Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dalej czekam na MTV 2, Planete i NG, ale widzę, że się nie doczekam. Jeszcze tylko 7 miesięcy się przemęczę z tym :censored: i zmieniam na N. Nie dość, że więcej kanałów, to jeszcze lepsza cena.

 

//

@cyfra_lbn

 

MTV 2 jest na N, tak samo NG, ale WILD HD i o to właśnie mi chodziło :wink: Ale najbardziej mi zależy na MTV 2, a na C+ go nie ma więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodanie Nickelodeona i JimJama to dobra informacja, dziwne tylko że rozbudowują ofertę dla dzieci a z innymi kanałami, szczególnie dokumentalnymi są na razie w tyle. Ale spokojnie, spokojnie, zwróćcie uwagę że w ulotce nie ma ani słowa o urodzinach - więc to nie koniec promocji, i być może nie koniec nowych kanałów !!!!

 

Polsat Jim Jam - po informacjach nt.: współpracy Polsatu z Chellomedia, nazwa nowego kanału była tak oczywista, że aż niemożliwa, dlatego nikt nie przypuszczał że kanał będzie się tak nazywał. W n-ce pewnie też kanał będzie miał taką samą nazwę :) Ciekawe tylko czym n-ka zastąpi znikający Jetix Play. Swoją dorgą spece z Disney'a długo myśleli nad tym co zrobić z kanałem Jetix Play w Europie środkowej i najwyraźniej wymyślili że po prostu go wyłączą :lol2:

 

P.S. skoro zacieśnili współpracę z Chellomedia to może ten testowany kanał na S to rzeczywiście legendarny Spektrum, który należy do HBO ale dystrybucją zajmuje się właśnie Chello Central Europe!!!! Na polskiej stronie kanału Spektrum ciągle jest informacja że w Polsce kanał będzie dostępny w wersji lektorskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może CP nie dołącza Nickelodeona tak długo, bo nie chciał powiększać ceny pakietu Bajeczka/Relax Mix. Czekał, aż któryś kanał się "wykruszy". Być może tak samo czeka na włączenie Comedy Central, aż któryś kanał z pakietu Film/Relax Mix zaprzestanie emisji lub coś w tym stylu. A co do Polsat JimJam - jest to dla mnie nie małe zaskoczenie. Wie ktoś czy jest reszta tej ulotki, tzn. część dotycząca pakietów Mini, Mini Max i HD. Może czeka nas jeszcze więcej nowości, a kanał Polsat JimJam będzie dostępny od pakietu Mini Max... kto wie? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comedy Central w pakiecie film? No nie rozśmieszaj mnie :) Przecież tam są same serialiki komediowe. Moim zdaniem ten kanał jest za słaby na pakiet film (no ale z drugiej strony są nimi też FoX Life i Zone Romantica).

Od kiedy to inne kanały z pakietu świadczą o tym jaki kanał, a jaki nie może dołączyć do pakietu "Film"? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może CP nie dołącza Nickelodeona tak długo, bo nie chciał powiększać ceny pakietu Bajeczka/Relax Mix.
Ten kanał został dodany raczej w celu zastąpienia Jetixa Play. Podobnie było w przeszłości, kiedy to CP zastąpił Discovery Travel & Adventure (obecny D. Travel & Living) kanałem Travel Channel lub Playboya Kanałem Blue Hustler.
Kanal Polsat JimJam ujety jest w Pakiecie Familijnym.
Zwróć uwagę, że na ulotce nie jest wymiony Pakiet Mini i Mini Max, co oznacza, że Polsat Jim Jam może pojawić się w niższym pakiecie tak, jak większość kanałów Polsatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zwróćcie uwagę że w ulotce nie ma ani słowa o urodzinach - więc to nie koniec promocji, i być może nie koniec nowych kanałów !!!!

Ale na ulotce jest napisane ŚWIĄTECZNE PROMOCJE takze moim zdaniem, to wyjasnia wszystko :>

hmmm możesz wyjaśnić jaki wg. ciebie to ma związek że napisali świąteczne promocje :?: :> :crazy: To że napisali nie oznacza że nie wprowadzą promocji Świąteczno-Urodzinowej prawdopodobnie przed świętami promocje wszystkich platform zmienią się na jeszcze atrakcyjniejsze bowiem trwa walka o klienta na zacieśniającym się rynku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyście się wszyscy nie przeliczyli z tymi promocjami urodzinowymi. Wszyscy dobrze wiemy jaka była promocja na 10 urodziny cyfry+, a jaką zaserwowali na święta Bożonarodzeniowe. Także urodziny w tym przypadku nie muszą świadczyć o jakimś wielkim boom-ie, aczkolwiek nie zaprzeczam, że mogą być świetne promocje - bo tego nie wiem. Pożyjemy to zobaczymy. Osobiście nie interesuje mnie żadna z promocji CP - gdyż przechodzę do konkurencji, ale kto wie może jednak zaproponują coś dla stałych abonentów - coś co można by przyrównać do oferty konkurencji. :curious:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na infolinii i w salonie powiedziano mi, że w piątek/sobotę ma być wprowadzona jakaś promocja umożliwiająca weteranom CP wymianę starych dekoderów na nowe. Przez telefon poinformowano, że będzie to darmowe (ale tam sprawdzono wcześniej od jak dawna jestem klientem), a w pani w salonie przewidywała 7200 za jakieś 200-300zł i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy te urodzinowe szaleństwa zawierać będziecie pewnie na 36,42,48 miesięcy,chore to co robi polsat :x ,myśli że zrobi promocję 6 miesiecy za darmoche ale i tak pokryję to w koncowym miesiącu jaki zawieracie na 29miesiecy.

Żal mi naprawde tych osób co wiażą sie jak telefon na kartę mix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...