Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

U mnie na tych kanałach wszystko OK. Może masz jakąś zwiechę tunera. Ja bym radził odłączenie sprzętu od prądu... Jak to nie pomoże to wizytę w punkcie Cyfra+ i wymianę dekodera. Jeśli masz swój dekoder, to pobaw się ustawieniami wyjść w menu, jak to nie pomoże to serwis... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość PawelU1981

HBO COMEDY nie ma - jest info serwis niedostępny, z TRACE to samo, a dokładniej rzecz ujmując wygląda tak jakby był zakodowany (pojawia się info brak audio i video). Coś się namieszało, bo w CP też parę kanałów nie działa... A w C+ dodatkowo brak Eurosportów i AXNów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość PawelU1981

U mnie też były kodowane mimo iż są opłacane przeze mnie :roll: Ale jak narazie dzisiaj nie zauważyłem problemów. Wczoraj jakoś koło 22:00 były problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Od 2 dni nie mam Eurosportu 2. Posprawdzałem wszystko w tunerze (Technisat), dane kanału są takie jak na stronie Cyfry+ (10719 V), wszystkie inne kanały Cyfry działają (w tym HD), a Eurosportu 2 nie mam. Czy jest jakaś awaria, czy to tylko u mnie nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EuroSport 2 został wyłączony z transpondera Cyfry. Szukaj tego kanału na parametrach, na których odbierasz EuroSport. Teraz będziesz odbierał wersję "uniwersalną" EuroSport 2 kierowaną do wielu platform cyfrowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie transpondera dla kanałow HD Cyfry+ ucieszyłem się bo nie tylko zwiększył się bitrate, ale pojawiło się EPG na kanałach HD - wprawdzie tylko bieżąca pozycja i następna, ale zawsze. Niestety 2 dni temu EPG zniknęło z tych kanałów :x . Co oni ćwiczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...