Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, szyzag123 napisał(a):

Chociażby Eurosport 2. Ktoś jeszcze pisał o kilku kanałach TVP. Trzeba byłoby porównać.

Ale porównać to na razie nie bardzo jest z czym, bo nie udało mi się znaleźć na stronach play/upc wykazu kanałów w tych nowych pakietach (35/75/157). Te, które są wymienione w regulaminach, to tylko gwarantowana część oferty programowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

A na stronie UPC gdzie znaleźć taką informację?

https://www.upc.pl/telewizja/kup-telewizje-nowej-generacji/ 

https://www.upc.pl/telewizja/kup-telewizje/

Edytowane przez monter1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzisz. Kanałów od TVP (z wyjątkiem objętych zasadą „must carry, must offer”) nie było już w ofercie PlayNow, więc ich brak w "Telewizji Nowej Generacji" nie dziwi. Na infolinii usłyszysz, że dostajesz dekoder z tunerem DVB-T2 więc możesz sobie podpiąć antenę zewnętrzną lub zainstalować apkę TVP GO (ale uwaga - niektórych programów tam nie obejrzysz ze względu na ograniczenia licencyjne - sławetny 'blackout').

Edytowane przez monter1981
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Nowak napisał(a):

Kto chcę ofertę stara jest możliwość do jutra i może wejść 2 tygodnie późnej, jak przyjedzie technik do domu.

Możesz jaśniej? Nie bardzo zrozumiałem, przez brak interpunkcji. Piszesz, że kończy się stara oferta? Dla nowych, czy przedłużających?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Dla nowych- na to wygląda.

Obserwuję sytuację co z ofertami przedłużeniowymi i tymi co ciągną umowy na na nie określonym.

Jak zaczną znikać kanały może być nie ciekawie.

 

Jeśli oferta dvb-c nie będzie rozwijana * albo zacznie się zwijać to już wolę wybrać IPTV w Orange niż stream od Play.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, na podstawie tej listy powyżej zrobiłem porównanie i nie jest za ciekawie.

Cały czas mówię o porównaniu pakietu MAX Premium na Horizonie do tego nowego pakietu Play.

 

UPC obecnie: 189 kanałów

Nowa generacja Play: 157 kanałów

 

Czego nie ma w Play (lista podana w linku gdzieś wyżej, kolejność alfabetyczna):

Adventure HD

AXN Spin HD

Belsat TV

Bollywood HD

Cinemax 2 HD

Cinemax HD

DocuBox HD

Eurosport 2 HD

Fashion TV HD

FightBox HD

FightKlub HD

FilmBox Action

FilmBox Arthouse HD

FilmBox Extra HD

FilmBox Family

FilmBox Premium HD

Ginx Esports TV HD

Golf Channel HD

Kino TV HD

Mezzo

Mezzo Live HD

Novela TV HD

SKY News International

SportKlub HD

Top Kids HD

TV Republika HD

TV Trwam

TVP 1 HD

TVP 2 HD

TVP 3 Warszawa HD

TVP ABC

TVP Dokument HD

TVP HD

TVP Historia

TVP Info HD

TVP Kobieta HD

TVP Kultura HD

TVP Polonia HD

TVP Rozrywka

TVP Seriale

TVP Sport HD

TVP World HD

 

Co jest w Play, a nie ma w UPC:

Baby TV

Clubbing TV

Duck TV

DW-TV DE

Eska Rock TV

Inultra

MTV 80s

Novelas+

Nuta Gold

 

To oczywiście na podstawie listy z linka. Nie wiem jak to wygląda w praktyce jeśli chodzi o instalację - czy zapewniają wszystkim dostęp również do kanałów naziemnych jeśli dany blok ma instalację antenową zbiorczą? Jeśli nie to trochę chała. Widać, że największa różnica to właśnie kanały TVP. Owszem, można je odbierać naziemnie, ale przecież nie wszystkie.

No i skandaliczny jest też brak Eurosportu 2. Słabo, że nie ma Kino TV (o pakiecie FilmBox nie wspominając) czy SportKlubu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Jeszcze internet "światłowodowy"  😉można było  zaakceptować biorąc pod uwagę CI+ I ofertę programową. Tak teraz podpisuję się pod tym co napisał @danielpes5

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było wiadome, że po przejęciu UPC przechodzi do historii, a zostaje tylko jedna oferta pod marką Play.

Kolejny krok to zapewne nowe oferty Play także w ramach przedłużających umowy, oczywiście nie zrobią tego od razu, ale zrobią tak, że klienci sami będą wybierać nową ofertę w ramach przedłużenia. Nie będą utrzymywać dwóch ofert.

 

Ja na razie siedzie na starej, bezterminowej ofercie UPC (Horizon). Po majowej podwyżce zrezygnowałem już z HBO u nich. I też rozmyślam, co to wybrać, czy czasem nie zmienić operatora. Kończy się pewna epoka, chyba DVB-C przechodzi do historii. Tylko niech będą bardziej IPTV a nie streaming :D

 

 

47 minut temu, lakiman napisał(a):

Jeśli oferta dvb-c nie będzie rozwijana * albo zacznie się zwijać to już wolę wybrać IPTV w Orange niż stream od Play.

 

 

Lękam się tego IPTV, ale chyba będzie trzeba przetrzeć szlaki... Ale nie wiem czy w Play. Gdyby ktoś testował nową ofertę, niech się pochwali :)

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...