Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem napisać wam małego newsa :)

Podobny temat był tu: viewtopic.php?f=7&t=3009&hilit=halo oraz w dziale GSM, ale napiszę tutaj.

 

Dnia 11 kwietnia '08 jest planowane szkolenie dotyczące usługi sprzedaży MVNO (telefonia komórkowa). Nie napiszę gdzie, bo zapewne będzie kilka(naście) miejsc szkoleniowych.

 

Po 11 kwietnia napiszę czy może w najbliższym czasie wprowadzą oczekiwaną telefonię Halo Polsat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy CP mam w planach wprowadzic do swojej oferty Eurosport HD ?? 8)

No ja bardziej oczekuje na kanały które cyfrowy polsat ma sam stworzyć, chodzi mi tu o Polsat 24, Play oraz ten kanał z bajkami nazwy jego nie znam ( chyba jeszcze nie/ma oficjalnej ) i mam taką nadzieje, że wszystkie te kanały ruszą jeszcze w tym roku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam Wam pytanie, może dość ciekawe, o pewien kanał, który jest na polskim rynku.

 

Chcielibyście kanał Religia.tv zobaczyć w Słonecznej Platformie? Pytanie całkiem serio, więc proszę posta nie wywalać. Czy widzicie kanał Religia.tv w Cyfrowym Polsacie? Jeśli tak to dlaczego, a jeśli nie to też dlaczego.

 

To pytanie jest całkiem seryjne, więc proszę nie przenosić/usuwać mojego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zahaczam o ten kanał to wydaje się bardzo ciekawy. Nie oglądam go namiętnie, ale zdarzyło mi się przede wszystkim obejrzeć program Szymona Hołowni. Fajna jest też "Anielska kuchnia" ;-). Lubię siostrę Anielę ;-). Jestem ciekaw, kiedy TVN zdecyduje się na udostępnienie ów kanału szerszej publice. Chociaż szkoda kanału na wyłączność w Nce ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem możliwość zajrzenia na ten kanał kilkakrotnie... ja sam osobiście nie widzę tego kanału w CP.? Dla mnie nie przedstawia on większej wartości merytorycznej ( jak i kilka innych programów ).

Wiec nie chciałbym go, jednak kanał O.tv który tez miałem okazje podejrzeć, widziałbym w ofercie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Religia.tv (ITI Neovision) wkrótce zwiększy znacząco zasięg, ponieważ Grupa ITI zrezygnowała z dystrybucji tej stacji wyłącznie na platformie satelitarnej N. - Uważamy, że po pół roku działalności możemy ten kanał zaoferować wszystkim operatorom kablowym i platformom satelitarnym – mówi Jan Wejchert, prezes Grupy ITI.

Do tej pory Religia.tv docierała jedynie do ponad 300 tys. abonentów N. Teraz kanał mogą dołączyć do oferty konkurencyjne platformy – Cyfrowy Polsat i Cyfra+ oraz wszystkie zainteresowane sieci kablowe. ITI prowadzi w tej sprawie rozmowy m.in. z operatorem kablowym UPC Polska. Większy zasięg Religia.tv stworzy przed kanałem szansę dotarcia do podobnej grupy widzów, jak TV Trwam (Lux Veritatis).

 

Źródło: Onet.pl

Prosze np. taki jest komunikat ITI, który troche wyjaśni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam Wam pytanie, może dość ciekawe, o pewien kanał, który jest na polskim rynku.

 

Chcielibyście kanał Religia.tv zobaczyć w Słonecznej Platformie? Pytanie całkiem serio, więc proszę posta nie wywalać. Czy widzicie kanał Religia.tv w Cyfrowym Polsacie? Jeśli tak to dlaczego, a jeśli nie to też dlaczego.

 

To pytanie jest całkiem seryjne, więc proszę nie przenosić/usuwać mojego posta.

 

A po kiego grzyba kolejna kościelna tuba??

Jak masz "potrzeby" to włącz sobie np. "publiczną" :lol2: TVP1 z pierwszym "klenczonem" niejaką Shymalą i jej podobnymi a jak Ci mało to załóż "zeza" i łap TV "ojca" ( k... z kim on ma dzieci :shock: ) muchomora i tam znajdziesz odpowiednią "uduchawiającą" dawkę pseudo rekigii :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...