Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego użyłem " 😉 taka jest oferta obecnie, czy będzie lepiej? 

Poza Nature 4K nic nowego na razie się nie zapowiada.

Nawet C+4K niektórym jakościowo średnio odpowiada podczas transmisji sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy/seriale 4K to Netflix, Amazon, Disney+ , 
Canal+4K jeszcze ma Ekstraklasę w 4K ( to jest realizowane na najwyższym poziomie)
Kablówki powinny mieć zakaz podejmowania tematu 4K, no chyba, że Kowalski jest podniecony znaczkiem na kanale :
Zakupy 4K, Filmax 4K i inne tego typu twory. 
 

4 godziny temu, bgmnt napisał:

 

Eleven 4K, bitrate 25.4 Mbps, 5 mega więcej niż średnia na satelicie.

Eleven 4K jest w 50 FPS? Jesli jest, to tego jedynie można zazdrościć jeśli chodzi o ten kanał w streamingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kingofsouth napisał:


 

Eleven 4K jest w 50 FPS? Jesli jest , to tego jedynie można zazdrościć jeśli chodzi o ten kanał w streamingu 

Przez moduł siłą rzeczy ma 50 fps.

W streamingu UPC wszystkie sportowe mają 50 fps.

 Na oko oczywiście lepiej Eleven wygląda oglądając bezpośrednio w telewizorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lakiman napisał:

 

W streamingu UPC wszystkie sportowe mają 50 fps.

 

To ja wiem, bo oglądam i to łatwo sprawdzić, bo usługa ma fukcje sprawdzania parametrów jak to na forum się piszę: mogę sprawdzić cyferki  :D 

Niektórzy lubią cyferki, bardziej im ufają jak własnym uszom 😂;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi nie napisałeś odpowiedzi. 

5 minut temu, lakiman napisał:

 

W streamingu UPC wszystkie sportowe mają 50 fps.

 

Nie obchodzą mnie wszystkie , tylko zadałem proste pytana.

Kanał Eleven Sports 1 4K jest w UPC TV GO?  Jeśli jest to czy ma 50 FPS. Nie interesuje mnie moduł.

Nie znasz odpowiedzi, więc nic mi po tym co napisałeś. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś uznano moją reklamację co do braku kanałów 4k na Multiroomie na karcie ci , dostępne miałem tylko na boxie 4k i od razu niespodzianka w postaci elevena 4k. Jak wcześniej dzwoniłem na infolinię to chcieli mi to wcisnąć za 25 zł  tak więc warto składać reklamację pozdrawiam

Nie mam dostępnych kanałów 4K na module ( jedynie na boxie 4K), ale Eleven 4K mam. Jak to możliwe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz w umowie dostępne kanały 4k na boxie to na module też powinny być nawet na tym zwykłym ci tylko muszą posłać uprawnienia eleven 4k zapewne jest promocyjnie udostępniony ja napisałem reklamację że nie zgadzam się że są rozbieżności kanałowe między boxem a Multiroomem i mnie to uznali pozdrawiam

Edytowane przez rico1974
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, emirates napisał:

W UPC jest ta sama wersja Eleven 4k co na sat? Z przyspawanym na stałe logiem do ekranu z 4k, również w czasie reklam? 

Tak, to jest ta sama wersja co z satelity. Tylko różnica w przekazie około 1-2 sekund. Przed chwilą sprawdziłem.

Edytowane przez MAVERIC
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór abonentów do tej promocji to chyba odbywa się na zasadzie ,,rosyjskiej ruletki" + bałaganu w ich systemie. Już pisałem w temacie Viaplay że moja mama dostała od UPC info. że promocja na Viaplay kończy się 9 stycznia a okazało się że trwa do dzisiaj ( bez żadnej informacji o przedłużeniu ).

Podejrzewam, że jak jej nie wyłączą w ciągu 2-3 dni to pewnie będzie miała dostęp do końca marca.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem różne opinie o tym nowym dekoderze  UPC TV 4K BOX. Ostatnio pojawiły się głosy, ze jednak można przewijać "nagrany" materiał i prawie wszystko da się "nagrać". Może ktoś to potwierdzić?  Mam złe doświadczenia z Replay TV w UPC a to podobna technologia. Już nadszedł czas na negocjacje nowej umowy. Wypowiedzenie złożone i lada moment zadzwoni ktoś z DUK. Ciężko mi się rozstać z Horizonem bo u mnie działa bez zastrzeżeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sprzęt od końcówki grudnia i przyznaję, że do tego czasu nagrałem 1 tytuł. Bez problemu. W ramach testu próbowałem nagrywać i było ok.

Jak coś to to korzystam częściej częściej funkcji replay i tam gdzie potrzebowałem działała.

Czasami jest komunikat o blokadzie najczęściej na kanałach typu TVP, TVN..

Na pewno porównując stary HZN z tą przystawką bez wahania wybrałbym jeszcze raz obecnie używany dekoderek.

Jak kogoś interesuje taka informacja 4K/HDR ( Prime Video) dopasowanie klatek działa bardzo dobrze, również stream sportowy.

Lepiej niż na Android TV.

Korzystam też z modułu. 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...