Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Patrzę na stronie internetowej i jakbym chciał podłączyć sobie net i tv z Play to niestety jestem zmuszany do wyboru z kilku przygotowanych ofert i są tam rzeczy które nie są mi potrzebne. Np. w umowie na 12 miesięcy wciskają mi Netflix w planie podstawowym, gdzie ja sobie sam opłacam najdroższy pakiet. W umowie na 24 miesiące wciskają zaś Viaplay Medium, gdzie ja sobie sam opłacam Viaplay Total. Nie ma możliwosci np. wymiany tego na np. pełny Canal+, albo usunięcie tego w zamian za niższy abonament. Czy można w jakis inny sposób zamówić usługi Play i w jakiś dogodniejszy sposób skonfigurować ofertę?

 

Pytam przyszłościowo bo z lokalnym dostawcą netu i tv mam umowę do września, ale niestety obecnie zrezygnował on z pakietów tv Jambox a jego obecne są bardzo biedne więc muszę się pomału rozglądać za czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, w tej TNG to akurat sporo kanałow na których zależy mojej żonie to akurat nie ma.

 

Co do oferty to oby było jak z UPC. Też na stronie internetowej pojawiały się sztywne oferty, a wystarczyło skontaktować się z przedstawicielem i można było dobrać ofertę pod oczekiwania. W przypadku mojej mamy tak zrobiłem bo nie potrzebowała żadnych pakietów premium, które wciskali na stronie internetowej. Tym bardziej że zauważyłem że w zależności od adresu, który sie wpisze oferują inne pakiety i ceny :) .

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie nie ma, ale zrobiłem listę wszystkich kanałów w MAX i TNG bo jest identyczna w obu przypadkach.

https://forum.satkurier.pl/topic/16855-telewizja-play/?do=findComment&comment=1976551

39 minut temu, diabeu napisał(a):

Nie no, w tej TNG to akurat sporo kanałow na których zależy mojej żonie to akurat nie ma.

Jest wszystko, a te 82 kanały to są w podstawie, natomiast reszta kanałów jest za punkty w pakietach tematycznych, które możesz dowolnie zmieniać co miesiąc.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, diabeu napisał(a):

Np. w umowie na 12 miesięcy wciskają mi Netflix w planie podstawowym, gdzie ja sobie sam opłacam najdroższy pakiet.

 

Nie wiem jak teraz, ale kiedyś można  było dopłacić różnicę do wyższego pakietu. I wtedy dotychczasowe konto opłacasz przez Play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na stronie internetowej i jakbym chciał podłączyć sobie net i tv z Play to niestety jestem zmuszany do wyboru z kilku przygotowanych ofert i są tam rzeczy które nie są mi potrzebne. Np. w umowie na 12 miesięcy wciskają mi Netflix w planie podstawowym, gdzie ja sobie sam opłacam najdroższy pakiet. W umowie na 24 miesiące wciskają zaś Viaplay Medium, gdzie ja sobie sam opłacam Viaplay Total. Nie ma możliwosci np. wymiany tego na np. pełny Canal+, albo usunięcie tego w zamian za niższy abonament. Czy można w jakis inny sposób zamówić usługi Play i w jakiś dogodniejszy sposób skonfigurować ofertę?
 
Pytam przyszłościowo bo z lokalnym dostawcą netu i tv mam umowę do września, ale niestety obecnie zrezygnował on z pakietów tv Jambox a jego obecne są bardzo biedne więc muszę się pomału rozglądać za czymś innym.
Możesz dopłacić do wyższego pakietu. Wszystko jest w regulaminie. Do najwyższego dopłata to 14 do standard albo premium 31 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2024 o 14:54, sebagit napisał(a):
W dniu 19.04.2024 o 14:42, diabeu napisał(a):
Tyle że mi to niepotrzebne, skoro oplacam sobie sam.

Sam płacisz 60 a w Play 31 zł. Jest mała różnica.

W Play też można za 10zl dopłacać kolejnego użytkownika, tak jak bez pośredników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda tak że wcisnął mi umowę  nie doinformowując że usługa wejdzie od teraz. Dwa korzystając z możliwości odstąpienia od umowy to jest 14 dni od zawarcia umowy sprzedaży odstąpiłem od umowy dziś dzwoniła pani z umową utrzymaniową UPC warunki nieco lepsze ale bez rewelacji jedynie co usunęli opłatę aktywacyjną lub proponowali przejście na play z zobowiązaniem 24miesięczym . Czy ktoś ma doświadczenie jak z nimi odpowiednio pogadać by uzyskać optymalnie najlepsze warunki?

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...