Skocz do zawartości

Superstacja w Cyfrze+ kiedy????


Andrzejm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie też tak uważam. na Astrze była SS niekodowana ale kiedy przeszła na HB a jednocześnie na transponder CP to od razu musieli sobie ją zakodować nawet wtedy kiedy już trwały testy. Ach...

 

A niby dlaczego nie mieliby jej sobie zakodować :?: Przecież pewnie podpisali z nimi jakąś umowę na nadawanie w ich platformie, więc dlaczego mieliby udostępniać Superstację innym platformom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można rownież napisać, dlaczego TVN24 jest kodowany. Podają wiadomości takie "ulizane, wyprasowane na kant, z powagą prowadzącego".

SuperStacja odwrotnie, "na wesoło i śmiesznie", jeśli tylko się da.

Tu i tam są zapraszani ci sami politycy, tylko inaczej są odpytywani. Później (wieczorkiem), każda z tych stacji, ma swój sposób pokazania, przy udziale widzów, pewnej śmieszności dnia codziennego.

Ja nie narzekam, bo oglądam sobie to i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak dowiedział się Press, kanał informacyjny Superstacja być może już od czerwca pojawi się w ofercie platformy Cyfra+. Obie strony podpisały już stosowną umowę. Będzie to druga platforma, w której można będzie oglądać tą telewizję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby Superstacja nadaje w pełnym PAL i 10Mb/s, ale jakość jest taka sobie. Przede wszystkim cały czas przez obraz idą dość widoczne pionowe paski na obrazie ze studia, podobne do tych znanych z przebić z anteny naziemnej. I wątpię żeby było tak tylko u mnie bo oglądam na kompie bez naziemnej a tak samo mam na tv.

Ale fajnie że dołączyli - wolę "S" niż jakieś Disneye czy kuchnie.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...