Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nastepuje stopniowa polonizacja Cyfry. Jezeli ktos sie uczy angielskiego, to z dnia na dzien ma coraz mniej opcji. Filmy sa reklamowane jako "z orginalna sciezka dzwiekowa", ale w te niedziele, nagrywasz dla dzieciaka i figa. Ani Charlotte's Web ani Ratatoille nie maja dzwieku (angielskiego)(tylko kiczowa podroba po polsku). 3 kanaly Discovery na PVR Philips tylko po polsku. Strata 8 zlotych miesiecznie. On 1-2 miesiecy, Zone Reality tylko po polsku. Dzisiaj Discovery Channel, caly dzien tylko po polsku. National Geographic HD, tylko po polsku (strata PLN 5), itp. Czyzby tak malo obcokrajowcow i uczacych sie jezyka? Gdzie sa protesty? Za co kurka placimy jezeli reklamuja A+ a dostajemy C-!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam problem juz w zasadzie od wczoraj od godziny 18:00. To znaczy mój dekoder strong nie czyta karty cyfr+.karta jest włożona do terminala a na ekranie widnieje napis,, prosze włozyc karte do czytnika terminala ".nie wiem czym to jest spowodowane może dodawaniem nowych kart ale te wchodza w życie dopiero od 18 września.mam pakiet komfortowy + multipakiet a nie odbieram zadnego kanalu.prosze o pomoc . rachunek opłacony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczeze mówiąc też tak myslałem okazało sie ze z karta wszystko ok.dekoder byl wadliwy to znaczy czytnik karty.ale od razu dostalem nowy(tego sie nie spodziewalem)myslałem ze na tydzien pojdzie do konserwacji a tu nowy od razu :shock::D dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam problem. od kilku dni nie dziaalaja mi kanaly HD. Jedynym ktory dziala to mtv hd natomiast canal plus hd, sport hd , "naszynal" hd oral film box hd nie dzialaja a pojawia sie komunikat "brak sygnalu, sprawdz antene" Pozostale kanaly dzialaja bardzo dobrze a sila sygnalu wynosi 4,5( mialem tak zawsze)Zmienilem nawet konwerter z pojedynczego na twina i nic nie pomoglo. czasami jest nawet tak ze sygnal znika calkowicie natomiast na drugim dekoderze podlaczonym do twina mozna ogladac program. Czy to jest moze zwiazane z wymiana kart czy inny problem ?

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Mimo, że aktywowałem nową kartę (pojawił się komunikat, że OK), cały czas na niektórych kanałach (m.in. TVP1, MiniMini) pojawia się po przełączeniu na niego informacja o konieczności aktywowania nowej karty. Też macie coś takiego? Mam Mediasata.

Dziś też zauważyłem że na TVNie (być może i innych) co jakiś czas zrywa się obraz z fonią - taki efekt jak przy dużym zachmurzeniu (a niebo jest prawie czyste), na moment znika głos, obraz się pikselizuje, za chwilę wszystko wraca do normy...

Co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...