Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni na stronie Nickelodeon https://www.nick.com.pl/program-tv/nickelodeon-poland brak ramówki.
Dla NickToons jest. Nie wiem czy szykują nową ramówkę, czy po prostu jakiś błąd.
Obstawiałem, że u mnie się po prostu coś posypało i innym ramówka się normalnie wyświetla..., ale to już Wy mi (mam nadzieję) powiecie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby planowali likwidację głównego Nickelodeon na rzecz TeenNick i NickToons??? Mam nadzieję, że nie, chociaż idąc tym tropem to mogą za jakiś czas pójść w ślady Disneya i powoli usuwać kanały Nicka na rzecz Paramount+/Sky

Edytowane przez Aleksandra Maria (Natalia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Aleksandra Maria (Natalia) napisał:

Czyżby planowali likwidację głównego Nickelodeon na rzecz TeenNick i NickToons???

Likwidacja wszystkich kanałów Nickelodeona w Polsce raczej się nie odbędzie, dawno byśmy o tym wiedzieli.

Edytowane przez Darek z Ozimka
Apostrof.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2020 o 23:20, Poland napisał:

Nickelodeon myśli nad reboot'em "iCarly"

Pojawiła się na YT nowa czołówka do serialu "iCarly", w tym ze to jest porównanie starej do nowej:

 

W dniu 13.12.2020 o 12:43, JohnnyBravo97 napisał:

Zauważyłem, że kanał TeenNick wkrótce wystartuje do Polski.

Faktycznie kanał TeenNick uruchomiono w Polsce 1 Września (w nowy rok szkolny) b.r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2021 o 21:41, Aleksandra Maria (Natalia) napisał:

Czyżby planowali likwidację głównego Nickelodeon na rzecz TeenNick i NickToons??? Mam nadzieję, że nie, chociaż idąc tym tropem to mogą za jakiś czas pójść w ślady Disneya i powoli usuwać kanały Nicka na rzecz Paramount+/Sky

Nic takiego nie będzie mieć miejsca gdyż zarówno Nicktoons jak i TeenNick to dwa odłamki które po złożeniu dadzą nam już nie nadający kanał Nickelodeon HD. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski i austriacki Nickelodeon chcą czeskiej licencji

Cytat

Kolejne lokalne wersje kanału dla dzieci Nickelodeon chcą nadawać z czeską licencją. ViacomCBS Networks International Czech, s.r.o. zwrócił się do czeskiego regulatora mediów Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) o przyznanie nowych licencji dla Nickelodeon Polska i Nickelodeon Austria.

 

RRTV ustosunkuje się do złożonych przez ViacomCBS Networks International Czech, s.r.o. wniosków na jednym z kolejnych posiedzeń.

 

ViacomCBS nadaje szereg lokalnych, regionalnych i globalnych wersji kanałów z czeską licencją. Należą do nich na przykład: Nicelodeon Global, NickToons, Nick Music, Nick Jr., TeenNick, Comedy Central, Paramount Channel, Paramount Network, wersje stacji MTV, MTV 80s, MTV 90s, MTV 00s, MTV Hits czy Club MTV.

Źródło -> https://satkurier.pl/news/209502/polski-i-austriacki-nickelodeon-chca-czeskiej-licencji.html

Edytowane przez Vampi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Michu_97 napisał:

Nie będzie "Rodziny zastępczej" ani "Sam i Cat" oraz "Hotel 13" z tłumaczem migowym, a to już się dzieje, ponieważ w niedziele o 21.50 zamiast "Sam i Cat" leci "Czy boisz się ciemności".

Niekoniecznie. Jak kanał dalej chce być w mux 4 będzie musiał emitować polskie treści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale czy istnieje jakiś obowiązek z tymi "polskimi treściami"? Bo zdaje mnie się, że nie.

I nie chodzi tu o polską koncesję, a ogólnie o to co w przyszłości będzie. Taki CC nadaje na MUX4, w nocy troszkę powtórek polskich seriali puszcza, a na jakiej koncesji nadaje? Nie naszej.

 

No chyba, że jeśli chodzi o tę "wymaganą ilość ogółem europejskich produkcji" którą wypełnia czy to CN czy to Disney, no to pewnie faktycznie może i tak być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rotalplus napisał:

Niekoniecznie. Jak kanał dalej chce być w mux 4 będzie musiał emitować polskie treści

Wiem, ale czy ja napisałem, że zrezygnuje z polskich treści? Polska koncesja znika, czyli nie będzie oznaczenia wiekowego oraz tłumacza języka migowego w produkcjach "Sam i Cat" oraz "Hotel 13". Co do "Rodziny zastępczej" to zaraz minie 10 lat od wyemitowania pierwszego odcinka i licencja być może wygaśnie i trzeba będzie pokazywać inną polską treść jak np. NickFluencer. Jeśli chodzi o to co napisał @Kostka jako europejską produkcję CN emitował w nocy przez długi okres "Robotboya", "Chop Socky Chooks: Kung Fu Kurczaki" oraz "Angelo rządzi". Po wielu latach powtórek usunęli te pozycje z ramówki i został "Ninjago mistrzowie spinjitzu" oraz "Niesamowity świat Gumballa", gdzie kiedyś ten pierwszy tytuł opuści CN, bo Gumball to oryginalna produkcja. Wracając Nickelodeon może postawić na własne polskie produkcje tak jak CC, który ma "Comedy Club" czy "Drunk History" albo postawić na inny serial od Polsatu. Tylko, że jeżeli chodzi o MUX 4 to on też od lutego przechodzi na DVB-T2 i Polsat Box ma w planie wymyśleć coś innego, bo TV Mobilna to telewizja "widmo", ale to już rozmowa w wątku o MUX 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tęskniliście za "Kotopsem"? 2 grudnia o 10.00 i 25 grudnia o 14.05 pojawi się po 9 latach przerwy jeden odcinek, który jest oczywiście odcinkiem świątecznym "Kotopieskie Boże Narodzenie". Od 20 grudnia znika z ramówki "Sam i Cat" oraz "Hotel 13" i do północy będą dwa odcinki "Wielkodomskich" oraz "Harmidomu". Na ostatni tydzień grudnia (oprócz 31 grudnia) ramówki nie ma, ale za to są 2 pozycje od 5.00 rano "Wszyscy razem śladem Blue" 2 odcinki, a o godzinie 5.43 "Rogata ekipa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michu_97 Czyli widać szykują się duże zmiany na kanale Nickelodeo wieczorem będą dawać seriale animowane ciekawe czy nocnym paśmie będą nadal emitować serial Polsatu rodzinę zastępczą czy co innego dadzą

Edytowane przez Przemek2892
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...