Jump to content
IPB

Cyfrowy Polsat GO & On The Go

Recommended Posts

U mnie też wszystkie działają kanały oprócz Polsat Sport Premium, to dopiero zadziałało po jakieś aktualizacji bo wcześniej to nie działało.

Posted (edited)

No tak,PSP są tylko jako jedyne wyszarzone.Na telefonie to hulają te wszystkie oprócz PSP. Na telewizorze to raz się uruchamia jakikolwiek kanał,a raz nie jak ma humor.Jak się nie uruchamia to wywala jakiś kilkucyfrowy błąd. Po czym aby dało radę odpalić to trzeba kilka razy włączać i wyłączać.No ale mam okazję zobaczyć jak to działa na tv w ramach tej jakiejś ich promocji.Wiem że jednak,gdy będę przedłużał umowę, to jednak nie będę brał CP GO, skoro raz działa, a raz nie działa. 

Edited by ARTIPAPK

Pisałem o tym jakiś czas temu. Kanały działają tylko w aplikacji i bez PSP.

Posiadanie opcji "Katalogi Online" też daje dostęp do kanałów z pakietu w On The GO. Takie info dostałem od specjalisty CP tu na forum. Oczywiście opłat dodatkowych za to nie ma.

No tak otwarte okna błędy w dostępności a Ci co maja pełny pakiet płacą i nie maja żadnych promocji.... choć ja też przy wymianie dekodera z hd7000 na pvr „dostałem” 3 miesiące hbo za darmo :P

Posted (edited)

Właśnie. Bo po [beep]ę mi takie coś co na jednym urządzeniu raz działa, a raz nie działa i na innym i na odwrót. Jak gra w ruletkę.Gdy np.będę na działce i będę chciał obejrzeć jakiś mecz lub film,a tu klops.Komunikat:wystąpił błąd odtwarzania materiału (100041).Więc szkoda na coś kasy,na co nie wiadomo czy będzie działać jednego dnia,a innego nie.

Edited by ARTIPAPK

Od 4 miesięcy korzystam z On The GO w aplikacji na 2 urządzeniach (tablet i telefon). Zero problemów.

Ja korzystam od ponad 2 lat, na laptopie nigdy nie miałem problemu, a oglądam większość czasu po za granicami kraju, kiedyś trzeba było zmieniać IP, teraz już nie. Problem miałem z aplikacją Ipla.

U mnie polsat on the go od soboty niedziala. Na kazdym  kanale pisze „ buferowanie“ i to nie jest problem z wifi bo mam ponad 50.000

W moim odczuciu ta opcja w obecnej formie jest bez sensu - mam tu na myśli płacenie za usługę poprzedzone dopisaniem jej do umowy. W moim odczuciu wszystkie lub przynajmniej część stacji (ogólne, rozrywkowe, informacyjne i muzyczne) powinny być dostępne w ramach opłacanego abonentu na telewizję satelitarną bez kombinowania z umowami. Tak samo można by udostępnić streaming do apek w dekoderach i tą drogą poszerzać ofertę satelitarną o dostępne dla każdego stacje internetowe z paczką TVP3 na czele.

Posted (edited)

Hej

Mam pytanie czy macie dostępny kanał eleven sport 1 w aplikacji Polsat Go?

U siebie zauważyłem że mam 2 i 3 a 1 brak..

Edited by szymek1976

Posted (edited)

Sprawdzał ktoś, czy w sieci a2mobile (powiązanej z Plusem) pobiera dane w czasie oglądania na CP GO/Ipli? :)

@szymek1976 @Jakub471 U mnie działa ES 1. :)

Edited by SatExpert

Posted (edited)

Dodaje jeszcze raz posta bo wcześniej forum mi pokazywało zdublowany i zgłosiłem do skasowania, a jednak był jeden... ;) 

I teraz nie widać na co @patryszq odpowiada.

Pytałem czy w usłudze były TVN24, TVN Turbo itp. bo nie pamiętałem, żeby się wyświetlały, ale rzadko używam CP GO.

Edited by bugmenot

Posted (edited)

nie , wspominalem o kanalach tvn ;) eleveny od zawsze widzialem , tvnowskich  nie bylo , łacznie bylo 107 kanalow , teraz jest 109 

Edited by patryszq
  • Upvote 1