Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teoria o nadajnikach naziemnych to akurat tłumaczenie nadawców. Ale mam pytanie... Czy aż tak wielu nadawców dąży do rozwoju technologicznego? Wielu z nich, w tym Puls czy Tele 5 emituje programy zrealizowane w 16/9, lecz nagrane na nośniki w letterbox. W Piątce to widać przy wielu produkcjach brytyjskich... Nawet seriale, które ostatnio emitują emitowane są z kaszetą. Ale póki co jeszcze nie zdołałem pojąć na jakich zasadach funkcjonuje ich playout, który np. nie posiada technicznych możliwości emisji na żywo, co widać przy programach typu Kosmica TV, gdzie przed i po programie emitowana jest pętla z jinglem i nagle dochodzi do nagłego przełączenia obrazów na ten transmitowany przez satelitę (kanał Kosmica TV). Odbiegłem od tematu, ale może też nie mają możliwości emisji w 16/9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie na pewno nie przejdą w najbliższym czasie. W zastępstwie Puls Raportu jest ciekawy program informacyjny "Taki jest świat". Realizują go z jakąś zagraniczną agencją i małymi kosztami. Jednak fajnie to wygląda i można się dowiedzieć ciekawych rzeczy, na których nie skupiły się inne media. Ostatnio trafiłem na niego dziś o 12:30. Jeśli chciałbyś go oglądać, to sprawdź w programie porę emisji, bo nie wiem dokładnie o której leci, a nie mam teraz czasu sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Goło i wesoło ma sporawą oglądalność.

 

A tak z innej beczki: zapewne w TV Puls już przygotowują lub niedługo będą przygotowywać jesienną ramówkę. Czy ktoś ma jakieś pomysły, jakie programy, produkcje itp. chciałby, aby się tam znalazły? Ja kiedyś wspomniałem tutaj o Jetsonach w Junior TV i jakiś czas później oni się pojawili ;). Na razie mam dwie propozycje: Benny Hill (do pasma rozrywkowego) i Rodzina Pytalskich (do pasma Junior TV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Goło i wesoło ma sporawą oglądalność.

Ja już się pogubiłem... Najpierw leciał ze znaczkiem "od 16 lat" i był ocenzurowany żółtymi słoneczkami/gwiazdkami, następnie zdecydowano się na późniejszą emisję bez cenzury, ale "od 18 lat". Potem widziałem, że leciały dwa programy: "od 16 lat" w wersji nazwijmy to "light" i "od 18 lat" - "hard". A teraz znowu leci "od 16 lat" w wersji "hard". :lol: Nic nie rozumiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...