Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie o bez przesady, z tym kablem to jakaś straszna porażka. To co piszesz że po przejściu na HD - kabel jest jak znalazł, to oznacza tylko i wyłącznie to, że tylko "N" nie daje do swoich dekoderów kabli HDMI. I Cyfra i Polsat Cyfrowy już dają do swoich dekoderów kable HDMI, więc łaski nie robią - nie jest to żadna promocja. No chyba że ten dekoder jest wart 100 zł i z jakimś procesorem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, moje pytanie dotyczy promocji Świat HD 3 m. Miesiąc aktywacji zgodnie z regulaminem dostajemy gratis. Zamówiłam wczoraj online ten promocyjny pakiet. Dostałam info z UPS ze statusem nadania przesyłki. Jeśli w optymistycznej wersji dostanę jutro sprzęt i umowę do podpisu i ją podpiszę, a np. zamontuję tv 1marca, to czy otrzymam jedynie te kilka dni lutego czy cały marzec? Liczy się rzeczywiście moment aktywacji czy data podpisania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam umowę z lutego Świat HD + MR standard. Umowa na 12 miesięcy, MR na 12 miesięcy + miesiąc aktywacji :/

 

 

I dostałeś Turbodekoder i Nbox ? Bo mi powiedzieli że jeżeli zamawiam multiroom (tylko i wyłącznie ten zestaw mogę) to umowa zawierana jest na 24mce, zamawiając przez internet także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...