Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CC powinno być w Familinym są tam ciekawe seriale tak jak South Park oraz różne inne a tym samym dobra rozrywka.Po co mają dodawać kolejne nudne kanały filmowe,przecież wsród kanałów filmowych liczy się tylko HBO i Canal+ który jest w Cyfrze (nie wiem co jest w Nce) Jeśli mają mi dodać kanały typu BBC Entertainment to dzięki bo tylko pomijam go na liście.Mam teraz pakiet Relax mix film bez HBO i przez 2 miesiące na żadnym z kanałów wchodzących w ten pakiet filmowy nie obejrzałem żadnego dobrego filmu :? moim zdaniem te programy filmowe to dno ! szkoda na to kasy.Dlatego mam nadzieję że jeśli CP wykupi CC to jednym z warunków postawionych przez CC będzie dodanie tego kanału do Pakietu Familijnego,jest to dla wielu naprawdę ciekawy kanał,ale nie mam zamiaru za niego przepłacać kupując kolejny pakiet.Myśle że ci którzy mają wykupiony tylko pakiet Familijny podzielają moje zdanie :) pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmboxy sa słabe?? O to u szwagra ogladam i wiem ze sa ok :D . A teraz powaznie CC nie ma w CP i nie wiem czy bedzie, wiec szkoda gadania o tym co nie jest pewne. Bedzie Polsat 24, Polsat HD ,HBo Hd ,MTV Hd , Discovery HD ?? Jest juz PSHD Test ale jest :D . Do konca marca za darmo ogladacie HD ,a potem abonament sadze ze niski :D Bo PSHD jest wart 2 zł nie wiecej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pitwlkp - dla mnie BBC Entertainment jest zdecydowanie lepszym kanałem aniżeli Comedy Central. Napisałeś że jesteś skłonny dołożyć 3zł do Familijnego aby odbierać ten kanał, aniżeli płacić więcej za inne które cię nie interesują. To ja ci powiem że dla mnie akurat ten kanał nie jest wart tych 3zł i jestem przeciwko takiej opcji.

 

Wracając do kanałów filmowych, to że nie są to kanały premium które emitują filmy pare miesięcy po kinie nie znaczy że nie zawierają ciekawych pozycji. Wiele dobrych filmów to są produkcje sprzed wielu lat, a nie jakieś najnowsze superprodukcje z przeładowanymi efektami specjalnymi.

 

Niestety ale prawda jest taka że nie można każdemu dogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło tylko o to że jeśli mógłbym dopłacić te 3zł to wolabym to zrobić niź płacić za cały pakiet.Mi osobiście bardzo podoba się oferta programowa Comedy Central i był bym bardzo zadowolony gdyby dołączyli ten kanał.Co do BBC to chyba większości te kanały nie przypadły do gustu,ale każdy ogląda to co lubi :) Jeśli chodzi o kanały filmowe to oczywiście cenie stare dobre produkcje,jednak po tym co widziałem przez te 2 miesiące to nie zainwestowałbym w te kanały,mam je tylko dlatego że narazie z jakiegoś powodu mi ich nie wyłączyli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panów :!:

Mam nie potwierdzone informacje, ze 14 lutego Comedy Central wejdzie do CP. Chyba to będzie prezent za Walentynki :D . Ale jak napisalem to informacje nie potwierdzone. Niestety. Ale jak wejdzie 14 lutego to będzie fajnie, tylko ciekawe do jakiego pakietu.

 

Fajnie by było jakbyś miał rację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panów :!:

Mam nie potwierdzone informacje, ze 14 lutego Comedy Central wejdzie do CP. Chyba to będzie prezent za Walentynki :D . Ale jak napisalem to informacje nie potwierdzone. Niestety. Ale jak wejdzie 14 lutego to będzie fajnie, tylko ciekawe do jakiego pakietu.

Czy źródłem nie jest Wikipedia? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to zaraz napisze i będziesz miał potwierdzona informację ? Jak wszsycy wiedzą wikipedia to niezawodne źródło wiedzy na temat nowości na rynku sat ... :?:|

 

Napisałem to po to, żeby nikt nie miał wątpliwości że ta niepotwierdzona informacja wywodzi się z wikipedii. Po co te nerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...