Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, mariandynow napisał:

Zakupiłem wczoraj wieczorem Polsat BOX, pakiet S + Eleven Sports. Kanały satelitarne działają, nie mam tylko dostępu do Polsat Box Go, próba zalogowania na te same dane co na ICOK kończy się komunikatem: "Nieprawidłowy login lub hasło. Jeśli jesteś klientem Polsat Box użyj przycisku "Zaloguj iPolsatBox"", a loguję się właśnie za jego pomocą. Czy to normalne i po jakiś czasie od aktywacji uzyskam dostęp do Polsat Box Go?

A nie jest czasem tak, że dostęp do PBG jest od pakietu M wzwyż (podobnie jak wcześniej CPG)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, xMaraSSx napisał:

A nie jest czasem tak, że dostęp do PBG jest od pakietu M wzwyż (podobnie jak wcześniej CPG)?

 

Teraz, maniek357 napisał:

Nie, Polsat Box Go jest w cenie każdego pakietu. 

Dokładnie. W salonie też dostałem najpierw odpowiedź, że prawdopodobnie jest od pakietu M, ale przedstawiciel dzwonił przy mnie na infolinię i dostał potwierdzenie, że Polsat Box Go jest w cenie każdego pakietu. Powołałem się przy przedstawicielu Polsatu na stronę: https://www.polsatbox.pl/cpgo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dzanas69 napisał:

Coś zaczęło się chyba dziać w sprawie dostępu do Cinemax, ale tak nie do końca, w sekcji moje dostępy już widać że mam dostęp do nich, ale wybierając je dalej jest info za trzeba zapłacić, he, he

Czy możesz zalogować się do Polsat Box Go ? Bo ja jak się loguje wyskakuje tylko czarny ekran i w rogu strzałka zamknij i nic się nie dzieje. Ale przed zalogowaniem już wszystko niby jest , chyba coś naprawiają bo wcześniej we wszystkim wyskakiwało brak materiału a teraz wszystko się pojawia tylko jest problem z logowaniem więc nie wiem czy pakiety moje wróciły czy nie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dzanas69 napisał:

Tak, bez problemów się loguję

Sprawdziłem na innej przeglądarce i tam działa dostęp do wszystkich seriali , programów jest gdzie wcześniej wyskakiwało brak materiału na komputerze więc to chyba naprawili. Jednak dalej brak dostępu do Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Pisałem mailowo 2 dni temu z nimi wysłałem screeny że nie mam dostępu ale wczoraj nic nie odpisali może dzisiaj odpiszą. Mam nadzieję że naprawią mi to jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, patryszq napisał:

Potwierdzam Cinemaxy działają w PBG dla osób mających je w abo sat 

Ja mam je w tv w abonamencie w promocji na czas trwania umowy i nie działają mi w Polsat Box Go , pisze że trzeba zapłacić 25 zł. Jednak powoli widać coś się rusza i chyba naprawiają tą aplikacje i łączenie kont

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koncie abonenta który ma dostęp do pakietu L + Eleven + Polsat Sport Premium + Ekstraklasa + Cinemax ruszyły dziś kanały Cinemax w Polsat Box GO. Na liście "Moje dostępy" pojawił się "Katalog Cinemax HD". Coś powoli powoli, ale idzie do przodu. Pakiet kanałów Eleven to nadal kanały 1-3, bez 4 i kanału 4K. Chyba prawie wszystkie kanały, które działały w CP GO działa poprawnie w PBG. Na pewno brak jeszcze uprawnień do CNN, MTV00s (ale tutaj nie pamiętam czy Vh1 i on były w CP GO) z tych kanałów które działały w CP GO. Taki MTV80s działa choć nie ma go na satelicie, a kanały 4Fun nie (ale ich nie było w CP GO). Z takich ciekawostek niezaktualizowana aplikacja CP GO na telefonie przestała działać dziś, nie loguje już na konto - błąd logowania. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, wydawało się że Cinemax to problem globalny, a tutaj wychodzi że niektórym jeszcze Eleveny nie działają. Takie pytanie, czy macie je wykupione na SAT na stałe czy w jakiejś promocji np. na 6 miesięcy? Bo mam wrażenie, że oni nie ogarniają jak pakiety nadane są promocyjnie. Tak jak na koncie z którego korzystam było w przypadku Cinemax, które jest gratis dawane do umowy na cały jej okres trwania.

Edytowane przez kubus.kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...