Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba tuner Ci sie zawiesza,bo u mnie w porzadku,natomiast nie dziala HBO Comedy ,juz wiem,zmiana transpondera na 11451 22000 5/6

 

Też miałem ten problem i dopiero Pan na infolinii mnie poinformował o zmianie transpondera... mogliby jakoś taką informację ogłaszać... bo osobiście Comedy było jedynym kanałem dla którego nie wiedzieć czemu miałem jakość 4/10 (a wszystkie pozostałe kanały 10/10) i już chciałem się na dach wybierać... ale z drugiej strony jeśli reszta jest oki... to sobie mogłem nieźle namieszać :P

 

Moim skromnym zdaniem mogliby chociaż przez jeden dzień emitować w jakimś np. pasku i dołu ekranu info, że będzie zmiana... przecież zmiany w transponderach chyba nie robi się ot tak... dla kaprysu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem kompletnym laikiem i mam problem z dolaczeniem teraz HBO Comedy.

Jak teraz daje kanal 23 to mi pisze ze mam zly sygnal

Moj dekoder to Strog 6860 i robie tak

Daje MENU - Instalacja - Wyszukiwanie kanalow i jak chce wyszukac kanaly automatycznie (czerwony) nic sie nie dzieje. Dopiero jak zmienie operatora z Cyfry na wyl. dziala automatyczne wyszukiwanie. Wszystko OK, ale podczes wyszukiwania nie pojawiaja mi sie zadne programy w tej tabelce.

Moje pytanie jest takie

Czy musze wykasowac wszystkie kanaly zeby cokolwiek znalezc?

Jak dolaczyc HBO Comedy na nowym transponderze?

Dlaczego Cyfra nie zalatwia tego automatycznie?

Czemu nie dziala mi wyszukiwanie automatyczne jak mam w zakladce "wyszukiwanie kanalow" mam operatora - CYFRA+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszukiwalem recznie wpisywalem te dane ale w tabelce co mialby mi wyswietlic kanaly nic sie nie pokazuje, boje sie czyscic wszystkie programy bo jak znow mi nic nie znajdzie to qpa.

U mnie nie ma gdzie wpisac FEC=5/6, mozna wpisac tylko to 11541 V, 22000 VPID=216 APID=217

Normalnie masakra ten dekoder. Nic nie znajduje i to jest najwieksza zagadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden mały szczegół w tych dekoderach ;-) Jeśli chcesz dodać nowy kanał którego nie ma na liscie muszisz użyć funkcji USUŃ WSZYSTKI KANAŁY i od nowa dokonac instalacji automatycznej 8)

 

Już raz sie na to naciąłem u klienta jak za chiny ludowe nie chciał mi zaprogramować National Geographic :? Okazało się że, trzeba własnie wykasować listę fabryczną bo inaczej nie doda tego kanału 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten sam problem... i Pan na infolinii poinformował mnie by dokonać wyszukiwania automatycznego, bez kasowania wszystkich kanałów, ponieważ wtedy zmieniane są tylko parametry kanałów już istniejących na liście i dodawane są nowe... cóż u mnie zadziałało i dodało mi wszystkie kanały z Hotbirda.. ale zniknął mi national geographic.. i musiałem w zmienić konfigurację swojej listy (w menu głównym jest podmenu moje kanały... czy jakoś tak... tam gdzie się konfiguruje listę ulubionych) i tam trzeba dodać co brakuje... ja na tamtej liście mam teraz 2 Hbo Comedy (wystarczy sprawdzić i dodać to co działa)..

 

Może trochę pokrętnie napisałem, ale najważniejsze jest to by skonfigurować dobrze listę ulubionych bo nie wszystkie kanały pojawiają się tam automatycznie... nie wiedzieć czemu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skasowalem kanaly i nic nie dalo. Juz normalnie sie wqrw... bo zostalem bez niczego. Dopiero przywrocenie ustawien fabrycznych pomoglo. Tylko teraz nie mam national geo HD moze jakos da sie to dodac. Jeszcze pogrzebie. Natomiast mam nowe programy Polsat2 i Zdrowie i uroda i inne jakies. Pozdro i dzieki za pomoc. Problem rozwiazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skasowalem kanaly i nic nie dalo. Juz normalnie sie wqrw... bo zostalem bez niczego. Dopiero przywrocenie ustawien fabrycznych pomoglo. Tylko teraz nie mam national geo HD moze jakos da sie to dodac. Jeszcze pogrzebie. Natomiast mam nowe programy Polsat2 i Zdrowie i uroda i inne jakies. Pozdro i dzieki za pomoc. Problem rozwiazany.

 

W menu "Wybierz swoje programy" napiśnij czerwony przycisk (dodaj/usuń) i zaznacz to co brakuje klawiszem OK, potem back do głównego i powinno być oki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie to jakis ferguson(lub cos podobnego)i nie przepuscil jeszcze nowych uprawnien(mozliwe,ze bez ponownej proby w ogole tego nie zrobi).Na moim 7018 prawie zawsze mialem taki zanik 2-3 dniowy pod koniec miesiaca,tuz przed wyslaniem swiezych uprawnien.Odkad karte wkladam do 8800,nie mam z tym zadnych problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Wejdz do E-BOK'u C+ i tam przez internet zrób reaktywację karty. Opis jak to zrobić znajdziesz w E-BOK'u. Taka reaktywacja przeprowadzona zgodnie z instrukcjami często pomaga :wink:

 

A co do 8800HD, to faktycznie idealnie radzi sobie z uprawnieniami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...