Skocz do zawartości

Magazyn Plus+


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

)O i nawet telewizor dają dla Prestiżowców jak z nimi pozostaną!

Tylko mam pytanie

Piszą jak przejdziesz na Prestiżowy+ lub HD+ ale na zasadach promocyjnych czy juz po normalnej ofercie

Mam to samo pytanie do znawców. LInk: http://media2.pl/media/58134-cyfraplus: ... entow.html

Czy można przejść na prestiż na warunkach aktualnej promocji i po okresie promocyjnym obniżyć pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy reguluje to regulamin C+? Poza tym usunięcie opcji dodatkowej OS nie jest dla mnie korzystne, bo przy zmianie pakietu na podstawowy stracę całkowicie możliwosć odbioru tego kanału.

 

Najlepiej będzie poczekać na stanowisko C+, bo tak możemy się kłócić i kłócić.

Ale gdzie tu jest mowa o likwidacji opcji Orange Sport? Dla pakietu Podstawowego będzie pewnie dostępna na takich samych zasadach jak dotychczas. Tak samo jest z pakietem Prestiżowym HD w skład, którego wchodzą wszystkie opcje HD, a mimo to abonenci niższych pakietów też mogą sobie te opcje zamówić.

Z nowego regulaminu wynika, że opcje 5xHD i 2xEurosport HD będą dostępne też dla pakietu Podstawowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter, Ty jesteś niereformowalny :lol:

Jak dodają kanał, to też możesz zerwać umowę? Nie żartujmy...

 

Co do samej obecności OS w Komfortowym, to podchodzę do tego ostrożnie. Czy to nie będzie przy okazji jakiejś promocji? Trochę dziwne się wydaje, żeby dołączyli kanał który pokazuje 5 meczów OE, podczas gdy w kanale premium są raptem 3 mecze, a jak wiadomo jest to ich produkt flagowy. No, ale zobaczymy.

 

Cyfra zapowiedziała również, że niedługo ogłosi kolejną nowość, coś mi się wydaje, że może być to Crime&Investigation, jest to ten sam nadawca co History - AETN International.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się stało ale jeszcze parę godzin temu działał mi normalnie nowy numer Plus+, a teraz także mam komunikat z prośbą o instalacje Flash Playera :/ Także reinstalowałem wtyczkę i nadal nic, pewnie to jakiś błąd po ich stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter, Ty jesteś niereformowalny :lol:

Jak dodają kanał, to też możesz zerwać umowę? Nie żartujmy...

 

Co do samej obecności OS w Komfortowym, to podchodzę do tego ostrożnie. Czy to nie będzie przy okazji jakiejś promocji? Trochę dziwne się wydaje, żeby dołączyli kanał który pokazuje 5 meczów OE, podczas gdy w kanale premium są raptem 3 mecze, a jak wiadomo jest to ich produkt flagowy. No, ale zobaczymy.

 

Cyfra zapowiedziała również, że niedługo ogłosi kolejną nowość, coś mi się wydaje, że może być to Crime&Investigation, jest to ten sam nadawca co History - AETN International.

 

Jestem i bardzo mi z tym dobrze :) Kiedy robili zmianę regulaminu w czerwcu i od lipca likwidowali TVN Lingua, nie przyjmowali wypowiedzeń z powodu zamknięcia stacji (regulamin przewiduje możliwość złożenie wypowiedzenia w ciągu 3 miechów), bo zostało to ujęte w regulaminie. To chyba powinno działać w dwie strony.

 

Gdyby dodanie OS do komfortowego było tylko promocją, to powstałby osobny regulamin promocji, nie zmienialiby regulaminu.

 

W pracy mogłem otworzyć Magazyn, w domu nie mogę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozszerzenie oferty programowej o nowy kanał zgodnie z Regulaminem nie uprawnia Abonentów do rozwiązania umowy ze względu na zmianę wcześniej wymienionego. W sytuacji usunięcia jakiegoś kanału owszem istnieje taka możliwość. Ale z tego co pamiętam Lingua z przyczyn ekonomicznych zaprzestała nadawania a Podróże TV są dostępne tylko a przynajmniej były przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie ma magazynu PLUS na stronie C+.Może gdzieś powstał błąd w druku i nie będzie Orange Sport w Komfortowym+?Nie sądzę by TP podobało się to

 

No to lipa z "darmowego" Orange Sport w pakiecie komfortowym :shock: . Zagrywki rodem ze Związku Radzieckiego... :/

 

http://media2.pl/media/58188-orange-sport-nie-dolaczy-do-komfortowegoplus.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...