Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ja w temacie TV od jakiegoś czasu słabo się orientuje ,może ktoś jak poproszę nieco wyjaśni .Jak wiadomo w Polsacie ostatnio zszły zmiany ,i aby nie przeciągać do sedna o co mi chodzi .W smart TV mam 2 aplikacje :

-polsat box go ( tu trzeba zapłacić aby cokolwiek oglądnąć )

-polsat go        ( tu działa ale tylko z reklamami )

Która to właściwie jest dawna  ipla -polsat box go ?

Na co jest ta druga aplikacja i czym się to różni ?

I jeszcze jedno ,mając TV SAT Polsatu jest darmowy dostęp z zawartością na jedną z tych aplikacji ? Jakie dane potrzebne do zalogowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, HANS 22/SAT napisał:

Która to właściwie jest dawna  ipla -polsat box go ?

Na co jest ta druga aplikacja i czym się to różni ?

Ipla jest rozdzielona na obydwie aplikacje. Polsat GO jest typowo darmowy, aby obejrzeć musisz obejrzeć reklamy. Na Polsat Box GO nie ma reklam, musisz albo wykupić pakiet, albo być abonentem PB. 

 

2 minuty temu, HANS 22/SAT napisał:

I jeszcze jedno ,mając TV SAT Polsatu jest darmowy dostęp z zawartością na jedną z tych aplikacji ? Jakie dane potrzebne do zalogowania ?

Możesz zalogować się przez iPolsatBox (dawny ICOK), możesz też normalnie założyć konto i później powiązać ze swoim kontem iPolsatBox. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mingo napisał:

Ipla jest rozdzielona na obydwie aplikacje. Polsat GO jest typowo darmowy, aby obejrzeć musisz obejrzeć reklamy. Na Polsat Box GO nie ma reklam, musisz albo wykupić pakiet, albo być abonentem PB. 

Polsat GO w Kodi jest bez reklam. Ipla była fajnym serwisem, pakiety mi pasowały, z Polsat Box GO pożegnałam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mingo , Bardzo Ci dziękuje za szybką i fachową pomoc ,dużo to wyjaśniło . Czyli jak już teraz mam założone konto na polsat box go  ( @ +hasło ) to mogę je przypisać w iPolsatBox . A na ilu aplikacjach w TV  jednocześnie można korzystać z takiego konta  ?

Edytowane przez HANS 22/SAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danymi z ICOK,  jesli jest  wykupiony tylko pakiet ekstra w mobilnej tv, w  polsatboxgo.pl zalogowac sie nie mozna. Wyswietla komunikat "  Serwis dostępny tylko dla Abonentów telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu"  Trzeba placic normalnie. W Ipli byla znizka na  pakiet sport jak dla abonentow tv satelitarnej

Edytowane przez tv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mingo napisał:

Ipla jest rozdzielona na obydwie aplikacje. Polsat GO jest typowo darmowy, aby obejrzeć musisz obejrzeć reklamy. Na Polsat Box GO nie ma reklam, musisz albo wykupić pakiet, albo być abonentem PB. 

 

Jestem abonentem PB i na PB GO mogę oglądać tylko kanały TV live.

O wszystko inne pisze żeby wykupić pakiet.

To jak to jest?

Może ja coś źle robię.

Loguję się starym hasłem na ICOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepsza jakość była na Ipli.

Słabiutko wygląda serwis na 55 calowym telewizorze.Chyba, że trzeba poczekać dłużej żeby się poprawiła( ustabilizowała)  się jakość np FOX, Doku i inne.

Na chwilkę włączyłem w ramach wolnego czasu i jakość nie zachwyciła.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, patryszq napisał:

Brak uprawnień , źle nadane - wszystko musi być identyczne to co w aplikacji ma być w aplikacji w tv - innej opcji nie ma :)

Tzn. W moich dostępach jest wszystko jak należy już teraz. Działają mi tylko stare materiały które były jeszcze w proporcji obrazu 4:3. Na pozostałych jest kod 1500.

Teraz, On0818 napisał:

Tzn. W moich dostępach jest wszystko jak należy już teraz. Działają mi tylko stare materiały które były jeszcze w proporcji obrazu 4:3. Na pozostałych jest kod 1500.

Oczywiście problem występuje tylko na tv LG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, patryszq napisał:

pojawia się , znika , nie da się odtworzyć ,

U mnie na boksie C+ nie ma problemów z dostępnością, ale mam wrażenie jest jest jakiś problem z wydajnością tego boksika, bo obraz tnie jak szalony (internet mam dobry, światłowód 600/200). W Aplikacji na TV powinno być OK z płynnością, ale brak kanału...

W sumie mam też moduł CAM CI+ tv na kartę, więc doładowałem i czekam na uprawnienia, ponieważ w Canal+ jest otwarte okno na eleven 4K do końca listopada :)

Może jakoś do końca sezonu oglądnę wyścigi F1 w 4K 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile Polsat GO jest nawet udanym następcą IPLI, z ładniejszą grafiką, płynnym działaniem i lepszą funkcjonalnośccią o tyle Polsat Box GO zawiódł mnie na całej linii.

Jako abonent Canal+ i abonent oferty komórkowej Plusa, w IPLI regularnie dokupowałem sobie pakiet IPLA Sport, w którym mialem wszystkie Polsaty Sport za 10zł (zamiast 20- promocja dla abonentów Plusa. Do tego miałem też darmowy pakiet IPLA Plus z Polsatem News, Superstacją czy Polsat Play. Pakietów w Ipli była mnogośc, każdy coś dla siebie dobrał już od 5zł. W Polsat Box GO są 4 pakiety na krzyż i wszystko po 40 zeta. Gdzie tu jakaś logika. Kto spoza abonentów PB im to kupi? Dlaczego brak rabatów dla abonentów Plusa, czy już nie są uprzywilejowani jak dawniej? To że to jedna firma już przestało mieć znaczenie.

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...