Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak Cyfra dołącza bo czas na to najwyższy, wszyscy dołączają CP dodała 4xBBC i 3xHBO, N dała 2xUniversal, 3xFilmbox i 3xHBO, a cyfra co dała?? Jak na razie tylko CC i M24...

Ale to nie na temat:)

BBC powinno dodać możliwość wyboru wersji językowej bo co im szkodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Cyfra dołącza bo czas na to najwyższy, wszyscy dołączają CP dodała 4xBBC i 3xHBO, N dała 2xUniversal, 3xFilmbox i 3xHBO, a cyfra co dała?? Jak na razie tylko CC i M24...

Ale to nie na temat:)

BBC powinno dodać możliwość wyboru wersji językowej bo co im szkodzi

Kwiatek C+ nie musiała dodawać HBO bo je ma a dodała HBO Digital tak nawiasem mówiąc czego nie ma konkurencja.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted: Mysle ze cyfra to chyba nie ma za bardzo co dodac. Ale wrocmy do tematu. Chcialem powiedziec kilka slow na temat BBC. Fajnie mamy 3 kanaly wiecej, tylko tak szczerze ile razy zatrzymaliscie sie na tych kanalach tak zeby obejrzec cos od poczatku do konca. Na poczatku wiadomo z ciekawosci sie zerknie ale traz... Chyba zaczne ogladac dopiero jak Top Gear puszcza czyli od 27 lutego bo teraz to tak naprawde nie ma na czym oka oprzec. :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie bardzo podobaja sie kanaly BBC, szczegolnie Knowledge, oraz BBC Entertainment. Dzieki temu drugiemu moge ogladac serial Allo Allo, ktory uwielbiam, oraz serial "Czarna Zmija" z Atkinsonem. Od tego wlasnie slynny "Jas Fasola" zaczynal, wiele o tym serialu czytalem i teraz po raz pierwszy w zyciu mam mozliwosc jego ogladania. Jako, ze leca codziennie to troche czasu na BBC spedzam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, bo te kanały same nie nadają EPG, więc to jest jakieś udogodnienie, ja na dekoderze też nie mam, ale na kompie tak.

 

Cyfra też takie coś stosuje przy kanałach CN, TCM, Disney Channel, Eurosport, Eurosport2 i wielu innych, które same EPG nie nadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No i mamy jakąś nowość w CP. A mianowicie pojawił się na kanale 333 test-EPG. Pewno znowu będą coś tam testować przez rok albo i więcej. Ja mam Samsunga DSB-H370G HD więc nie obsługuje on standardu Open TV więc ktoś kto ma starszy dekoder niech sprawdzi może coś mu pokarze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...