Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.11.2022 o 17:50, Urkisat napisał:

Kilka postów wszcześniej pisałem, że nieoficjalnie potwierdzili, że testowali tak LN HD oraz Gametoon HD ale w SD. Jaka prawda nie wiem :P, bo nie mam dostępu do tego.

Jak prognozujesz TVP 4K dla wszystkich co maja odpowiedni sprzęt? Bo to że się dogadają to chyba raczej pewne skoro tak  ostatnio postawili w ofertę 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile Canal+ potwierdził TVP 4K o tyle w PB cisza więc jeszcze nic pewnego że się pojawi, a nawet szanse z czasem maleją. Jeżeli jednak się pojawi, to przypuszczalnie będzie dla wszystkich którzy mają odpowiedni sprzęt do odbioru 4k.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wątpię w TVP kobieta oraz TVP nauka w PB. Byłyby już jakieś testy na satelicie a tych brak, jeżeli umowa na lini TVP PB została by przedłożona to dało by furtkę otwartą do włączenia tych że kanałów do oferty PB wraz z TVP 4K. Poza TVP dokument który jest już na sat do którego wystarczyło by dodać kodowanie.😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 10.11.2022 o 18:30, wojtekmedia2 napisał:

Negocjują..A z negocjacji to różnie wychodzi 🤣

Nie raz mówiono nawet że PB negocjuje z MWE.

Jest różnica między PB negocjuje z MWE, a MWE negocjuje z PB. W tym przypadku jeżeli doszło do jakichkolwiek rozmów, to bardziej z inicjatywy MWE.

49 minut temu, opensource napisał:

O ile Canal+ potwierdził TVP 4K o tyle w PB cisza więc jeszcze nic pewnego że się pojawi, a nawet szanse z czasem maleją. Jeżeli jednak się pojawi, to przypuszczalnie będzie dla wszystkich którzy mają odpowiedni sprzęt do odbioru 4k.

PB nie ma w zwyczaju zapowiadania nowych kanałów z wyprzedzeniem, nawet jeżeli już testują na oficjalnej liście.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, czerstwy napisał:

Jak prognozujesz TVP 4K dla wszystkich co maja odpowiedni sprzęt? Bo to że się dogadają to chyba raczej pewne skoro tak  ostatnio postawili w ofertę 4K.

Niby w przeciekach słychać, że 4K ma być w PB od najniższych pakietów. Ale ja podchodzę do tego ostrożnie. Nawet tego nigdzie nie publikuję, bo to są takie info, które traktuję z dystansem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsatowi nigdy nie było po drodze z TVP. Zresztą każdy wie, jak wyglądały relacje TVP - Polsat Box (Cyfrowy Polsat), gdzie kanały TVP zawsze po kilku latach trafiały do oferty Polsatu. Negocjacje trwały kilka lat. Pamiętam też sytuację z TVP HD i Mundialem bodajże był to 2010 rok. Też krążyły plotki, że TVP HD dołączy do Polsatu (nawet takie info trafiło do APS-ów), a finalnie nic z tego nie wyszło i abonenci Polsatu musieli zadowolić się oglądaniem Mundialu w SD na kanałach TVP 1 i 2. Także dopóki nie dodadzą kodowania Polsat Box do przekazu TVP 4K (oczywiście gdy już kanał ruszy na satelicie), to tak naprawdę nie ma pewności czy strony się dogadają i kanał finalnie trafi do oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bgmnt napisał:

TVP 4K będzie dostępne za darmo w całej Polsce via DVB-T2.

Więc kto by z tej okazji specjalnie podpisywał umowę albo zmieniał pakiet... ;)

 

Specjalnie dla jednego kanału nie każdy będzie montował instalację DVB-T2 do odbioru mając dekoder satelitarny i antenę satelitarną.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, czerstwy napisał:

Ja bym wolał z wygody oglądać z satelity bo mam to z jednego odbiornika. Gdyby miała TVP swoja ofertę typu jak Tivusat to chętnie bym kupił. Oczywiście w grę by wchodziła tylko karta lub moduł.

Ja mam u siebie Vu+ Uno i Duo obydwa z głowicami DVB-T2 i to jest coś pięknego. Wszystko w jednym tunerze - satka i naziemna. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, k.stefan napisał:

Bezłachy Obejrzę sobie w 4K na Tivusat!!!

W jezyku włoskim😂Mam ale wolę nasz komentarz. @Urkisat tylko że trzeba jeszcze dogrywać listę naziemna. Ja mam naziemna doprowadzoną ale tak jakby wtyk był jakiś niestandardowy  bo te co mam nie pasują do Sony xg9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...