Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. jestem nowy na dodatek amator. mam problem...

pare dni temu ni stad ni z owad na kazdym kanalem napis: brak uprawiendo tego kanalu MEDIAGUARD czy cos. mam badziewny dekoder stronga. slyszalem ze trzeba aktualizowac, nie wiem wylaczyc drania z pradu. kombinuje juz 2 dni i lipa. co najwyzej zlapie mi pare kanalow (m.in. viva i 4fun do reszty wciaz brak uprawnien. jest cos dziwnego bo wczoraj po jakims czasie czesc kanalow wskoczyla (nawet c+) !! ale po jakims czasie znow brak uprawnien. o co chodzi ? co musze zrobic ? mzoe mi ktos powiedziec ? tylko prosze bardzo lopatologicznie i najlepiej na maila. dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ja mam niestety ten sam problem. Juz drugi raz mi sie cos takiego zrobilo. Wczesniej po dwuch tygodniach wszytko wrocilo do normalnosci, a teraz juz z miesac nie mam dostepu do wiekszosci kanalow. Szukałem w google i nic na ten temat nie moge znalesc. Prosze o pomoc :| Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dziwne to jest. U mnie cały czas od samego początku pojawienia się w C+ Filmboxy są... Co więcej wielu podbijaczy kart ma problemy jakie opisujecie. Nie chcę mówić, że wy też macie takie karty, ale jest to delikatnie dziwne :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perła: To gdzie odbierasz nie ma znaczenia, działa, a właściwie powinno działać wszędzie gdzie tylko satelita ma zasięg.

zielen77: Chyba niewiele tutaj pomożemy, bo wina leży raczej po stronie Cyfry

PawelU1981: To prędzej Ci, którzy mają podbite karty mieliby dostęp, a nie Ci "legalni" abonenci.

Perła: Niepotrzebnie drugi raz piszę, ale coś wyjaśnię, każda karta jest legalna, ale nie wszystkie mają legalnie nabyty abonament, bo są podbite, ale zrozumiałem o co Ci chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie drugi raz piszę, ale coś wyjaśnię, każda karta jest legalna, ale nie wszystkie mają legalnie nabyty abonament, bo są podbite, ale zrozumiałem o co Ci chodzi ;)

Jeśli chodzi o abonament to mam prestiż i płacę za prestiż. O to chodzi? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi po prostu o opłacanie abonamentu takiego jaki się naprawdę posiada. Masz prestiż - płacisz za prestiż, o to mi chodzi.

 

PS. Jutro (o ile nie zapomnę), postaram się dowiedzieć czegoś więcej na temat Filmbox'ów i przyczyny ich nie działania, ale to dopiero rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka, nie dowiem się tego dzisiaj, bo jest weekend i informację otrzymam dopiero w poniedziałek :/ Kompletnie zapomniałem, że w takie dni nie pracują, więc odpowiedź będzie później, no chyba, że uda się mi wcześniej znaleźć kogoś kto odpowie na te pytania.

 

Sorry za lekkie wprowadzenie w zakłopotanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie działa tylko Filmbox HD - "brak sygnału, sprawdż antene" (inne Canal+ HD, Canal+ Film HD, Eurosport HD i NG HD chodzą bez problemu) pozostałe 2 Filmbox`y mam od samego początku. Mam czasze 80 cm i pakiet Prestiżowy, a infolinia nie potrafi mi pomóc :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

@james_b właśnie po zmianie podpisów na kartach C+ wielu nielegalnych abo straciło dostęp do Filmboxów i HBO HD... Dlatego nie pisz proszę, że jest odwrotnie. Teraz może już ludzie sobie z tym radzą, ale jest wielu takich co pyta dlaczego tak jest... Jakoś nie wierzę, że legalni abonenci nie mają tych kanałów. Nawet jeśli tak by się zdarzyło to w ICA bez problemu można to załatwić i kanały będą działać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam taki problem z cyfrą.

 

Jak ją włączam to na telewizorze pojawia się obraz ale za moment znika i jest napisane "brak sygnału". Posiadam talerz z konwenterem Twin i mam jeszcze podpiętą "N". Tu wszystko działa ok. Zmiana kabli też nie pomaga. Podkreślam, że ten problem jest tylko na kanałach HD. Czym to może być spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jaki tuner? Jeśli inny niż Cyfry+ poczytaj jak powinny wyglądać ustawienia 11278V, 27500, 2/3 - najważniejsze by opcja pilot była wyłączona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena o srednicy 80cm. Źle ustawiona napewno nie jest bo "N" odbiera bez problemu i cyfra też tylko jest problem z kanałami HD typu: C+ sport hd, film HD i eurosport HD.

 

Reszta działa ok, a na tych komunikat brak sygnału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Może jednak konweter by trzeba lekko poruszyć... Wiele osób miało takie problemy i pomagało skorygowanie ustawienia konwertera w uchwycie lub też lekkie przesunięcie anteny :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisaliśmy ostatnio o Filmbox'ach, odpowiem trochę z opóźnieniem.

Ktoś kto ma pakiet Prestiżowy nie ma problemów z tymi kanałami, w dziale technicznym powiedzieli, że problemów nie było; do call center podobno nikt nie dzwonił w tej sprawie.

Nie wiem co może być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 4 dni nie mam NGC na kanale 91. Panowie z pomocy technicznej Cyfry podali mi parametry odbioru...które znam.

Kilkakrotnie przeprogramowywałem odbiornik DSB 3010 i...nic. To znaczy bez zmian. Na kanale 90 jest Planete i...na 93 Animal Planete.

NGC nie ma. Skutek jest, a przyczyna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...