Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Większy niewypał to dopiero się szykuje. Nickelodeon myśli nad reboot'em "iCarly" co moim zdaniem jest poronionym pomysłem: https://rytmy.pl/icarly-wraca-na-ekrany-i-to-z-oryginalna-obsada/ i https://moviesroom.pl/z-ostatniej-chwili/seriale/icarly-nickelodeon-tworzy-reboot-serialu-z-oryginalna-obsada/

Z tego co wyczytałem na portalach zagranicznych reboot ma zrobić serial bardziej dorosłym. Póki co z 3 z 5 głównych aktorów potwierdziło udział - brakuje Noah Muncka i Jeannete McCurdy czyli kolejno Gibb'iego i Sam Puckett.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że nowa wersja "iCarly" będzie produkcją oryginalną nowej platformy streamingowej Paramount+ i prawdopodobnie serial będzie z lektorem. No i tylko 3 główne postacie pozostaną, gdyż McCurdy oraz Munck mają dzisiaj inne zajęcia. Zauważyłem, że kanał TeenNick wkrótce wystartuje do Polski. Nie piszę, że to jest prawda, ale możliwe, że w Polsce dojdzie do rebrandingu Nickelodeon, ponieważ jego ramówka jest do końca roku, a pozostałe kanały Viacomu mają ramówkę do 10 lutego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nową wersję "iCarly", to będzie ciężko mi ją oglądać - zwłaszcza bez Sam :(. Natomiast co do polskiej wersji językowej to liczę na dubbing, nie wyobrażam sobie innej aktorki dubbingowej niż Justyna Bojczuk jeśli chodzi o Carly, choć może być problem z Adrianem Perdjonem (Spencer) który ostatnio dubbinguje sporadycznie (udziela się bardziej jako lektor w niektórych reklamach).

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W marcu na Nickelodeon:

Nowe odcinki - Wielkodomscy, 44 koty, Zmiksowana Kally

Nowy serial - Young Dylan

+ Zmiana trochę nocnej ramówki o 21:15 i 21:45 zamiast Sam i Cat będą Zagadki rodziny Hunterów a Sam i Cat będzie godzinę później

https://programtv.naziemna.info/program/st/nickelodeon=2021-03-01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
9 godzin temu, Darek z Ozimka napisał:

Troche się dziwie, że Nickelodeon w Polsce się jeszcze trzyma codziennie na wieczór puszczając te same odcinki serialu "Sam&Cat", czy Nickelodeon nie ma innych odcinków serialu "Sam&Cat"?

Wyprodukowano tylko 36 odcinków serialu Sam&Cat, z powodu kariery Cat (Ariany Grande). Wszystkie 36 odcinki serialu są emitowane na Nickelodeon w Polsce. Mam  wrażenie że od ok. 3 lat na Nickelodeon brakuje nowości. W latach 2013-2014-2015 powstało dużo dobrych seriali, m.in. Niebezpieczny Henryk, Sam&Cat, Grzmotomocni, Game Shakers, Nicky, Ricky, Dicky & Dawn i parę innych. Od ok. 2018-19r jak powstaje jakiś serial kończy się na pierwszym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
22 godziny temu, neo_patryk napisał:

Nigdy się nie skończy, ponieważ Nickelodeon takiej nie ma, a jedynie spełnia jej warunki, bo musi z uwagi na miejsce w TV Mobilnej.

Koncesja Nickelodeon jest polska, co można zobaczyć na stronie: https://www.gov.pl/web/krrit/wykaz-koncesji-i-decyzji3

Trwa ona do 22 maja 2022 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was Nickelodon, NickToons i Nick Jr. mają dzisiaj problemy z nadawaniem?
Na Nick i NickToons idzie obraz ale przerywany i bez głosu oraz wyświetla się komunikat, że kanał nie jest obecnie nadawany i żeby spróbować później.
Na Nick Jr. wogóle nie ma obrazu. Wyświetla tylko ten komunikat co napisałem powyżej.
Dodam, że jestem abonentem Platformy CANAL+ i korzystam z dekodera 4K ULTRABOX+.

Edytowane przez Vampi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W 2022r Nickelodeon kończy się Polska koncesja, więc może eksperymentują z ramówką nocną, bo jak będą mieć Czeską to nie będą musieli puszczać Rodziny zastępczej.
 

17 czerwca na Paramount+ będzie premiera nowego sezonu iCarly. Ciekawe czy w Polsce puszczą ten serial na Nickelodeon. Mam nadzieję, że tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...