Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mam opcje albo brać teraz promocję last minute albo zaryzykować i poczekać co będzie po 01.01.2012 chyba zaryzykuję..........

 

pożyjemy zobaczymy co kochana N-ka pokaże.

Jakby ktoś wiedział miał jakiś przeciek jaką informację to wiecie dajcie znać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W ofercie last minute umowa jest na 13 miesięcy, czy do tego okresu dołączany jest w promocji kanał HBO bo nie widzę informacji o tym na stronie n ?

W ofercie last minute można wziąć inny (lepszy) dekoder niż HD bez opcji PVR i VOD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy jest pakiet Start HD za 39zł, widziałem w TV reklamę z dekoderem za 0zł i myślałem że w Last minute są też jakieś dodatkowe promocje.

Dziękuję za odpowiedź. Dzisiaj Cyfra ogłosiła podwyżki abonamentów więc pewnie N się niedługo podniesie z opłatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja tylko zamawiać, teraz 3 miesiące za darmo i w dodatku za 49zł można mieć dekoder z nagrywarką !! :)

 

tak i dostaniesz z serii BSLA...dziękuję postoję...to już lepiej dołożyć i za 99 zł wziąć TURBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie trochę potrwa w odpowiedzi na karnawałową promocję Cyfry+....przynajmniej w lutym powinna być

Nowa promocja "Świat HD" 9 mies. płatne, 3 mies. gratis...w regulaminie nie ma nic podejrzanego, 3 miesiące wypowiedzenia, tabela opłat wskazuje : moment aktywacji 0 zł, 1-2 miesiąca 0 zł, 3-12 miesiąca 59 zł.

Czyli ma znaczenie kiedy podpiszemy umowę, jeśli będzie to dajmy na to 30 stycznia to mamy tylko dwa dni z pierwszego miesiąca bezpłatnie, plus dwa całe następne miesiące gratis. Dlatego lepiej zrobić to tak by kurier przyjechał w pierwszych dniach lutego.

 

No chyba że regulamin swoje, a życie pokaże swoje. W każdym razie po okresie promocyjnym umowa przechodzi w kwotę 64 zł wg regulaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:)

Chciałbym podpisać umowę w tej promocji 3 mies. za 0zł.

Powiedźcie mi tylko-jak to wygląda jak będę chciał w połowie danego miesiąca podłączyć np. HBO czy nPREMIUM?

Kanały podłączane są od razu i w sposób proporcjonalny naliczana jest opłata? czy jest jak w cyfrze, że kanały dołączają od razu, a opłata naliczana jest od kolejnego miesiąca...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze nie naliczają opłaty od kolejnego miesiąca. W N 3mc nie sa też liczone jak w Cyfrze że pierwszy miesiąc podpisania + 3mc gratis tylko miesiąc niepełny + 2 mc gratis. Opcje dodatkowe podłącza ci na ogół do 24h od zamówienia i płacisz na to od dnia włączenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...