Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nikt o takich rzeczach nie wie. Żadnych testów nie ma. 

A poza tym wakacje to nie czas na nowości, przynajmniej ja nie pamiętam zeby kiedykolwiek we wakacje PB coś włączał. Po co zasmiecac wątek takimi pytaniami. Coś się pojawi ktoś o tym napisze i tyle. PB nie kwapi się zbytnio do nowości. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Mati06 napisał(a):

Po co zasmiecac wątek takimi pytaniami. Coś się pojawi ktoś o tym napisze i tyle. PB nie kwapi się zbytnio do nowości. 🙂

Zapytac zawsze mogl. I nie masz co robic z tego jakiegoś problemu.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Technicy Polsatu tak jak i technicy C+Polska od jakiegoś czasu zbierają wolne miejsce na swoich tp.

Najpierw technicy Polsatu zebrali ok 19-20 Mb wolnego miejsce na tp 10,911 V i je do dzisiaj trzymają:

https://www.digitalbitrate.com/dtv.php?mux=10911&liste=1&live=65&lang=en

Wcześniej tutaj było jakieś 1,5 Mb wolnego miejsca.

Teraz od kilku dni zbierają wolne miejsca na kolejnym tp 12,265 V:

https://www.digitalbitrate.com/dtv.php?mux=12264&liste=1&live=65&lang=en

Sukcesywnie ono rośnie i już jest ponad 4 Mb wolnego miejsca. :-)

Dziwny zbieg okoliczności że to wszystko dzieje się równolegle na tp u obu operatorów? Czyżby wspólna zorganizowana inicjatywa Polsatu i C+? :-)

 

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Polsat postanowił też zrezygnować z tp., stąd to zbieranie w celu przerzucenia kanałów?  W końcu kasę pchają w 5G i budowę elektrowni, więc jak widać platforma sat nie jest już ich priorytetem, a dzierżawa pojemności kosztuje.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pablo21 napisał(a):

Technicy Polsatu tak jak i technicy C+Polska od jakiegoś czasu zbierają wolne miejsce na swoich tp.

Najpierw technicy Polsatu zebrali ok 19-20 Mb wolnego miejsce na tp 10,911 V i je do dzisiaj trzymają:

https://www.digitalbitrate.com/dtv.php?mux=10911&liste=1&live=65&lang=en

Wcześniej tutaj było jakieś 1,5 Mb wolnego miejsca.

Teraz od kilku dni zbierają wolne miejsca na kolejnym tp 12,265 V:

https://www.digitalbitrate.com/dtv.php?mux=12264&liste=1&live=65&lang=en

Sukcesywnie ono rośnie i już jest ponad 4 Mb wolnego miejsca. :-)

Dziwny zbieg okoliczności że to wszystko dzieje się równolegle na tp u obu operatorów? Czyżby wspólna zorganizowana inicjatywa Polsatu i C+? :-)

 

Wcześniej już im zdarzały się takie sytuacje chociaźby przy usuwaniu dubli kanałów przez co myślę że przydałoby się zrobić ponownie taki zabieg. Tym samym zwolniłoby się jeszcze więcej miejsca na transponderach. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tutaj widzisz duble na obu wspomnianych tp Polsatu? Bo ja nie widzę? :-) Jak nie masz pojęcia o czym tutaj piszę to nie pisz sam bo walisz kulą w płot. :-)

Jedynym dublem w SD jaki pozostał na pojemnościach Polsatu jest AXN SD i nadal sobie nadaje ale z innego tp Polsatu tj. 12,188 V. :-) Nadaje pewnie dlatego bo nadawca nadal za to płaci i musi zapewnić dosył do sieci kablowych w Polsce, które mają nadal z nim umowy na taki dosył. Polsat na pewno za to sam nie płaci i nie nadaje gratis. :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasno i wyraźnie napisałem że obie Platformy na swoich tp zbierają wolne miejsce i to w tym samym czasie. Co za zbieg okoliczności. A tym bardziej że nadawca ukraińskiego kanału CTV HD/Dla Ciebie TV HD zapowiedział że dołączy do oferty Platformy C+ od 3 października co potwierdził Rzecznik C+Polska. Być może i Polsat Box we wspólnych ustaleniach z C+Polska szykuje coś na ten dzień i razem wspólnie wprowadzą zmiany na listach w swoich dekoderach? :-) Coś się być może szykuje? :-) W przeszłości już były takie wspólne akcje obu operatorów. :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że kanały SPI nadawane na tr PB przejdą na PC+, a kanały Eleven Sports z tr PC+ przejdą na PB.

Potrzeba miejsca by przez jakiś czas nadawać równolegle.

Być może i dawne kanały Turner w końcu trafia na tr WBD.

Edytowane przez wizjaplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że bardziej chodzi o to, aby każdy nadawca miał swoje kanały na swoich tp. i to zbieranie miejsca bardziej ma związek z przenosinami, aniżeli dodaniem jakiś nowych kanałów. Poza tym już od dawna platformy sat przestały cokolwiek nowego dodawać, bo na rynku nie ma nic ciekawego.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, wizjaplus napisał(a):

Myślę że kanały SPI nadawane na tr PB przejdą na PC+, a kanały Eleven Sports z tr PC+ przejdą na PB.

Potrzeba miejsca by przez jakiś czas nadawać równolegle.

Być może i dawne kanały Turner w końcu trafia na tr WBD.

O ile przy okazji Polsat Box podzieli się Elevenem Sports 4 ze swoimi abonentami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mati06 napisał(a):

@Bloo411 Dawno nie dawno przypomne tylko że PB rok temu dołączył do swojej oferty cztery nowe kanały 4K tak że wiesz nie pisz że od dawna. 🙂

To faktycznie całkiem niedawno😂 Kiedyś operatorzy dodawali nowe pozycje po kilka razy w roku. Teraz nie ma co dodawać więc nie dodają. A jak dodają nawet to kanały nic nie warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem takiego maila.

 

Szanowni Państwo,

cieszymy się, że korzystają Państwo z naszej oferty i równocześnie dziękujemy za okazane nam zaufanie.

W związku ze zgłoszonymi przez Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wątpliwościami, obniżyliśmy wysokości kar umownych określonych w Państwa Cenniku. Kary dotyczą sytuacji, gdy:

w czasie umowy utracą Państwo udostępniony Sprzęt,

po rozwiązaniu umowy nie zwrócą Państwo udostępnionego Sprzętu.

Wysokość kar mogą Państwo sprawdzić w Cenniku. Ich kwota będzie teraz niższa o 50%.

Prosimy pamiętać, że zmiana nie dotyczy pozostałych opłat i innych warunków określonych w umowie.

Proponowaną zmianę znajdą Państwo w załączonym Aneksie. Hasłem do załącznika jest Państwa PESEL.

Jeśli akceptują Państwo zmianę, prosimy, aby podpisali Państwo Aneks i wysłali go nam pisemnie na adres:

Cyfrowy Polsat S.A.
ul. Łubinowa 4a,
03-878 Warszawa

 

 

Spam czy próba wyłudzenia danych osobowych? Na podanego linka nie klikałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mati06 napisał(a):

@Bloo411 Dawno nie dawno przypomne tylko że PB rok temu dołączył do swojej oferty cztery nowe kanały 4K tak że wiesz nie pisz że od dawna. 🙂

Nie bądź śmieszny 🤣 Rok temu, to spory kawałek czasu, więc chyba jednak dobrze piszę.

Edytowane przez Bloo411
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Wam jeszcze więcej kanałów? Oglądacie wszystko to co macie? Też bym chciał np. Music Box, choć go wyszukuje ręcznie (u mnie na 1194), ale trzeba poczekać aż zamkną inne stacje. Kiedy ostatnio było takie coś? ATM Rozrywka i CBS Drama jak pamiętam zniknęły z oficjalnych list a także całkowicie. Trzeba czekać na inne upadki, żeby było miejsce na coś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...