Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem u siebie, nie mam dostępu do kanałów od 60 do 69 (kanały sportowe) reszta działa,

tuner philips pvr hd, pakiem komfortowy, czy macie tez u siebie tak samo???

 

Tam już nie ma sportowych kanałów - zaczynają się od 100. Dzisiaj była aktualizowana lista kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym zwykłym Pace zacina mi się TVN, TVN24, TVN7 i TVN TURBO. A na nagrywarce PHILIPS TVNu na 5 w ogoóle nie ma. Jakaś awaria jest?

wejdź w menu-->7-->1 pojawi się plansza z poziomem sygnału wciśnij B dwa razy strzałką w dol pojawi się satelita hotbird strzałką w prawo zmień na inny wpisz częstotliwość 11393 polaryzacja pionowa symbol rate 27,5 fec 3/4 sygnał 22khz na nie wciśnij B i sprawdź jaki poziom sygnału masz jeśli poniżej 3 lub pomarańczowy/czerwony antena do poprawy po całym zabiegu zmień satelitę na hotbird ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,jest nowa lista,wgralem ją na nowo.Ale powiedzcie co to było z tą gafą?Czy ta nowa lista ma jakies zmiany ? O co chodzi,nik nie wgrywa bez poleceń list przecież.Dzieki z góry za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam!

 

Mam problem z oglądaniem meczów. Otóż mecz łdnie wygląda na Canal Plusie SPort, wszystko pięknie HD jakośc, ale w sytuacji gdy są pokazywane powtórki obraz się robi w takie prostokąty poziome... - tylko to się robi na powtórkach, transmisja sportowa wygląda wszystko OKI, a na powtórkach obraz rozjeżdża się na poziome prostokąty ....

 

Dlaczego tak się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zauważyłem brak kanału c+ sport 2, posiadam własny dekoder ferguson 8900hd teoretycznie parametry się zgadzają, przeszukam jeszcze raz satelitę lecz bez skutku na tym kanale pojawia się informacja brak audio i wideo pomimo ze jest duża moc sygnału, czy wszystkim idzie c+2? jeśli tak to czym to może być spowodowane

a teraz pisze ze serwis niedostępny :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...