Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, truszek napisał(a):

UPC był prawdopodobnie jedynym operatorem, który oferował ten kanał i chyba zlecali samodzielnie tłumaczenia. Kanał wycofany z Polski?

 

Dobre pytanie. W ogóle dziwne, że kanał znika i zero jakiegokolwiek komunikatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC niestety nie gwarantuje żadnego z kanałów w umowie, tylko tematykę.

Kanałow z kategorii "dzieci" musi być co najmniej 6, a z "inne" 8, żeby wypełniali jej zapisy.

Więc niestety pole do usuwania mają duuuże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Porównując to co usunęła UPC a np Orange IPTV jeszcze nie ma na co narzekać. Ciekawe tylko, czy nie planują jednak dalszych zmian na minus w ofercie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, lakiman said:

Porównując to co usunęła UPC a np Orange IPTV jeszcze nie ma na co narzekać. Ciekawe tylko, czy nie planują jednak dalszych zmian na minus w ofercie..

No tak. Ale Orange ma kilkadziesiąt kanałów gwarantowanych - TVP, większość z grupy TVN (w tym Eurosporty), C+ i Polsatu, FOXy itd.

W UPC nie masz gwarantowanego niczego.

I jak widać, nawet nie informują, że coś usuwają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to mnie irytuje najbardziej. Nie żebym płakał za tym kanałem, całe jego "oglądanie" w moim przypadku sprowadzało się do przełączenia na kilka, czasem kilkanaście sekund w trakcie "tour de dekoder" ;)

Brakować mi go nie będzie, to nie o to chodzi, tylko o to, że usuwają coś i nikt o tym nie wie. Zero komunikatu jakiegokolwiek, nic, średniowiecze.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Może po prostu nie przedłużyli umowy z nadawcą. Nie jest ich obowiązkiem tłumaczyć się z powodów przed abonentami.

Fakt faktem, że wystarczyłby komunikat, że dany  kanał od tego dnia czy innego nie będzię już dostępny w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomo21 napisał(a):

Właśnie to mnie irytuje najbardziej. Nie żebym płakał za tym kanałem, całe jego "oglądanie" w moim przypadku sprowadzało się do przełączenia na kilka, czasem kilkanaście sekund w trakcie "tour de dekoder" ;)

Brakować mi go nie będzie, to nie o to chodzi, tylko o to, że usuwają coś i nikt o tym nie wie. Zero komunikatu jakiegokolwiek, nic, średniowiecze.

Taka sama sytuacja jest z lokalnym kanałem TV Pomerania. Od kilku miesięcy wisi tam tylko czarna plansza. I zero informacji czy kanał przestał nadawać, czy został wycofany z oferty. Czy ma giga awarię, której nikt nie ogarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wygląda, że BOX 4K zaorany po 2,5 roku, a niedługo koniec z marką UPC.

Dla obecnych klientów nadal bedą na wymianę (plus Horizony), dla nowych już oferta z Play Boxem.

https://www.upc.pl/pakiety/telewizja-internet/

 

Przy okazji wprowadzili też Internet 5 Gbps. Już to widzę :)).

Ciekawe czy chociaż BOX 4K łyka taki sam stream jak teraz ten nowy androidowy Play Box (wątpie, że DRMy i CA jest zgodne), czy będą utrzymywane de facto 3 różne usługi tv równocześnie.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to nie wiem, na stronie nie widze takiej opcji. Moze w salonie albo na infolini sie jeszcze cos da. Sam jestem w trakcie wypowiedzenia 1 umowy i zakladania uslug na drugim adresie w UPC. Niestety w wyniku jakiegos bledu zamowienie nie przeszlo i teraz zobaczymy co bedzie z reklamacja ;/ czy bedzie jeszcze mozliwosc instalacji itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Co do ostatniego zdania kanały nie są gwarantowane ..i niestety  jest to możliwe.

Dodatkowo widzę tylko pakiet Medium Viaplay w nowej ofercie..

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rzeczy w regulaminie nowej oferty -> https://www.upc.pl/pdf/oferta/play/regulamin_oferty_telewizja_max_z_viaplay_z_dekoderem_24m.pdf

Wychodzi na to, że część kanałów (wymieniona w regulaminie) jest gwarantowana (57 ze 157). Niestety część kanałów będzie dostępna tylko na dekoderach. Z tych dostępnych w necie część będzie osiągalna jedynie dla użytkowników netu od Play lub UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...