Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z facebooka Pulsu:

 

Drodzy Widzowie,

Choć była to dla nas bardzo trudna decyzja, musieliśmy zrezygnować z dalszej emisji telenoweli „Sekret” oraz serialu "Niedoręczony List". Głęboko wierzymy, że zmiany jakie proponujemy przypadną Państwu do gustu.

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Państwa zainteresowania Telewizją Puls i aktywności na Facebooku. Bardzo nas to cieszy. Czytamy wszystkie komentarze, pytania i w miarę możliwości odpowiadamy na nie.

Mamy nadzieję, że powyższe potwierdza, że absolutnym priorytetem TV Puls są jej widzowie.

 

Wydaje mi się, że dla Pulsu najlepszym rozwiązaniem byłoby wymienienie agencji zajmującej się social mediami stacji. Dyrektora programowego tudzież kogoś innego zajmującego się ramówką także.

 

Wycofywanie serialu, który był emitowany przez parę tylko dni... Nie no, profesjonalizm. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Absolutnym priorytetem TV Puls są jej widzowie", więc telewizja wyrzuca z ramówki telenowelę "Sekret", która cieszy się sporą popularnością. Bardzo pomysłowe. Oni chyba już przebili kierownictwo stacji Teletoon+, tamci przynajmniej mieli odwagę powiedzieć, że mają fanów jednego serialu kompletnie gdzieś (a miesiąc potem dali ten serial w specjalnym bloku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że dla Pulsu najlepszym rozwiązaniem byłoby wymienienie agencji zajmującej się social mediami stacji. Dyrektora programowego tudzież kogoś innego zajmującego się ramówką także.

 

Wycofywanie serialu, który był emitowany przez parę tylko dni... Nie no, profesjonalizm. :D

 

Czyli seriale w USA, które się nie przyjmą i są kasowane czasem po wyemitowaniu  3-4 odcinków to brak profesjonalzmu tak? ciekawe. Bo to u nich norma od wielu lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli seriale w USA, które się nie przyjmą i są kasowane czasem po wyemitowaniu  3-4 odcinków to brak profesjonalzmu tak? ciekawe. Bo to u nich norma od wielu lat

Serial miał tylko 10 odcinków (sprawdzałem na filmwebie i imdb), chyba lepszym wizerunkowo posunięciem byłoby dociągnięcie serialu do końca.

Do tego sądzę, że amerykańskie stacje nie borykają się po anulowaniu serialu z takim kryzysem na Facebooku, jak dziś Puls.

 

Poza tym jeśli notorycznie zdarzają się przykłady anulowania pewnych pozycji tudzież przesuwania ich na ranne godziny z powodu oglądalności, to nie wystarczy sam zakup nowej pozycji, bo kupować można w nieskończoność, a efektów wciąż będzie brak.

Odpowiednia byłaby zmiana osoby za to odpowiedzialnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już jakiś czas temu na Canal+.

Podbijam. Ja widziałem na blu ray 3D :D.

 

 

Serial miał tylko 10 odcinków (sprawdzałem na filmwebie i imdb), chyba lepszym wizerunkowo posunięciem byłoby dociągnięcie serialu do końca.

Do tego sądzę, że amerykańskie stacje nie borykają się po anulowaniu serialu z takim kryzysem na Facebooku, jak dziś Puls.

 

 

Borykają się bo często dobry serial ale nie pasujący do ogólnej tv w USA nie uzyskuje dobrych wyników oglądalności i jest kasowany z dnia na dzień.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jeśli telewizja zdejmuje serial przed jego końcem, to żadne nagrywarki nie pomogą. Poza tym chyba żadna stacja nie robi aż takich przestawień jak Puls. "Zorro" przerwali po 15 odcinkach. I chyba żadna stacja nie jest obecnie tak znienawidzona. No bo jeśli ktoś się wciągnie w serial, to nie ma pewności, czy będzie mógł go obejrzeć do ostatniego odcinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem TV Puls powinna wprowadzić pasmo "zawsze o 20:00" w którym premierowe filmy, seriale i programy na antenie TV Puls będą emitowane tylko o 20:00.

Czyli można powiedzieć że według moich przypuszczeń premiery będą emitowane o 20:00 a powtórki w godzinach od 6 do 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial miał tylko 10 odcinków (sprawdzałem na filmwebie i imdb), chyba lepszym wizerunkowo posunięciem byłoby dociągnięcie serialu do końca.

Do tego sądzę, że amerykańskie stacje nie borykają się po anulowaniu serialu z takim kryzysem na Facebooku, jak dziś Puls.

To nie jest prawda - było jeszcze 6 odcinków Muppetów (źródło: https://en.wikipedia.org/wiki/The_Muppets_%28TV_series%29).

Z tego, co kiedyś obserwowałem - te 6 odcinków miało być emitowane na TVPuls z pewnym opóźnieniem względem emisji amerykańskiej, ale nie wiedzieć czemu ich nie wyemitowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jeśli telewizja zdejmuje serial przed jego końcem, to żadne nagrywarki nie pomogą. Poza tym chyba żadna stacja nie robi aż takich przestawień jak Puls. "Zorro" przerwali po 15 odcinkach. I chyba

żadna stacja nie jest obecnie tak znienawidzona. No bo jeśli ktoś się wciągnie w serial, to nie ma pewności, czy będzie mógł go obejrzeć do ostatniego odcinka.

No cóż taka mamy puls wiecznie testuje i urywa odcinki seriali i to jest dla nich normą. Przez takie sytuację siebie zniechęcają tak jak co 2 tygodniowe powtórki. Mi też zał tych telewizji gdzie jedno i to samo walkuja a nie potrafią w ciągu roku puścić 50 premier filmowych a produkuje się że 200 rocznie.Jedynie Polsat jest taka odskocznią i emituje więcej filmów tyle część wyjątkowych filmów leci ,ale późniejszej godzinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...