Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja mama zamawiała Świat HD 3m. Jednak po namyśle zgodziła się dobrać MR Standard, było już za późno na dobranie, więc mamy 10 dni na oddanie dekodera i zerwanie umowy, bo było to zrobione na odległość. Dlatego bierzemy opcję Świat HD 3m + MR Standard. A paczka nadana bardzo szybko, więc nie mają chyba jakiś obsuwek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem w sobotę tą promocję i jestem bardzo zadowolony z ilości kanałów, oferty filmowej oraz szybkości działania dekodera

 

i już Ci działa? jak to wyglądało? dostałeś dekoder od razu? na ile umowę masz?

Dopiero we wtorek mi zaczęło działać, bo w weekendy technicy nie pracują i nikt nie mógł wpisać mi umowy w system. Dekoder dostałem od razu, bo brałem w punkcie sprzedaży. Umowa na 15 miesięcy. Luty, marzec i kwiecień za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie dotyczące oferty Start Hd za 39zł miesięcznie. Nie mogę znaleźć na stronie telewizji n informacji o czasie trwania umowy i kosztach aktywacji. Wczoraj byłem u konsultanta, ale zgubiłem ulotkę. Nie wiem czy dobrze pamiętam 18 miesięcy i 0zł, żadnych miesięcy gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wykonałem telefon na infolinię n-ki w sprawie promocji Film HD. Interesowała mnie informacja jak to jest z tymi Filmboxami skoro wcześniej były dostępne (bez opłat) przy wyborze dekodera Monster (149zł aktywacja więc tak nie do końca za darmo te Filmboxy nie wychodziły :) ) a teraz tego dekodera już wziąć nie można (edycja limitowana skończyły się)

Pan z infolinii powiedział, że dekodery się skończyły a Filmboxy są teraz za darmo jako opcja dodatkowa do nPremium, HBO jest nadal do 7 miesięcy w prezencie. Czy ktoś mógłby zweryfikować tę informację?

Co ciekawe konsultant twierdzi, że oferta się troszkę zmieniła ale na stronie www. tego nie widać, więc nie wiem czy miły Pan nie wprowadził mnie w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak napisał ciacho. Wystarczy spojrzeć w regulamin promocji, aby to sprawdzić. http://n.pl/nsklep/public/static/defaul ... iny/10.pdf (str. 2)

 

A jak podpisze tego 1 marca to jak to wyglada caly pelny miesiac za darmo czy od tego 1 zaczyna sie juz umowa i nie ma zadnego gratisu?

 

Jeżeli podpiszesz 1 marca (tzn. jeżeli kurier przyjdzie do Ciebie 1 marca bo tak jest data liczona), to masz za darmo marzec, kwiecień, maj, zaś czerwiec-luty płacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie podpisywałem umowe rok temu w 21 stycznia na rok i miesiac aktywacyjny takze konczy mi sie +-21 lutego i chcialbym wziasc na 2 telewizory oferte czyli dekoder z twardym dyskiem oraz drugi do sypialni (jest to opcja multiroom) i super tylko podobno zalało fabryke w Tajlandi i nie ma tej opcji dostepnej co zrobic aby zrobic upgrade na multiroom? prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Ty dostałeś na drugi dzień, nie oznacza, że zawsze tak jest. Poczytaj forum n-ki, zobaczysz, że niektórzy czekają ponad dwa tygodnie.

 

I to sa ekstremalne przypadki ktore wlasnie najczesciej ludzie opisuja, taka juz natura ludzka by flustracje wyladowac a na takiego sa setki(jak nie tysiace) tego co sam doswiadczylem, gdzie wciagu roku trzy razy zamawialem umowe przez net i ekstramalny czas to byl 3 dni robocze z reguly wyrabiali sie w dwa.

 

 

witam mam pytanie podpisywałem umowe rok temu w 21 stycznia na rok i miesiac aktywacyjny takze konczy mi sie +-21 lutego i chcialbym wziasc na 2 telewizory oferte czyli dekoder z twardym dyskiem oraz drugi do sypialni (jest to opcja multiroom) i super tylko podobno zalało fabryke w Tajlandi i nie ma tej opcji dostepnej co zrobic aby zrobic upgrade na multiroom? prosze o pomoc

 

Mnie tez wciskali kit ze w calej polsce NIGDZIE nie ma recorderow, tragedie tajfuny nie ma szans na nic z dyskiem. I to mi wciskali nawet w ostatni dzien wypowiedzenia. Umowa wygasla nastepnego dnia przez net zamowilem nowa umwoe z turbo i mr standard, cud w 3 dni sprzecik byl u mnie. Wiec nie daj sie kantowac, tylko na to niestety nawet wyslane wypowiedzenie nie pomaga, a z tym sie troche spozniles, umowe trzeba bodajze wymowic na trzy miesiace przed wygasnieciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Ty dostałeś na drugi dzień, nie oznacza, że zawsze tak jest. Poczytaj forum n-ki, zobaczysz, że niektórzy czekają ponad dwa tygodnie.

 

I to sa ekstremalne przypadki ktore wlasnie najczesciej ludzie opisuja, taka juz natura ludzka by flustracje wyladowac a na takiego sa setki tego co sam doswiadczylem gdzie wciagu roku trzy razy zamawialem umowe przez net i ekstramalny czas to byl 3 dni robocze z reguly wyrabiali sie w dwa.

 

 

Ale są (i to wcale nie tak rzadkie) i trzeba to powiedzieć, bo później zaczynają się pretensje, pisanie o oszustwie itp., bo minęły dwa dni a dekodera nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...