umowa także jest na 2 lata... szkoda że nigdzie o tym nie piszą tylko dowiadujesz się tego przy podpisywaniu umowy :/

 

 

taaaak ale to opcja dla nowych (to jakis turbacz sie znajdzie) mi chodzi o PRZEDLUZENIE UMOWY nie ma trubo bo nie ma mozliwosci w systemie (upgrade sprzetu -deficyt i tylko podmieniaja bo moga w systemie zepsute)

 

a co do samej promocji bez nprermium mam multiroom z trubo za 64zl miesiecznie ale place 54 do marca jakby na jeden ten stary HD a potem jak BEDA turbacze wzrosnie mi na 64 i do2 tygodni przesla ten bialy na drugi TV . umowa na 18 miechow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę podpisaną przez internet umowę możesz rozwiązać bez konsekwencji po 12 miesiącach.

 

 

Nigdzie w regulaminie nie jest o tym napisane, więc jaką mam pewność że będę mógł wypowiedzieć umowę bez żadnych konsekwencji po 12 miesiącach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest taka możliwość? Przy zamówieniu przez internet (na ich stronie) z automatu przydzielony jest Turbodekor hd + dekoder HD z DVB-T. Da radę to zmienić jakoś? No chyba, że Turbodekor HD ma DVB-T, to sorry ;)

Przy mr premium zdaje sie przy podlaczeniu dvb do slave masz ja tez na turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę podpisaną przez internet umowę możesz rozwiązać bez konsekwencji po 12 miesiącach.

Nigdzie w regulaminie nie jest o tym napisane, więc jaką mam pewność że będę mógł wypowiedzieć umowę bez żadnych konsekwencji po 12 miesiącach?

Takie jest prawo polskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do samej promocji bez nprermium mam multiroom z trubo za 64zl miesiecznie ale place 54 do marca jakby na jeden ten stary HD a potem jak BEDA turbacze wzrosnie mi na 64 i do2 tygodni przesla ten bialy na drugi TV . umowa na 18 miechow

A uraczyl cie informacja za ile ten turbo bedziesz mial? Bo mnie tez proponowali turbo za pare miesiecy jak beda dostepne tylko wowczas za to przyjdzie beknac 199!!! I do tego bez problemu wlasnie multiroom standard bez aktywaci za 10zl. Wiec jesli nie masz zagwarantowanej ceny na turbo to raczej cie zrobili na szaro. Bo mi mimo ze chcialem wziac opcje na 79(89)nie checili w aneksie uwzglednic jakiegokolwiek zapisu odnosnie jakiegokolwiek recordera, ze o turbo nie wspomne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wiesz w sumie nie obieciali ci nic za przedluzenie! Bo ten kwecien to tylko taka spekulacja konsultanta by zanecic klienta, i te 199 to tez jest raczej pisane na wodzie a nie gwarantowane. Bo to co wydusilem w trakcie jakis trzech konwersacji przy przedluzeniu to standardowa cena migracyjna dla abonentow a nie warunek na aneksie przedluzajacym na turbo, z tym ze raczej od dawne nie bylo tej mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaak ale to opcja dla nowych (to jakis turbacz sie znajdzie) mi chodzi o PRZEDLUZENIE UMOWY nie ma trubo bo nie ma mozliwosci w systemie (upgrade sprzetu -deficyt i tylko podmieniaja bo moga w systemie zepsute)

 

mógłbyś napisać troszeczkę jaśniej? mam nbox recorder który przed świętami za free apgrejdowano mi do Turbo (carbon menu?)- zostało tylko ograniczenie na dysku- zdjęcie blokady przy przedłużeniu umowy ma być bezpłatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,według strony na dziś jest tylko 6 dni promocji,a ja z CP kończę 23 marca i chciałem N wziąć w marcu.Więc wychodzi na to,że muszę teraz i mam pytanko czy wtedy będę miał do końca lutego,marzec i kwiecień gratis,a zapłacę dopiero za maj?I drugie czy n-ka wysyła papierowe rachunki do zapłaty(bądź kurier z umową przywiezie je),bo w cyfrze tego już nie ma.Rozumiem,że antena po CP wystarcza i tylko przełożyć kabel wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w promocjach gdzie masz 3 msc. gratis, dostaniesz luty do końca miesiąca + marzec i kwiecień gratis. Co do drugiego pytania. Domyślnie rachunki są tylko na dekoder, nie ma w formie papierowej. Można takie sobie zamówić dzwoniąc do BOK. Antena po CP teoretycznie wystarczy, może wymagać jednak niewielkiej korekcji położenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem, że teoretycznie nie trzeba. Praktycznie, bywa inaczej i można o tym poczytać zarówno tu jak i na forum N. Bywa, że antena wymaga delikatnej korekcji bo części tp. nie łapie. Skąd ja mam wiedzieć jak Kolega ma ustawioną antenę - "porządnie" czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...